Jump to content
piter 1600

Powitalnik.

Recommended Posts

Piter

A macie tam jakie wolne miejsca? Hmmm...?

Nie mówię nie,ale pierwszeństwo mają stali bywalcy.Przypomnij się na początku 2013 roku.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Czesc

Witam w tej grupie i pozdrawiam z Bydgoszczy.

Poprzednio: Ogar, Romet, ETZ 250, Jawa i Cezetka i sam nie wiem co jeszcze? Jakas Panonia byla tez. Niedawno jeszcze VTX 1800 R a obecnie RK Classic...

Przy okazji prosze przepisanie mnie z grupy VTX do HD - jesli to mozliwe?

Pozdro - Mec.

Czesc Mecenas

fajna masz fotke

taka sympatyczna buzia na niej

pelna optymizmu :)

tak trzymac :buttrock:

TYPE O NEGATIVE

Witam Wszystkich Miłośników HD

Jest to mój pierwszy post na tym Forum. Mam pytanko. Chcę kupić HD Road King i szukam namiarów na osoby które sprowadzają takie motocykle. Z uwagi na skromne fundusze (27000 zł) zapewne będzie to motocykl do 2000r z tego co widzę po cenach.Rozmawiałem z p. Ryśkiem z Motostodoły i z p. Tadkiem z Częstochowy. Czy oprócz nich ktoś jeszcze sprowadza tą markę motocykla.kondzio1

RK za 27k, trudny temat. Bardzo trudny. Do wyboru masz bite sprzęty i dodatkowy wkład aby jeździły.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Witam wszystkich

Jestem tu nowy choc na moto pomykam juz pare lat kiedys Komar a potem Junak m10-62 (od 1996) i ma u mnie dożywocie. A teraz przymiarka do drugiego marzenia czyli do HD, a ze budzet skromny to padnie na 883 rocznik do 2006. Na razie spokojnie szukam, jak cos wypatrze bede pytal i was meczyl o pomoc w ocenie.

Pozdrawiam

LWG

Edited by Mateusz z Qz

Guest kejti08

Witam :)

Nie zaglądałam na FM chyba z pół roku, patrzę a tu Grupa HD :) To pozwolę sobie dołączyć.

Dorzuciłabym fotkę ale coś mi nie wychodzi :D

Edited by kejti08

Guest kejti08

4535927000_1349025060_thumb.jpg

:D ooo coś tam mi wyszło

No to jesteśmy ja i krówka :)

Edited by kejti08

Siema

....kobiałki na motorze - :lalag:, podziw, szacunek, itd. może dlatego że moja mama dojeżdżała junakiem do jednostki w Rembertowie przez parę lat

-PAXP-deijE.gif

Guest kejti08

Siema

....kobiałki na motorze - :lalag:, podziw, szacunek, itd. może dlatego że moja mama dojeżdżała junakiem do jednostki w Rembertowie przez parę lat

dzięki :) Ja to nic ale moja mama właśnie prawko A zdała :D

dzięki :) Ja to nic ale moja mama właśnie prawko A zdała :D

....no to super!, pogratulować mamie od całej grupy fm, niech tak trzyma i się nie daje :wink:. Możesz (jeśli mogę się zwrócić per "Ty" do Ciebie) być dumna z takiej mamy :crossy: ....i na odwrót mama z córki

zdrówka

Edited by Robert J.

-PAXP-deijE.gif

A powitać! :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.