Skocz do zawartości

MOTO FORSZMAK PARTY 1-2-3 czerwca 2012


ksylwia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam na Moto Forszmak Party 2012 do Krasnegostawu. Zostało już tylkodwa tygodnie więc wklejam plakat oraz podaję stronę: http://www.freewings.pl na której znajdziecie wszelkie niezbędne informacje dotyczące imprezy (plan, harmonogram, mapkę dojazdu itp.).

 

Od siebie dodam, że amazonki mają wjazd za free, panowie natomiast mogą spodziewać się niespodzianki Oprócz tradycyjnych atrakcji (strzeżony park maszyn, pole namiotowe, parada przez miasto, koncerty 8 kapel w tym 4Szmery i Farben Lehre, konkursów z nagrodami ) proponujemy Wam:

 

- spływy kajakowe - praktycznie non stop z metą 15 metrów od bram zlotu

- przelot motolotnią

- pokazy strażackie

- basen dla lubiących się pluskać

- nietypowe i typowe atrakcje niespodzianki

- ciepły posiłek w postaci forszmaku

- paintball i ściankę wspinaczkową

- byka mechanicznego

- motowycieczkę z przewodnikiem PTTK po okolicy

i jeszcze kilka atrakcji, ale to już na miejscu

 

Zapraszam!

post-42247-0-17610200-1337192556_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się ;-) Byłam w tamtym roku i odnalazłam tam smak nieskomercjalizowanego zlotu - kameralną atmosferę i dobre towarzystwo :flesje:

Tym, którzy się jeszcze zastanawiają, jak spożytkować swój czas w te dni, radzę się nawet nie zastanawiać.

 

Do zobaczenia, Sylwia ;)

Edytowane przez Domiiniika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika, miałam do Ciebie wystosować osobne zaproszenie, ale widzę, że jesteś czujna. Mam nadzieję, że 3 dni u nas zabawisz. My dalej kierunku nie zmieniamy, będzie podobnie jak w zeszłym roku tylko lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czym i z kim (bo będę w Warszawie chyba wtedy) ale będę :D , ale z Hrubieszowa na pewno jakaś ekipa się wybierze. Ja co prawda tylko na piątek/sobota, bo w niedziele mam ważne spotkanie.

Podam dalej info o zlocie u siebie w stowarzyszeniu i pewnie sformują się jacyś chętni. ;)

Edytowane przez Domiiniika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika, dziewczyny z Lublina jadą w sobotę, a Sarah z Hrubieszowa w sobotę. Napisz do nich, może któraś zabierze na plecak, a może przyjadą z kompanami i wtedy będziesz mogła przebierać w kanapach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krasnystaw praktycznie niedaleko dla każdego z lubelskiego, więc pojawi się z forów może przynajmniej kilku opojów, choć wśród tutejszych pisarzów może być trudno o zlotowych kompanów, lecz dajmy im szansę to może zasłużą na braterską łaskę ;) hehehe pozdrawiam wszystkich jeżdzących nie tylko ręką po klawiaturze, jazda więc na zlot, zawsze to jakiś cel podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...