Jump to content
piter 1600

Powitalnik.

Recommended Posts

Witam

Na motocyklach jeżdżę 20 lat. Od roku jestem mam HD Street Glide. W dalszym ciągu jeżdżę również na moich trzech Junakach mam M07 M10 i przejsciowke oraz SHL i komara sport z 1972r.

Pozdrawiam Marcin

Witaj :) . Szerokości, przyczepności i zawsze tylu powrotów, ilu wyjazdów. :crossy:

1. Nigdy nie kłóć się z głupcem. Ludzie mogą nie dostrzec różnicy

2. Jeśli podejmiemy walkę, możemy przegrać. Jeśli jej nie podejmiemy - już przegraliśmy. Leonidas - król Spartan

3. "Czasem wygrywasz, czasem przegrywasz, ale zwycięstwa nie mogą być powodem do wywyższania się a porażki powodem do załamywania, bo wygrywać i przegrywać trzeba umieć z klasą"

Witam nowych! Szerokości i do zobaczenia na trasie :-)

Cześć, po dłuższej przerwie około 15 lat wróciłem na właściwe tory i w końcu we wrześniu tego roku stałem się posiadaczem Harley Davidson Iron 883 z 2017r

Powiem tyle cieszę się jak małe dziecko z nowej zabawki :)

Pozdrawiam Wszystkich i do zobaczenia.

Cześć miłej zabawy

Witaj! Wspaniale, pewnie czekasz za słońcem, żeby ujeżdżać sporta :-) Szerokości!

Witaj, szerokości, przyczepności i tylu powrotów, ilu wyjazdów :crossy:

1. Nigdy nie kłóć się z głupcem. Ludzie mogą nie dostrzec różnicy

2. Jeśli podejmiemy walkę, możemy przegrać. Jeśli jej nie podejmiemy - już przegraliśmy. Leonidas - król Spartan

3. "Czasem wygrywasz, czasem przegrywasz, ale zwycięstwa nie mogą być powodem do wywyższania się a porażki powodem do załamywania, bo wygrywać i przegrywać trzeba umieć z klasą"

Witam wszystkich,

Grzesiek z Elbląga latek 51, poprzednie motocykle to w młodości Emki, Kaśki Junaki itp....

potem bardzo dłuuuuga przerwa i po 25 latach kupiłem Road Kinga jestem mega zadowolony.

Pozdrawiam wszystkich

Witam kolegę z Elbląga :lalag:

Ja tymczasowo w Niemczech ale na lato 2020r. będę wracał i mam nadzieję, że wrócę do Elblążkowa. :D

Edited by K4r0l

Powitać

Widzę Jacku, że coraz więcej ludzi od NSU przesiada się na HD :)

piotreks od 501OSL

Postanowiłem, że chcę pojeździć na motocyklu trochę bardziej nowoczesnym. Ale tez nie za bardzo, tyle by sie dało wyszykować i podróżować w miarę bezawaryjnie. Rozważałem kilka marek, ale pomyslałem, by spróbować z Harleyami. 30 letnie są wzglednie tanie i za chwile będą młodymi zabytkami. Kupiłem mały i duzy model i na wiosnę będę się przymierzał.

Postanowiłem, że chcę pojeździć na motocyklu trochę bardziej nowoczesnym. Ale tez nie za bardzo, tyle by sie dało wyszykować i podróżować w miarę bezawaryjnie. Rozważałem kilka marek, ale pomyslałem, by spróbować z Harleyami. 30 letnie są wzglednie tanie i za chwile będą młodymi zabytkami. Kupiłem mały i duzy model i na wiosnę będę się przymierzał.

Udanego i bezpiecznego przymierzania. :)

daj foty dużego :)

Wyglada tak, ale na razie czeka na swój statek.

post-93926-0-61836600-1550077274_thumb.jpg

O, prawie taki jak mój :)

Tylko ciut starszy I wymagajacy nieco pracy by go doprowadzić do jako takiego stanu :)​. Tak załadam, bo pierwszy raz zobaczę go najwcześniej w marcu. Na razie zabrałem się za mniejszy egzemparz, który dotarł w styczniu i gaźnik wymagał sporo pracy. A to nie koniec

post-93926-0-53310200-1550214298_thumb.jpg

Koledzy- tu jest powitalnik, a nie dział techniczny.

Wyglada tak, ale na razie czeka na swój statek.

attachicon.gifhd eg.jpg

Fajna ta przednia lampa- klosz taki kroplowy kształt, podoba mi się nie widziałem wcześniej takich. To seryjna jest?

Fajna ta przednia lampa- klosz taki kroplowy kształt, podoba mi się nie widziałem wcześniej takich. To seryjna jest?

Jeszcze nie wiem. Dopiero jak dotrze zacznę go sprawdzać i rozgryzać. Z pewnością ten model miał w oryginale owiewke, ale tak podoba mi sie bardziej.

Mój jest 1989 A twój ?

Lampa z obudową wygląda jak te w Indianach Chief z Gilroy (1999-2003)

Jak by co to mam taki gaźnik - S&S Super E, mam też oryginalnego Keihina

Dzięki, gaźnik udało i udatować, Co do rocznika, mniejszy XLH jest z 83 roku, większy, FLHTC z 87 roku.

]Witam

W siodle od 17 lat, zamieniłem Valkyrie na Sporciaka 883R 2013 rok i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć w kwestii mojej pasji....

Teraz z każdym kilometrem brnę w świat Harleya i nic z tej drogi mnie nie zawróci. Latam głównie po Gdańsku a poniżej mój głośny bobber .

post-93843-0-28862800-1550738283_thumb.jpg

Witamy, dzisiaj chyba nie latasz ..... śnieg :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witaj w świecie HD.