Jump to content
piter 1600

Powitalnik.

Recommended Posts

Ze względu ,że nie ma tu takiego tematu to właśnie go zakładam.Temat przeznaczony dla posiadaczy i sympatyków naszej marki.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

To może ja zacznę.

Pszczyna - Górny Śląsk

W siodle motocyklowym od 37 lat bez przerwy.

W tym czasie przejechałem motocyklami ponad 500 000 km po drogach całej europy.

Jeździłem prawie wszystkimi motocyklami jakie były dostępne na polskim rynku.Lubię porównywać co konkurencyjne firmy mają do zaoferowania w motocyklach podobnej klasy.

Od 5 lat używam motocykli Harley Davidson.

Zaczynałem od Sportstera,później VRSCR Streed Rod,Electra Glide Ultra Classic 1450 (2003r),Electra Glide Classic 1600 (2007r).

Jednak najbardziej mi pasują modele z serii V Rod,i od 3 sezonów używam NIGHT RODA

Kapiszon

Fajno że w końcu ktoś założył taki temat. :biggrin:

O mnie tyle że na moto od (chyba) 17 lat. Różne wynalazki, od Komarów, demoludów, starych japsów, plastików do HD obecnie i kilku polskich zabytków.W międzyczasie też jakieś japsy katuję w wolnej chwili, co w łapki wpadnie, a że mechaniką się zajmuję zawodowo (znowu) to różne gruzy się trafiają w promocjach. Niegdyś byłem kurierem moto w Londynie, najeździłem się za wszystkie czasy.

Mój pierwszy HD to FLHTC `88 w gejowskich kolorach a`la szeryf.

Edited by qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Zacząłem to też coś o sobie napiszę.Na moto latam z różnymi przerwami od ponad trzydziestu lat.Kiedyś to były różne cuda typu Iż 49,WFM,WSK,Jawa 350.Ostatnio latam intensywnie od sześciu lat wciągu których zrobiłem 100tyś km.Na HD od trzech sezonów.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

To może ja dodam coś od siebie ;-)

Miasto: Ełk

Moto: SHL, Junak, M72, Suzuki Mauruder, GPZ600R, GSXR750W, TL1000S, VN750, VN800, VN1500 C, XVS1100, Wild 1600, HD RoadKing1600.... Chyba tak to leciało ;-)

A tu moje aktualne moto:

post-61829-0-19258800-1337017445.jpg

Edited by MarioHDEłk

ja wskoczyłam na komara mając 10 lat i tak zostało do dzisiaj.

Tak więc:

Komar3, WFM -JEST DO DZISIAJ - Junak M-10, HD WLA w częściach=>zamiana na KZ 750 '82, VN 800, HD Dyna Wideglide, no i w końcu Softail ; )

To może ja dodam coś od siebie ;-)

Miasto: Ełk

Moto: SHL, Junak, M72, Suzuki Mauruder, GPZ600R, GSXR750W, TL1000S, VN750, VN800, VN1500 C, XVS1100, Wild 1600, HD RoadKing1600.... Chyba tak to leciało ;-)

A tu moje aktualne moto:

Witam ziomala :D na forum

Ja się bawię w moto od jakichś 20 lat... Najpierw były staruchy i choppery z nich, Potem prawie skończyłem trajkę na Junaku, potem trochę objeżdżałem japonię, potem kilka lat przerwy aby w końcu stać się właścicielem Electry... Oczywiście na Evo... Ten sprzęt ma u mnie dożywocie, jak warunki pozwolą, to może jeszcze coś się pojawi w kolekcji....

A to dlaczego brak foto, etc? I w profilu brak wpisanego miasta? :laugh:

Wybierasz się do Niemcowni na Super Rally 2012?

Pozdr

No to i ja się jeszcze raz przywitam !

Witam wszystkich Kris z Otwocka ! Najpierw były różne weterany ,potem virago 750 teraz jest junak i HD i mam nadzieje już tak zostanie ! :)

Edited by Indian

Pozdr

Mariusz ja do Niemca na swoim sporcie to troszkę chyba zły pomysł. Ale jeśli gdzieś masz zamiar polarać po okolicach to spoko idę jak w dym . Pozdrawiam Jacek

Pozdr

Mariusz ja do Niemca na swoim sporcie to troszkę chyba zły pomysł. Ale jeśli gdzieś masz zamiar polarać po okolicach to spoko idę jak w dym . Pozdrawiam Jacek

Spoko,

dziś ładna pogoda się zapowiada. ja zaraz siadam na sprzęta i jadę swoje sprawy zalatwic. Po 13 jestem wolny więc mile widziana krótka wycieczka. Co Ty na to?

