Skocz do zawartości

Postanowiłem się żenić... :) Śrem - zapraszam!


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał, Kocham Cię :wub:

 

Napiszę resztę później ;)

Ja Ciebie też :)

 

A co do reszty, to ja tylko dodam od siebie, że gdyby nie Ducatisti, to była by wielka bieda... czyżby Patryk nie miał kolegów motocyklistów?!

 

Oczywiście szacuna dla kierowców Afryki, SVy, HD, no i kogo tam jeszcze nie wymieniłem a był ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to fakt, nie jeden się zapowiadał, a ch*j z tego wyszedł :bigrazz: Mimo wszystko, ludzie o wielkim, szczerym sercu (DOC - :notworthy: ) się pojawili. Wierzcie mi, że gdy stałem już przy ołtarzu i usłyszałem grzmot podjeżdżających desmo... To chyba w sumie mnie ropie*doliło najbardziej ;)

 

PS. Afryka nieźle tam porządziła ;)

 

Porter, czy to nie byłeś przypadkiem właśnie Ty, tą armaturą? ;)

 

No i szkoda, że kolega od tego Trampka nie wpadł na kawałek ciasta i strzała za Młodych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Djobeł, dlaczego nie powiedziałeś, że Ty to TY :icon_exclaim: :icon_question: Zresztą ja byłem tak zesrany ze stresu, że ledwo świat w kolorach rejestrowałem :bigrazz:

 

Rafał, ten motyw z Mazurem i Białym jak szli przez salę do kibla niezapomniany :icon_mrgreen:

 

Trza się na grillu u Vectora za jakiś czas spotkać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo byłem bardziej zesrany od Ciebie hehe

Nie wiem, jakoś tak wyszło, że przedstawiciele poszli złożyć życzenia w imieniu ekipy i jakoś nie było okazji na "personalne wyznania" hehe.

Na gryra z wielką chęcią się piszę ;-)

 

pozdr.

V-TWIN wanker

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ze wzgledu na pogodę i sporą odległość nie przybyłem , choć bardzo chciałem- załatwiłem sobie wolną sobotę i maszyne wyczyściłem w piątek. Widziałem w TVN zdjęcia traby powietrznej nad Śremem. Zapewne to impet tańczących na sali wprawił w wir słup powietrza nad miastem. U mnie o 16.00 lało i grzmiało. Sorry.Napewno było czadowo. Moja strata. A tak na koniec to gratulacje i powodzenia w tym nowym życiu. :biggrin: Ja jestem już 20 lat po i mogę ci udzielić jednej rady. Małżeństwo to sztuka kompromisu i swoistego handlu wymiennego. Ale ogólnie nie jest źle. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, Porter, jak byś przybył, to na bank miał byś nagrodę dnia... a tak zgarnął ją Stefan, który szarpnął się na ślub z samych Pniew :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo byłem bardziej zesrany od Ciebie hehe

Nie wiem, jakoś tak wyszło, że przedstawiciele poszli złożyć życzenia w imieniu ekipy i jakoś nie było okazji na "personalne wyznania" hehe.

Na gryra z wielką chęcią się piszę ;-)

 

pozdr.

 

Czuj się zaproszony ;)

 

Nooo, Porter, jak byś przybył, to na bank miał byś nagrodę dnia... a tak zgarnął ją Stefan, który szarpnął się na ślub z samych Pniew :)

 

A no tak, kawał drogi chłop pokonał w imię Młodych ;) Boa, wyślę podziękowania na PW dla chłopaków z DOC'u. Kartka - telegram, już błyszczy na półce jako główna pamiątka :)

 

PS. Boa, mam nadzieję, że żonka Cię na wspomnianego grilla ze smyczy na parę godzinek spuści, co nie...

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złapał Kozak Tatarzyna, a Tatarzyn za łeb trzyma...

Mój kolega też mówi, że może w swoim związku robić wszystko co chce, np: wynieść śmieci, pomyć naczynia, wyjść na spacer z psem. Pełna wolność :icon_razz:

Yamaha XJ600

Honda CBF 1000A

Honda VFR1200F DCT

BMW K1300R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...