Skocz do zawartości

200 km/h koło szkoły... Ktoś z was ? :)


Kameel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę nie kumam ludzi, którzy piszą że to nic wielkiego, zwykłe wykroczenie i co za afera...

 

Dla mnie to tak samo jak by koleś wyszedł z kałachem i napi...ał pod szkołą na oślep... A że akurat nie było dzieciaków i nikogo nie zastrzelił to nic złego nie zrobił, zwykła zabawa...

Koleś na takiej drodze zap... 190 km/h nie popełnia wykroczenia tylko naraża życie innych ludzi, w tym przypadku dzieci. To nie to samo co na trasie i nie ma co porównywać. Każdy lubi czasami przycisnąć ale ton przypadek to głupota i niepełnosprawność umysłowa w pełnej formie.

 

No ale każdy ma prawo do swojego zdania :)

 

 

Yyyyy ... na zdjęciu widać wejście/wyjście ze szkoły ... ale dzieci ani, ani ... Myślę, że na widok dzieci zwolniłby ... ciut ...

Na razie jednak przypomina mi to sytuację z Misia ... a gdyby tak Wasza Matka ...

Jeszcze raz i już całkiem serio, nie róbmy afery tam gdzie nie ma. Ciecie ze straży wiejskiej kręcą propagandowy interes jako to oni chronią dobro publiczne i społeczeństwo przed terrorystami na motocyklach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy, ciekawe jakie byłyby reakcje co poniektórych jak by gościu jechał puszką, a nie motocyklem. Pewnie 99.9% tutaj się wypowiadających zrównałaby go z ziemią. Ale jak motocyklista tyle jedzie to "o co taka afera. Przecież nic się nie stało" :banghead:

2818.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy, ciekawe jakie byłyby reakcje co poniektórych jak by gościu jechał puszką, a nie motocyklem. Pewnie 99.9% tutaj się wypowiadających zrównałaby go z ziemią. Ale jak motocyklista tyle jedzie to "o co taka afera. Przecież nic się nie stało" :banghead:

 

Nie, wtedy nie było by tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw podpierdzielić , potem ukamienować ... nowe standardy "bycia motocyklistą" widzę się porobiły ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=J0DAR-tUXds

 

Niedługo przy komentarzach do wypadków w lokalnych forach będą wpisy kierowców aut typu: "nie no, motocykliści nie przesadzajcie ... nie jesteście tacy źli" "nie no , bez przesady, nie musieliście mu za to obcinać rąk po wypadku" "dziś jechałem obok tego wypadku, widok kilkunastu motocyklistów trepujących swojego byłego kolegę - sprawcę wypadku był przykry"

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strażnicy wraz z lokalnymi mieszkańcami powinni utworzyć szpaler i przeczesywać okoliczne lasy w poszukiwaniu "bandziora" :biggrin: .

Gościa media potraktowały na równi z mordercą pedofilem albo napadającym na kantory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw podpierdzielić , potem ukamienować ... nowe standardy "bycia motocyklistą" widzę się porobiły ;)

 

Czytam i nadziwic sie nie moge !

Narzekacie, ze jest zle, zaczyna sie od kradziezy ale czesci kradzione sa najlepsze, bo sa najtansze. Chcecie aby byla kultura na drodze ale przestrzegac przepisow maja inni, samemu jest sie od tego obowiazku zwolnionym, hmmmm, schiza czy jak ?

 

Jezeli w Waszym mniemanu zgloszenie takiego delikwenta jest podpierdzieleniem czy podkablowaniem to po prostu zal mi Was, zyjcie wiec dalej tak jak do tej pory, gwarantuje, ze przez nastepne wieki nic sie nie zmieni. :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

Jezeli chce sie miec porzadek to zaczyna sie od samego siebie

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Chcecioa aby byla kultura na drodze ale przestrzegac przepisow maja inni, samemu jest sie od tego obowiazku zwolnionym, hmmmm, sciza czy jak ?

 

J...

