Skocz do zawartości

Maxiskuter : Co na początek (250) ? Aprilia Atlantic ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań i mam nadzieję że ktoś Mi pomoże :)

Od razu upszedzam, że jeśli chcesz mnie namówić na jakiś motocykl z biegami to nawet nie próbuj ;)

Powoli przygotowywuje się do zakupu maxi skutera. Niewiem jeszczę jaki to będzie, ale wiem że będzie to 250 :)

Chciałbym móc zamontować sobie w nim jakąś nawigacje ( bo ma Mi też służyć w dalsze podróże ). Byłoby dobrze, gdyby też można było zamontować jakieś dodatkowe kufry. Rozglądałem się trochę i z tego co zobaczyłem zainteresowała mnie Aprillia Atlantic. Jeździłem na 125 i cholernie Mi się spodobało :D I niewiem czy w niej mogę zamotnować nawigację i kufry. Tak więc jak ktoś zna się na maxiskuterach, proszę o pomoc :) Ktoś możę zna lepszy maxiskuter ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie zadnych egzotykow bym nie bral , ale to Twoj wybor.

Ja powiedzialbym cos w tej Poj.np. Honda

 

http://honda.katalog-motocykli.pl/motocykl/honda-forza-250#!prettyPhoto

 

Albo cos z gornej polki.

 

http://bikerscafeblog.com/2011/09/26/hondas-new-maxi-scooter-integra-700cc-parallel-twin-dct-transmission/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majesty bądz burgman. Zadnej włoszczyzny, a dlaczego to dowiesz się jak będziesz potrzebował jakieś części albo podpiąć się pod komputer.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze radzą, bo trochę większa pojemność radykalnie zwiększy poziom komfortu (wyprzedzanie, podjazdy, spalanie pod obciążeniem) i bezpieczeństwa. W tym roku mój brat kupił Habanę 125 cm3, bo "bezpieczniej, niż motocykl". Efekt jest taki, że na ulicy ludzie go traktują jak rower. A jazda po 3-pasmowym moście z prędkością 60 km/h, gdzie inni lecą ponad 100 km/h niewiele ma wspólnego z bezpieczeństwem...

 

Natomiast Yamahę TMax znam z autopsji i powiem Ci, że rządzi jeżeli chodzi o komfort, dynamikę i po prostu to, co zawiera się w haśle "przyjemność z jazdy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z skuterami Yamahy tez nie jestem pewny czy to dobry wybor,z tego co wiem produkowane jest to w Hiszpanii przez tamtejszego producenta skuterow MBK.Przy ewentualnych problemach ten sam efekt co z Wlochami , no ale jak wspomnialem Twoj wybor.

Edytowane przez Gienek ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...