Jump to content
piter 1600

Powitalnik.

Recommended Posts

Witam wszystkich.

W tym roku też dołączyłem do klubu właścicieli H-D. Wcześniej jeździłem głownie sportowymi motocyklami, ale jakoś przestałem się czuć bezpiecznie jeżdżąc po Warszawie przecinakiem. Zostawiłem sobie maxi skuter na dojazdy do pracy ale czegoś mi brakowało...

Postanowiłem poszukać czegoś wolniejszego, glosniejszego i nie skłaniającego do szalństw i kupiłem Sportstera Irona z 2012 roku. Moto ma akcesoryjny wydech V&H wiec dudni jak wodospad, silnik 900 wiec demonem prędkości nie jest, ale cieszę się jak dziecko ilekroć wyprowadzam go z garażu...

Witaj - zawsze dobrej drogi życzę :)

1. Nigdy nie kłóć się z głupcem. Ludzie mogą nie dostrzec różnicy

2. Jeśli podejmiemy walkę, możemy przegrać. Jeśli jej nie podejmiemy - już przegraliśmy. Leonidas - król Spartan

3. "Czasem wygrywasz, czasem przegrywasz, ale zwycięstwa nie mogą być powodem do wywyższania się a porażki powodem do załamywania, bo wygrywać i przegrywać trzeba umieć z klasą"

Witaj!

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam wszystkich :)

Wołają na mnie juhas, na motocyklach śmigam już ponad 20 lat. Przewinęło się parę motocykli przez moje ręce a teraz nareszcie po kilku latach odkładnia funduszy przyszła kolej na wymarzony motocykl HD Electra. Liczę że będę zadowolony jak z poprzednich :biggrin:

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :biggrin:

Witaj i zadowolenia z maszyny.

Jaki piec?

Pozdrawiam Leszek.

Witaj i zadowolenia z maszyny.

Jaki piec?

Pozdrawiam Leszek.

TC 1,6 rok 2008

Narazie jestem zielony w sprawach HD ale pomału się uczę. Nie ma ktoś instrukcji obsługi radia w wersji PL?

Cześć,
Moje Maleństwo to FLHR.
Silnik jak na EVO przystało (gaźnik) trzęsie całym żelastwem jak galaretą.
Wydechy Vance&Hines.
332c35b7a80d6b1bmed.jpg
7a235f60027a33eemed.jpg
Przyznaję się bez bicia, że parę dni temu założyłem forum http://www.harleydavidsonriders.fora.pl, bo wydawało mi się, że brak takiego w polskich zasobach. Ale to chyba nie jest dobry pomysł, skoro tutaj jest duża, prężna sekcja? :)
Pozdrawiam,
Zbyszek

Witaj

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cześć

Jestem świeżo upieczonym motocyklistom (lipiec tego roku). Pomykam Street Bobem 2014. Za dużo nie poopowiadam bo mam znikome pojęcie i marne 2 tys km w tym sezonie dlatego też na pewno będe zadawał wiele podstswowych pytań.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.