Skocz do zawartości

Wisłostrada 182 KM/H


Frugacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie śmieszy nagranie video z zamaskowaną tablicą rejestracyjną przez POLICJĘ. Czyżby nawet po udowodnieniu takiego wykroczenia nadal działała Ustawa o ochronie danych osobowych? :biggrin:

A swoją drogą to może i dobrze bo koledzy by się nabijali, że tylko tyle wykręcił na tym docinku a oni tam pakują ponad 250kmh :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie śmieszy nagranie video z zamaskowaną tablicą rejestracyjną przez POLICJĘ. Czyżby nawet po udowodnieniu takiego wykroczenia nadal działała Ustawa o ochronie danych osobowych? :biggrin:

A swoją drogą to może i dobrze bo koledzy by się nabijali, że tylko tyle wykręcił na tym docinku a oni tam pakują ponad 250kmh :biggrin:

 

Pewnie się nie zgodził :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spokojnie :) założyłem go tylko po to żeby zobaczyć jakie będą wypowiedzi.

Można nazwać to testem :) Temat do skasowania :)

Bo czytałem poprzedni temat z debilem przy szkole i powiem szczerze trochę się zdziwiłem podejściem kilku osób.

Edytowane przez Frugacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi znam tylko dwie osoby jeżdżące na motorze :) więc to nie mój kolega.... dla mnie jazda z taką prędkością kończy się śmiercią.

 

To ile razy się już zdarzyło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe spokojnie :) założyłem go tylko po to żeby zobaczyć jakie będą wypowiedzi.

Można nazwać to testem :) Temat do skasowania :)

Bo czytałem poprzedni temat z debilem przy szkole i powiem szczerze trochę się zdziwiłem podejściem kilku osób.

debili na motorach to nawet motocykliści nie lubią a debili na forum nawet lekceważą :laugh:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohaterem tego video mógłby być chyba niemal każdy kierownik dwóch lub czterech kółek w naszym kraju ...no może za wyjątkiem kierowników skuterów i motorowerów (chyba że to sześćsetka zarejestrowana na 49 ).Nie pochwalam ale wygląda mi to ewidentnie na szukanie taniej sensacji , bo temat modny i na czasie.Tak na marginesie:od jakiegoś czasu staram się skrupulatnie przestrzegać ograniczeń prędkości w terenie zabudowanym-ani km. więcej niż na znakach..efekt?większość patrzy na mnie jak na kalekę i wyprzedzają w zasadzie wszyscy-łącznie z dziadkami na skuterach jeśli ograniczenie jest np. do 30 km/h.I o czym my tu dyskutujemy??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

182 na pustym trzypasmowym odcinku wisłostrady ... :blink: ... a to łotr !

 

Przykro mi znam tylko dwie osoby jeżdżące na motorze

 

No to może stąd twoje zszokowanie ? ;)

 

ps: tak z ciekawosci ... to twoje pierwsze moto ? pierwszy sezon ? :)

 

ps2: raz jeszcze przypatrzyłem się nagraniu ... wygląda na to, że pod koniec "brawurowej jazdy" kiedy pomiar jest w okolicach tych 180 km/h ... kolega motocyklista mija auta jadące jakieś 30 km wolniej ... czyli w okolicach 140-160 km/h :)

Edytowane przez faza-s

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...