Skocz do zawartości

Rekrutacja użytkowników do grupy HD


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jo!

 

 

Tak więc zaczynamy zbieranko ludzi do grupy HD. Każdy chętny może się wpisać. Członkostwo w grupie nie zobowiązuje do niczego tak jak wiązanie w kluby czy inne zrzeszenia. Po prostu wpisać swój nick w poście. Ot, cała sztuka.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestem pierwszy:piter1600-HD Road King z 2004r oczywiście na wtrysku :sad: .

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chorcio - HD Road King z 2002r oczywiście na wtrysku :biggrin:

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vpower

FLHRS - Road King Custom 2007 - na wtrysku ale za to z Thundermaxem :buttrock:

 

P.S.

Czy czlonkostwo w grupie wiaze sie z jakimis przywilejami typu: znizki w salonach tajskiego masazu, bezplatna wymiana plynow (ustrojowych), dodatki HD za 10% ceny itd.? Pytam bo nie wiem na co byc gotowym. :biggrin:

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vpower

FLHRS - Road King Custom 2007 - na wtrysku ale za to z Thundermaxem :buttrock:

 

P.S.

Czy czlonkostwo w grupie wiaze sie z jakimis przywilejami typu: znizki w salonach tajskiego masazu, bezplatna wymiana plynow (ustrojowych), dodatki HD za 10% ceny itd.? Pytam bo nie wiem na co byc gotowym. :biggrin:

 

 

Dobre pytanko. Z tymi 10% to przesadziłeś, ale tak 15% byłoby spoko, prawda? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1. piter1600 - Road King
  2. chorcio - Road King
  3. streng9 - Road King
  4. emilio - Heritage
  5. kuby - Iron
  6. Turysta - Standard [FXST]
  7. Wallygatorr - Electra Glide Classic [FLHTC]
  8. MarioHDEłk - Road King
  9. flstc1340 - Heritage
  10. łysy31 - Nightster
  11. Szafir- Heritage [FLSTC]
  12. Skinner - Deluxe

Trochę to spiąłem i proponuję tak wpisywać narastająco :)

Mam nadzieję, że modele dobrze dopasowałem do literowych kodów - jakby co to no offence :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...