Skocz do zawartości

HARLEY mapy wtrysku ECU


Rekomendowane odpowiedzi

Siema,mam fxstd se 2004 (Deuce)silnik 1540 tc na szprycy,problem polega na tym ze pali 10l wachy po miescie i w trasie nie mogę sobie z tym poradzic.Obroty utrzymuja sie na granicy 1000.Moze ktos doradzi czy mozna cos z tym fantem zrobic,chodzi o obnizenie obrotów i zmiejszenie dawki paliwa.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Krzysztof. Dużo zre jak 10 na setkę. Nie wiem jaki modol masz w swoim moto. Jak jakiś inny niż oryginał to Ci nie pomogę ( nie mam wiedzy póki co w tym temacie) jak masz oryginał to Ci zostaje kupno Super Tunera , chyba ze juz masz, i sprawdzenie co w mapie siedzi. Zakładając ze masz oryginalny modol i Super Tuner (oraz kable i program do Peceta aby wgrac mapę) to obroty to pryszcz. Wchodzisz w sekcje Iddle RPM i zmieniasz sobie jak chcesz w zależności od temperatury silnika. Minimum 800 możesz ustawić. Co do spalania to może masz juz jakaś mapę wgrana która powoduje ze dużo pali. Możliwe ze ktoś pozmienial coś złe w mapie i teraz zlopie jak wściekły. Możliwe tez ze masz wgrana mapę od innego silnika. Tego nie wiadomo. Wgranie oryginalnej mapy od SE powinno rozwiązać ten problem teoretycznie i powinien palić około 5 na setkę. Chyba za fizycznie jest uszkodzony wtrysk i zalewa Ci moto paliwem i dlatego zre. Trudno tak dokładnie określić co nie tego tam z tym moto jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 2004 to nie gaźnik? ;-)

 

gduk, nie wiem co dealerzy w Europie kombinują, ale w US na pewno robią tzw. download i zmieniają Ci mapę bez kupowania żadnego "pudełka". Niemniej jednak mapy, który wgrywają w dalszym ciągu muszą spełniać normy środkowiskowe, więc zmieniają one niewiele.

 

P.S nie pamiętam czy pisałeś, ile w UK zapłaciłeś za to cudo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,moduł mam orginalnyWidzę ciemność jestem zero w tym temacie.Podjadę do chłopaków z Blacka,thx.Pozdro.



Krakers szpryca to ten model http://www.chopperexchange.com/ForSale/Harley-Davidson/Screamin_Eagle_Softail_Deuce/98150

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dzisiaj zmieniam w moim Grubasie wydechy - Kuryakyn Crusher mufflers 2.5 i filtr powietrza Corsair też Kuryakyn. Mam zakupiony przez poprzedniego właściciela Super Tuner SE - czy któryś z szacownych kolegów ma doświadczenie z wgrywaniem map z tego tunera i moze coś poradzić? Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Problem rozwiązany. Grubas jeździ aż miło - wszystko dzięki Transbike z B-stoku. Jak zwykle to bywa kolejny raz potwierdza sie stare dobre przysłowie - umiesz liczyć, licz na siebie. Gdyby człowiek całkowicie zdał sie na pomoc forum pewnie moto by jeszcze stało a sezon wzywa. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Witam Was wszystkich... temacik mam

2010 FLH próba wgrania mapy FP3 zakonczona fiaskiem, z Vance odp- moj ECM ma TTS mastertune mape i jest zablokowany.

potrzebny jest modul TTS zeby go odblokowac, przywrocic mape do serii i wtedy FP3 zakula

pytanie kto ma gdzie moge ogarnać temacik ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...