:crossy:

 

 

 

 

W zasadzie rzecz do tego się sprowadza :icon_mrgreen: Byłby to stan idealny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie rzecz do tego się sprowadza :icon_mrgreen: Byłby to stan idealny.

 

Zbychu, zdaje sobie sprawe, ze jeden debil to nie norma, problem w tym, ze od jednego debila sie zaczyna, przejrzyj ten temat, i nie przeraz sie, ze dla niektorych to normalka.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wy teraz o przestrzeganiu przepisów piszecie , o donosicielstwie, czy o polskich sądach i procesach pokazowych ? Bo znowu wszystko do jednego wora wrzucacie ... KS- z wielką niechęcią ale ci odpiszę ... nigdzie tu nie broniłem kolesia, bo durnotę strzelił okropną, w dodatku wcześniej pisałem już nieraz o waryjatach co na kole między autami prują jak szaleni po mieście ... i mój stosunek do nich jeśli nie jest ci znany, to objawiam - jest mocno negatywny... Nadziwić się nie mogę tylko nad 2 rzeczami ... nad samym procesem identyfikacji kolesia przez organy ścigania po "marce i modelu", a po drugie, nad czynnym udziałem motocyklistów w szukaniu tego gościa ... sory, wali mi to na kilometr samosądem i nic z poszanowaniem prawa wspólnego nie ma ...

 

przekładając jak krowie na granicy: od scigania są policjanci ... a nie domorośli detektywi ... od wydawania wyroków sądy a nie media ... tak samo jak po wypadku znajdzie się zawsze grono świadków którzy g... widzieli ale bedą pierdzielić że "jechoł jak wariat, na ucho ze 300 na godzine " i tak też zezna potem w sądzie .... tak i w tym przypadku możemy być świadkami "życzliwych" którzy wkopią niewinnego kolesia - bo miał ten sam motocykl i podobne ciuchy ...

Edytowane przez faza-s

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad czynnym udziałem motocyklistów w szukaniu tego gościa ... sory, wali mi to na kilometr samosądem i nic z poszanowaniem prawa wspólnego nie ma ...

 

Na calym swiecie ( z malymi wyjatkami ) policja jest popierana, uzalezniona od wspolpracy ze spoleczenstwem. Sprawdz sobie co znaczy slowo milicja.

 

Jezeli samo spoleczenstwo sie juz burzy na takie zachowanie to chyba nie dziw, ze domagaja sie ukarania sprawcy, mi w przeciwienstwie nie zalatuje to samosadem, bo do tego jeszcze daleko. Co najwyzej zastanawia mnie dlaczego w PL kary za jazde bez PJ, po pijaku sa tak niskie ?

 

Dlaczego taryfikator konczy sie na sumie 500 pln'ow, dlaczego przekroczenie predkosci o prawie 200 % jest tylko wykroczeniem kwalifikujacym sie pod mandat i ewentualne 10 punktow. Spytaj czy to Szramera, czy Qurim'a jak traktowane jest to kraju myszki Micki czy na wyspach UK'ju, o Skandynawi czy Niemczech nawet nie wspomne

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najwyzej zastanawia mnie dlaczego w PL kary za jazde bez PJ, po pijaku sa tak niskie ?

 

Dlaczego taryfikator konczy sie na sumie 500 pln'ow, dlaczego przekroczenie predkosci o prawie 200 % jest tylko wykroczeniem kwalifikujacym sie pod mandat i ewentualne 10 punktow. Spytaj czy to Szramera, czy Qurim'a jak traktowane jest to kraju myszki Micki czy na wyspach UK'ju, o Skandynawi czy Niemczech nawet nie wspomne

 

:crossy:

Widzisz bo to nie są kary które mają dokonać przemiany wewnętrznej kierowcy tylko reperować budżet. Gdyby tak zabierać prawa jazdy za jednorazowe przekroczenie prędkości o np 40km/h a złapanych na jeździe bez uprawnień karać więzieniem to u nas byłaby kultura jazdy jak w Skandynawii ale nie byłoby biznesu mandatowego.

Edytowane przez ryhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...