Jump to content
piter 1600

Powitalnik.

Recommended Posts

Witaj, teraz tylko korzystać z dobrodziejstwa pogodowego i nakręcać kilometry....

Nazywam się Tadeusz. Chciałbym powitać wszystkich na forum HD .Od zeszłego roku zasuwam Elektrą wersja militarna , do zobaczenia na trasie .

Witaj. Szerokości, przyczepności i tylu powrotów, ile było wyjazdów🙂

1. Nigdy nie kłóć się z głupcem. Ludzie mogą nie dostrzec różnicy

2. Jeśli podejmiemy walkę, możemy przegrać. Jeśli jej nie podejmiemy - już przegraliśmy. Leonidas - król Spartan

3. "Czasem wygrywasz, czasem przegrywasz, ale zwycięstwa nie mogą być powodem do wywyższania się a porażki powodem do załamywania, bo wygrywać i przegrywać trzeba umieć z klasą"

W dniu 4.11.2019 o 16:47, tedi1103 napisał:

Nazywam się Tadeusz. Chciałbym powitać wszystkich na forum HD .Od zeszłego roku zasuwam Elektrą wersja militarna , do zobaczenia na trasie .

Militarna ?? 🤨 Witaj! Szerokości ! 🙂

Witaj! Niezły wózek:-) Szerokiej drogi!

Witam
Nazywam się Darek i mieszkam w Wałbrzychu.
Moja przygoda z moto zaczęła się dawno temu i chyba jak większość zaczynałem od sportów, naked’ów poprzez duże turystyki (Kawasaki GTR, BMW K1600), po drodze był też GS a od roku..... jestem szczęśliwym posiadaczem mojego pierwszego Harrego- Fat Boy’a 114cc. Nie wiem czy tak z wiekiem to idzie.. ale pozostanę już w tej marce1b507619d7e411bc0243e444dff30310.jpgf230794d33044fd0f44349e9fba85495.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć, tak to właśnie idzie

Łooo Panie, a ja myślałem że mam ładnego 😉

Świetny sprzęt. I te koła. Normalnie miodzio 😉

27912FC9-1F44-4C3E-A05B-FB22796A90E9.jpeg

Dzięki!
No widzę że twój też robi robotę
Szprychowane też wyglądają

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witaj. Zawsze dobrej drogi życzę👍.

1. Nigdy nie kłóć się z głupcem. Ludzie mogą nie dostrzec różnicy

2. Jeśli podejmiemy walkę, możemy przegrać. Jeśli jej nie podejmiemy - już przegraliśmy. Leonidas - król Spartan

3. "Czasem wygrywasz, czasem przegrywasz, ale zwycięstwa nie mogą być powodem do wywyższania się a porażki powodem do załamywania, bo wygrywać i przegrywać trzeba umieć z klasą"

Posted (edited)

Kilka postów już napisałem w innych działach ale oczywiście powinienem rozpocząć od powitalni. Postanowiłem więc to nadrobić.

Mam na imie Wojtek i mieszkam w Pruszkowie. Od wielu lat zajmuje się hobbistycznie motorami i mam kilkanaście maszyn różnego kalibru ale wszystkie to starocie (głównie lata 50,60 i 70-te). Są to maszyny raczej stojące i cieszące oko więc bardzo potrzebowałem czegoś bardziej jeżdżącego. Co każdą wiosnę, jak "budził się" sezon motocyklowy to chodziłem chory, że inni jeżdżą, a ja tylko czasami. Ogólnie lubię maszyny z charakterm i duszą i we wrześniu postanowiłem spełnić swoje chyba największe marzenie motocyklowe - kupiłem sobie Harleya! No i jest - Sportster XL1200 Low 105th Anniversary Edition. Zakochałem się! Jest fantastyczny! To jest to czego potrzebowałem. W tym motorze nie ma grama plastiku, wszystko stalowe lub aluminiowe. Ten wygląd - 100% klasycznego motocykla, wibracje i ten cudowny dzwięk. Dla mnie ideał, jest taki jak oczekiwałem. Przyznam, że dopiero się z nim oswajam i poznaję budowę tej maszyny ale jak dotąd bardzo jestem zadowolony.

ps. Czy jest jakaś sensowna instrukcja użytkowania Sportstera, wersja z wtryskiem czyli silnik Revolution, tak?

Z góry bardzo dziękuję wszystkim za kontakt i pomoc.

Sportster.jpg

Edited by wojtex

To nie revolution, to Evolution w Sportsterze. Fajny, normalny Harley