Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, nie wiedziałem o tym. Sugerowałem sie artykułem pewnej gazety motocyklowej o przygotowaniu moto po zimie do jazdy i było tam podane jak ile i co wlewać w linki.

Fakt, że dopiero zastosowałem jak zaczął gaz i sprzęgło ciężko chodzić.

 

Jak szukasz zmywacz do łańcucha szukaj fioletowej zatyczki.

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

rowerowe to już chyba były. Kupiłem sobie nowe gatki z pampersem i licznik. Licznik jest fajny, ma całą masę zbędnych funkcji, duży wyświetlacz, mało przydatny termometr i bardzo przydatne podświetlenie ekranu. To wszystko za ok 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie moze kiedy mniej wiecej jest promocja na lidlowskie namioty?

 

Jakie namioty? Akurat sie rozgladam...

 

edit: http://fanlidla.pl/gazetka/2012.04.10.trekking/5379,Lekki,namiot,2-osobowy Znalazlem. Ciekawe kiedy bedzie cos podobnego... idealny by byl...

Edytowane przez jimi11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez sie rozgladam za jakims tanim i co przedewszystkim malym w gabarytach po zlozeniu. Znalazlem 2os w tesco uwaga za 30zl, wiem ze to pewnie shit i po delikatnym przetarciu szymkolwiek peknie na szwie czy cos ale jednak to wartosc jednej przecietnej flaszkim, a namiot jednak jest

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys kupilem wlasnie w tesco namiot cena byla podobna do tej ktora podajesz , wytrzymal 14 dni wyprawy na rowerze codziennie byl skladany i rozkladany i nic caly czas winkiel nowka troche na szwach przeciekl raz ale byla straszna ulewa a ostatniego dnia zostal komisyjnie spalony a sie chajcowalo tylko kielbasek brakowalo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tak duzo sie pisało o tych skarpetkach motocyklowych zakupilem uzywałem i sie rozczarowałem po 5 praniu cale sie zmechaciły i wygladaja troche kiepsko , co prawda cena nie byla zbyt wysoka ale wiecej wytrzymoja zwykle skarpetki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak duzo sie pisało o tych skarpetkach motocyklowych zakupilem uzywałem i sie rozczarowałem po 5 praniu cale sie zmechaciły i wygladaja troche kiepsko , co prawda cena nie byla zbyt wysoka ale wiecej wytrzymoja zwykle skarpetki .

Dziwię się, że się dziwisz, że skarpetki z "najlepszego sklepu motocyklowego i sportowego LIDL" niewiele wytrzymały.

Za taką cenę nawet Chińczyk nic sensownego nie wyprodukuje.

Edytowane przez 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że się dziwisz, że skarpetki z "najlepszego sklepu motocyklowego i sportowego LIDL" niewiele wytrzymały.

Za taką cenę nawet Chińczyk nic sensownego nie wyprodukuje.

Widzę żę chyba nie czytałeś tematu od początku . A za taką kasę jeszcze byś się zdziwił co ci może chińczyk może wyprodukować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę żę chyba nie czytałeś tematu od początku . A za taką kasę jeszcze byś się zdziwił co ci może chińczyk może wyprodukować .

 

Raczej mnie niczym Chińczyk nie zaskoczy a u nich koszty produkcji również rosną.

Edytowane przez 1970
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...