Skocz do zawartości

200 km/h koło szkoły... Ktoś z was ? :)


Kameel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś wyczytałem, że 2,5x tyle co dziecka w domu dziecka. :)

No to sobie teraz odpowiedz.. wolisz, żeby opróżnili kieszeń tegoż kolesia czy Twoją ;) Akurat w tej sytuacji nie ma potrzeby odizolowania gościa od społeczeństwa :)

...Gott weiss ich will kein Engel sein...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...od scigania są policjanci ... a nie domorośli detektywi ... od wydawania wyroków sądy a nie media ... tak samo jak po wypadku znajdzie się zawsze grono świadków którzy g... widzieli

i w tym przypadku możemy być świadkami "życzliwych" którzy wkopią niewinnego kolesia - bo miał ten sam motocykl i podobne ciuchy ...

 

Faza,

 

Calkowicie zgadzam sie z Toba, ze do scigania jest policja, niemniej gdy zostanie wskazanych kilku to sprawdza sie alibi itd, itp.

 

Wkopany nie siedzi na policji jak ciele prowadzone do rzezni tylko sklada zeznania wyjasniajace ktore sa sprawdzane a sad na trzezwo rozwaza, taka jest procedura.

 

Widzisz bo to nie są kary które mają dokonać przemiany wewnętrznej kierowcy tylko reperować budżet. Gdyby tak zabierać prawa jazdy za jednorazowe przekroczenie prędkości o np 40km/h a złapanych na jeździe bez uprawnień karać więzieniem to u nas byłaby kultura jazdy jak w Skandynawii ale nie byłoby biznesu mandatowego.

 

Byc moze, ale nie mnie to rozsadzac.

 

..identyfikacja motocyklisty winna być przeprowadzana metodą prawdopodobieństwa, po wstępnej ocenie zbieżności wyglądu motocykla i kombi. Na kogo wypadnie na tego bęc...

 

nie przesadzaj spojrz wyzej.

 

Bo tu jest jeszcze normalnie, czego o większości krajów zachodnich powiedzieć nie można.

 

Heniu,

 

co jest normalne ? Jezeli na calym swiecie malolaty maja ulanska fantazje, to ktos nieco madrzejszy robi wszystko aby ograniczyc ta fantazje, w PL jakos nic w tym kierunku sie nie robi, gdyby nie EU to dlugo jeszcze 18 – latkowie sprawiali by sobie lytra na pierwsze moto ginac jezeli nie na drogim, to na piatym zakrecie.

 

@ Xp

 

naprawde PIEKNIE napisales, slowa uznania !

 

...piszę, że nie zawsze trzeba od razu na policję lecieć ... Jak byłem dzieckiem, to z bratem jeździliśmy rowerami bez trzymanki ... namierzyła nas sąsiadka, pogadała z ojcem ... rano odkręcił nam kierownice w rowerach no bo "skoro nie były nam potrzebne" ...

 

Jeśli ktoś go znał ... to wystarczyło z ojcem pogadać ... i pewnie też by sobie nie pojeździł ... Nie chodzi o usprawiedliwianie, tylko o sposób załatwiania pewnych spraw ... tylko tyle :)

 

Faza,

 

mne kiedys przyuwazyla policja i chcieli zrobic to samo, na szczescie dla mnie skonczylo sie jedynie pouczeniem.

 

Jestem tez naprawde pelny uznania dla Twojej pedagogiki !

 

Moj ojciec tez perswaduje i mojej corce i mnie, ze powinnismy sprzedac motongi, w przypadku corki dal spokoj, bo wie, ze to lubi, w przypadku moim dalej truje. Jestem prawie dwa razy starszy od Ciebie i wiesz jaki mam stosunek do kazania mego ojca ?

post-15744-0-65976600-1332505727.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na calym swiecie ( z malymi wyjatkami ) policja jest popierana

 

Gdyby wykonywali swoją pracę rzetelnie i nie brali łapówek, to by mieli szacunek. 95% społeczeństwa narzeka na płace i warunki, więc nie jest to powód do tego, żeby żyć z przekrętów i tłumaczyć się tym, że "mało zarabiają". Skoro mało, to niech sobie znajdą inną pracę, bo teraz jest tak, że siedzą za moje pieniądze i nakładają wysokie mandaty na tych, którzy łapówek nie dają, żeby zrekompensować oficjalny brak wpływów i wystawionych mandatów spowodowany braniem łapówek od większości osób. Błędne koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to sobie teraz odpowiedz.. wolisz, żeby opróżnili kieszeń tegoż kolesia czy Twoją ;) Akurat w tej sytuacji nie ma potrzeby odizolowania gościa od społeczeństwa :)

Zdecydowanie wolę tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faza,

Calkowicie zgadzam sie z Toba, ze do scigania jest policja, niemniej gdy zostanie wskazanych kilku to sprawdza sie alibi itd, itp.

