Skocz do zawartości

Honda VTR 1000 SP1


Kamel-JG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka!

 

JEST!!! :D

 

Zakupiłem czerwonego szatana. Jedzie ostro i zabija dźwiękiem wszystko w około, a "dzieci ze strachu uciekają z płaczem do domów" :P

 

rok 2000

przebieg 43 tys

Była uszkodzona czacha, nic poważnego, ale trzeba pomalować oryginalnym kolorem bo jest źle dobrany.

zawias Ohlins P+T

amor skrętu Ohlins

Power Comander

Układ Akrapowić

sprzęgło racing

klocki racing + oploty goodridge = hamulce beton :)

filtr powietrza K&N

 

Zero kompromisów. Jest ostry i zdecydowanie bardziej poje*any niż ZX-12R którą miałem do niedawna co jest dla mnie na +++

Narazie sam się go boję ;)

 

Mam tylko fotki z alegro, ale niebawem wrzucę nowe.

http://p1.bikepics.com/2012/05/22/bikepics-2404807-800.jpg

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, bo jest czego :)

 

 

Zero kompromisów. Jest ostry i zdecydowanie bardziej poje*any niż ZX-12R którą miałem do niedawna co jest dla mnie na +++

Narazie sam się go boję ;)

Ale czy Ciebie aby lekko nie poniosło z tym baniem? :bigrazz:

To Twoja pierwsza V-ka? Może stąd takie wrażenie... Fakt, zapie**ala lepiej niż TLR, ale jakos na kolana mnie nie rzuciło... Za to porównanie prowadzenia - bajka.

Uzytkownik niwy ma cos do powiedzenia o jeżdżeniu SP1 ;)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki panowie. Fakt to moje pierwsze v2. Efekt chyba nieco wzmacnia lekko dziabniety silnik pc + k&n + akrap + sprzeglo ale nie wiem na ile, bo nie jechałem serią. Mam wydruk z hamowania na BP i jest 142KM i 117 Nm. Ciekawe czy to prawda?

spków jest rzeczywiscie sporo. Moze forum miłośników sp?

Edytowane przez Kamel-JG

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli ZX-12 nie był dość poje*any, to chyba kierownik nie do końca wiedział czym dysponuje :)

 

Wiedział :) 4 lata go dosiadał, ale zwyczajnie jestem mile zaskoczony dużą fałką, która robi zupełnie coś innego niż rzędówka i daje to dużo radochy :) ... Odkrywam motocyklizm na nowo :)

...tyle

Acticam Motocykle Jelenia Góra -> www.acticam.com.pl

 

Komar 2352 -> S51 Enduro -> MBX80 -> AY50WR -> Mito125 -> GPZ600R -> RF600R -> ZX-12R -> GS500E + FZR600 + VTR 1000 SP-1, GSX-R600K3 Track, Versys 650 Ninja 300 + RS125 Track

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie napisze tak : fajne malowanie ;) sprzet wyglada caly czas aktualnie heh ;) co do V'ek nie rozumiem czym sie podniecacie;) , dzwiek sportowej V2? jest super ? no moze jak sie siedzi na tym piecu bo doznania obok sa mocno srednie bym powiedzial ;)pu pu pu pu pu pu ;) raz podobal mi sie buell na jakim akcesoryjnym wydechu , no niezle to grzmialo :) ale slyszalem kiedys taka SP 1 na akrapach - powiedzialbym ze szalu nie robi ;) ale dzwiek to rzecz gustu - wazne ze Tobie sie podoba ;) ja lubie ostre rzdedowki no i boxery oczywiscie ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...