Skocz do zawartości

WR400, WR426, WR450


Rekomendowane odpowiedzi

Taki znajomy z Lublina. Nie bardzo jestem zadowolony z jego roboty. Lepiej dać do serwisu Yamahy więcej kosztuje ale na to samo wychodzi.

Czy koniecznie do serwisu Yamahy to nie wiem, ale do jakiegoś cieszącego się dobrą opinią mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki znajomy z Lublina. Nie bardzo jestem zadowolony z jego roboty. Lepiej dać do serwisu Yamahy więcej kosztuje ale na to samo wychodzi.

własnie dlatego pytam, w lubelskim tak naprawdę jest bardzo mało mechaników, którzy są w stanie dobrze ocenić stan i wyremontować wyczynowy sprzęt, właściwie jest tylko jeden taki serwis w Lublinie i nie jest tani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koniecznie do serwisu Yamahy to nie wiem, ale do jakiegoś cieszącego się dobrą opinią mechanika.

 

tak najlepiej..........ASO kosmiczne kwoty kroi sobie za robociznę i części, niby fakt że rzadko zdarza im się coś spieprzyć ale moim zdaniem nie warto przepłacać....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak najlepiej..........ASO kosmiczne kwoty kroi sobie za robociznę i części, niby fakt że rzadko zdarza im się coś spieprzyć ale moim zdaniem nie warto przepłacać....

rozumiem, ze korzystałeś ze wszystkich ASO w Polsce i znasz ceny w kazdym? bo tak to zabrzmiało

 

ASO to zwykły warsztat, który staral się o autoryzacje producenta i ją otrzymał, a jakie będą w nim ceny zalezy tylko od niego,

 

znam takiego jednego co tez nie chciał przeplacać i oddal moto koledze co moze i sie zna ale na szosówkach, zaczelismy remont jednoczesnie, za robotę zaplacił tyle co ja w ASO, tylko ze jego honda musiała byc rześbiona jeszcze kilka razy i zanim zaczeła w miare dobrze jezdzic a moj kat miał juz wtedy pojechane z 10 zbiorników, najlepsze ze honda pojezdziła trochę i padł tłok, powód - mechanik źle ocenił stan gniazd zimmerów wału, przy duzych obciazeniach ssało powietrze (a czasem i olej z drugiej strony), oszczędzać mozna ale niestety nie na wyczynówkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile kolego lejesz oleju do moto ?, Pytam bo u mnie bylo podobnie jak kupilem moja wrke , olej napierniczal z odmy strasznie nawet ktos specjalnie przedluzyl rure od odmy na zewnatrz motocykla, okazalo sie ze poprzedni wlasciciel 2 litry sobie wlewal :banghead: . a powinno byc o polowe mniej . Sprawdz . Co jest z tymi ludzmi to niewiem , Kiedys z drzty 4 l oleju spuscilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ile dokładnie ale może tak że 100ml na bak. Po jeździe jest plamka oleju. W ASO może by mi zrobili ze 1000zł drożej remont. Ale po remoncie może by znowu nie trzeba było wymieniać uszczelki pod głowicą co ją zaraz wywaliło, czy teraz przez ten olej jakiś pierścieni czy czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozklekotane sprzęgło.

Coz moge powiedziec , błazenada

 

Łożysko na koszu sprzęgłowym na moje oko.

Tak przypuszczalem , myslalem za mi sie kosz odkrecil jak kiedys w drzcie a tu nie . Jest jakis sklep internetowy gdzie mozna takie lozysko kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...