Skocz do zawartości

Zajechanie drogi - co o tym sadzicie


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

 

W ten weekend bylem z rodzina na rozpoczeciu sezonu ( i paleniu czarownic ) w gorach Harz'u

 

Prztytrafil mi sie taki maly incydent.

 

Ciekawy jestem, co na ten temat myslicie, chodzi mi o o konkrety, jedna uwaga, nie piszcie, ze w PL to na porzedku dziennym.

 

enjoy

 

http://www.youtube.com/watch?v=Keq3cXksmL8&feature=youtu.be

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu gadać wszędzie można spotkać bezmyslnego idiotę. Dobrze ze trafił na doświadczonego motocykliste a nie na swierzaka bo mogło to sie skończyć złe dla jego zderzaka i ogólnymi potluczeniami swierzaka. Mam nadzieje ze poslales mu wiache.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce takich rzeczy nie zobaczysz :D

 

A poważniej, to nie widzę problemu :D

Napisz co było dalej, on sie tak zatrzymał i stał, pojechał dalej? Powiedział, Ci że nie masz świateł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co było dalej? i może szerszy opis sytuacji.

 

Szerszego opisu celowo nie zamiescilem, bo byla by to juz argumentacja z mojej strony a o to mi tu ni chodzi.

 

Mam nadzieje ze poslales mu wiache.

 

Wlasnie nie, fakt, ze ja sie zatrzymalem a on wysiadl z auta, po czym podyskutowalismy.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerszego opisu celowo nie zamiescilem, bo byla by to juz argumentacja z mojej strony a o to mi tu ni chodzi.

 

 

 

Wlasnie nie, fakt, ze ja sie zatrzymalem a on wysiadl z auta, po czym podyskutowalismy.

 

:crossy:

 

Ale wiesz, nie dane jest mi sądzić, gdy nie znam całej sytuacji. Może się z nim tak bawiłeś, gdzieś dałeś dupy i chciał Ci coś powiedzieć. Z filmiku wynika, że buc i tyle, ale jaka była prawda wiesz Ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, nie dane jest mi sądzić, gdy nie znam całej sytuacji. Może się z nim tak bawiłeś, gdzieś dałeś dupy i chciał Ci coś powiedzieć. Z filmiku wynika, że buc i tyle, ale jaka była prawda wiesz Ty :)

 

Czy dalem ciala pokazuje filmik. Wczesniej zadnego incydentu ani zabawy nie bylo, wszystko definitywnie zaczyna sie od mojego wyprzedzania,

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wiedząc co spowodowało takie jego zachowanie trudno wyrokować - czyżbyś chwilę wcześniej zajechał mu drogę, albo coś? Tak bez powodu chyba puszkarze nie zajeżdżają drogi - nawet w PL ;)

 

Zdążyłeś napisać równocześnie ze mną - to może biedaczek przestraszył się odgłosu tłumika? - nie mam dźwięku na tym kompie, więc nie wiem. Strzelam, że facet się przestraszył i chciał o tym pogadać...

Edytowane przez Vega_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kontekstu, obiektywnie, wydawało mi się jakby gość nie zauważył, że tamten skręca i był zirytowany prędkością - czaił się żeby wyprzedzić po czym stanął dęba....ale jak historia ma jakąś głębię to czekam na ciąg dalszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...może biedaczek przestraszył się odgłosu tłumika ?

 

Nie mial prawa, Smigalem na standardzie, a akcesoryjny przyjdzie moze dzisiaj ( w kazdym razie powinien byc jheszcze w tym tygodniu, juak zamontuje, nie omieszkam sie pochwalic :icon_mrgreen:

 

....ale jak historia ma jakąś głębię to czekam na ciąg dalszy :)

 

Glebia moze dopiero wyniknac :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawy jestem, co na ten temat myslicie, chodzi mi o o konkrety, jedna uwaga, nie piszcie, ze w PL to na porzedku dziennym.

 

 

A dokladnie o jakie konkrety ?

Facet smigal pewnie za Toba dosc szybko wyprzedzajac te auta co Ty wczesniej i pewnie w ostatniej chwli zauwazyl ze ten przed Toba daje sygnal do skretu w lewo i wpakowal sie przed Ciebie ....

Pewnie bal sie ze walnie w ta puszke a stwierdzil ze Tobie sie nic nie stanie.

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wyciął Ci orzełka. Dałeś po pysku?

Też odnoszę wrażenie, że wjechał mu na ambicje i koleś chciał i jego i auto łyknąć tyle, że nie spodziewał się lewoskręcającego.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mial prawa, Smigalem na standardzie, a akcesoryjny przyjdzie moze dzisiaj ( w kazdym razie powinien byc jheszcze w tym tygodniu, juak zamontuje, nie omieszkam sie pochwalic :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Koniecznie :) ja się już nie mogę doczekać kolejnego sezonu, kiedy to moja XJ-ta pójdzie na sprzedaż i będę mogła kupić coś z lepszym dźwiękiem - będę sobie pałować po Bemowie nocami (he he) - jak Córa, ile już wykręciła km?

 

A wracając do tematu, to może mu lusterko skasowałeś kolanem, tylko nie widać na filmie? Weź pisz co się stało, bo siedzę sobie w pracy i z emocji zacznę paznokcie obgryzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie tak zapytam do ilu jest tam ograniczenie? I ile jechałeś? :rolleyes:

Nie mowie ze mialeś za duzo tylko tak z czystej ciekawosci. A wg mnie chodzilo mu o to ze wjechales przed niego przed samym łukiem co moglo go troszke zdenerwować. Różni ludzie po tym świecie krążą.

Edytowane przez KUBAS007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...