Wkopany nie siedzi na policji jak ciele prowadzone do rzezni tylko sklada zeznania wyjasniajace ktore sa sprawdzane a sad na trzezwo rozwaza, taka jest procedura.

 

O Bosze... :icon_eek: I ty mi kiedyś mówiłeś ze naiwny jestem :banghead: Człowieku... w tym kraju nie chodzi o to, żeby coś poprawić, tylko o to, żeby się w papierach zgadzało ... zdjęcie jest ? - jest, koleś na motocyklu tej samej "marki i modelu" jest ? - jest , no to w papierach się zgadza i skierują sprawę do prokuratury... a tam to samo będzie ... oby nie w sądzie, ale patrząc na niektóre wyroki to i to jest możliwe...

KS... czy ja mam ci tu wklejać filmy z tego jak w PL przesłuchania na policji wyglądają ? Naprawdę uważasz, że ci policjanci będą robić śledztwo jak ich koledzy z amerykańskich seriali ?

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

W sumie, skutecznie. 2 minuty i już się przypomniało. To na pewno sprawa karna, a nie koleś oskarżony o wykroczenie drogowe

 

zresztą da sie usłyszeć, współudział w(przynajmniej) pobiciu jakiejs kobiety

Edytowane przez komandosek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, skutecznie. 2 minuty i już się przypomniało. To na pewno sprawa karna, a nie koleś oskarżony o wykroczenie drogowe

 

zresztą da sie usłyszeć, współudział w(przynajmniej) pobiciu jakiejs kobiety

 

No dobra ... wrzucę i polecam do końca...

 

 

Temu podejrzanemu motocykliście z pewnością zaproponują kawę i ciasteczka ...

No i ciekawe czy mu wręczą już na samym początku do podpisu oświadczenie ze nie doznał na komendzie obrażeń ...

 

No ale przecież żyjemy na słonecznej Florydzie , więc obywatelska współpraca z uśmiechniętą policją , uczciwą prokuraturą i nieprzekupnym sadem jest cool ;) No nie ? ;)

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam będąc na komendzie we Wrześni słyszałem jak za ścianą okładają gostka, potem go wyprowadzili na badanie lekarskie i z powrotem zawezwali do pokoju zwierzeń słowami: "Zap..rd.laj kundlu z powrotem do budy." i bili go dalej (tak mniemam na podstawie dochodzących odgłosów).

Spytałem obsługującego mnie policjanta co gość zrobił. Odpowiedział, że ukradł akumulator z malucha. :sad:

 

Jak widać "procedura" przesłuchań jest podobna niezależnie od rangi sprawy.

Edytowane przez ryhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dorzuce swoje 3 grosze:)

 

 

 

tu jakis artykul z przed 2 lat,

http://wyborcza.pl/1,76842,8236470,Fotoradarowe_lowy_na_jelenia___list.html

 

i aktualny

 

http://wyborcza.pl/1,76842,11388118,Fotoradar_podlaczony_do_gminnej_kasy.html?as=2&startsz=x

 

 

"Powiat człuchowski powoli zamienia się w krainę radarów. Gmina Człuchów z mandatów zebrała 5 mln i po tym "sukcesie" także miasto Człuchów powołuje swoją straż. Leżąca w tym samym powiecie wieś Rzeczenica ściągnęła 3 mln. Podobnymi wynikami może pochwalić się jeszcze kilka gmin w kraju, większość woj. pomorskim i zachodniopomorskim - m.in. Biały Bór, Bobolice i Manowo na drodze z Bydgoszczy do Koszalina."

 

wiec podejzewam ze to swoisty "protest" przeciwko tej polityce gminy w wypelnianu budzetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...