Podam nr do siebie: 500 044 663. Gdybym nie odbierał pisz smsa.

Pozdr

Witam, jestem dumnym posiadaczem XL883 custom od tygodnia :biggrin: Mam na imie Mikolaj wiek 37 lat. Na motocyklach smigam od 3 lat choc prawko zrobilem ponad 10 lat temu. Harley byl zawsze moim marzeniem i od tygodnia banan z geby nie schodzi, a z pracy wracam coraz to dluzsza droga. Pochodze z Boleslawca (dolnoslaskie), obecnie mieszkam w UK

Fotka nieaktualna troche ale szczerze mowiac malo mam fotek solo

post-62134-0-21762700-1337726135_thumb.jpg

Edited by micio1975

Witaj Micio,ale może wrzuć zdjęcie swojej maszyny. :rolleyes:

Cześć.

Na motocyklu 11 lat, z docelową marką drugi sezon. Lubię wycieczki tu, tam i z powrotem.

Pozdrawiam z Krakowa

post-1534-0-45363100-1337764613.jpg

Witaj Micio,ale może wrzuć zdjęcie swojej maszyny. :rolleyes:

Motocykl mam od tygodnia, na razie sie zapoznajemy, a moi sasiedzi oswajaja z halasem o 4:30 rano :biggrin: wersja jak najbardziej standartowa za wyjatkiem wydechow screaming eagle. Zdjecia pod linkiem

http://imageshack.us/g/546/20120524025.jpg/

Teraz dopiero widzę że w Reading mieszkasz. Fajna mieścinka. Często tam latałem jak byłem kurierem moto. Masz w miarę blisko do najstarszego, a nawet pierwszego salonu HD na Naszym kontynencie. Warrs of London, na King`s Road, Chelsea. Są tam od (chyba) 1927r. W miarę blisko bo ja mam trochę dalej, jak więszkość z Nas. Ale zdarza mi się kupować od nich części, mają git ceny na części OEM.

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Spoko trzeba bedzie ich odwiedzic, moto kupowalem w Guildford ale pierwszy minus jaki u mnie maja to usyfienie przedniej tarczy jakims preparatem do nablyszczania musialem sobie wyczyscic bo prawie wogole nie hamowal. Mam wydechy screaming eagle i sa jak dla mnie troche za glosne, tzn. do lansu po miescie sa OK ale ja lubie w dluzsza trase sie zapuscic i dynia troche boli od halasu, nie sa wyprute maja bafle ale lomocza rowno.

Cześć

Mam na imię Robert, mieszkam w okolicy Mińska Mazowieckiego.

Przygodę z motoryzacją zacząłem od najmłodszych lat, pierwsza była motorynka która non stop się psuła, potem kilka simsonów, następnie mz, jakieś japońskie skuterki i cross, potem wypadek i kilkunastoletnia przerwa do zeszłego roku i pierwszy mój "prawie nowy" Harley który miał 10 mil przebiegu jak go kupiłem, wyśniony i wymarzony po nocach przez kilkanaście lat (co ja się od swojej kobiałki nasłuchałem jak go kupiłem to głowa mała). Niestety jakaś kropla benzyny w mojej krwi kazała go się pozbyć i kupić 12 letniego gaźnikowca, większość powie że idiota ale tak mają Ci którzy nie raz czyścili kanały tłokowe z nagaru zeszlifowanym pierścieniem.

Miłość do motoryzacji i wszystkiego co wydziela spaliny zaszczepił mi mój ojciec który był mechanikiem samochodowym z miłości a nie z rozsądku i za to będę mu zawsze wdzięczny.

Zdrówka dla wszystkich

Robert J.

Edited by Robert J.

-PAXP-deijE.gif

Cześć.

Na motocyklu 11 lat, z docelową marką drugi sezon. Lubię wycieczki tu, tam i z powrotem.

Pozdrawiam z Krakowa

No ładne foto, nie ma co ... Fiu Fiu cwirknął wróbelek.

Hejka,

Tu Paweł, aktualnie mieszkam w Warszawie :) bo tu pracuje

pomykam na sporciaku 883 z 2003 roku wczesniej miałem Virago 535 ale sie skasowało

w sumie to mój trzeci sezon na motocyklu mimo iż prawko do kilkunastu lat posiadałem jakos nie miałem odwagi

zanabyć, aż wreszcie mimo usilnych starań rodziny teraz już jest i będzie zawsze jakiś motocykl :)

aaa.jpg

Edited by powo

Powitać!

Fajna fota, trafiona w czasie jazdy. :clap: