Skocz do zawartości

stary ale jary


Maciek Gorski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zeszłym roku całkiem przypadkiem stałem się posiadaczem GS400 79'

W chwili zakupu motorek nie wyglądał najlepiej, generalnie zapuszczony, stał kilka miesięcy pod gołym niebem.

Na tą chwilę prezentuje się trochę lepiej a po głowie cały czas buszuje cafe racer.

post-60302-0-83158100-1331742096.jpgpost-60302-0-62638000-1331742114.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż kusi żeby przerobić na cafe racera :biggrin:

 

Przebuduj swojego jak potrafisz :biggrin: a nie namawiaj człowieka do niszczenia kompletnego klasyka :banghead:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ci tu Panowie piszą :D nic nie kombinuj, trzymaj w oryginale ... za 30 lat sprzedasz ... i będziesz miał na emeryturę :D :D

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 lat temu była moda przerabiania wszystkiego co się da na czopery. Teraz nastał czas na cafe racery. Twój sprzęt, twoja sprawa, ale ja bym zostawił jak jest. Bo jest piękny.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, niechaj pozostanie w oryginale, w miarę zdrowy jest i kompletny. Na przeróbki kupuje się coś niekompletnego co miało trafić jako dawca albo rozsprzedany na części, wtedy jednocześnie ratujesz motocykl od zagłady, a co z nim zrobisz to już nieważne pod warunkiem że wróci kiedyś na drogę.

 

 

A nie chcesz zamienić tej GS na GS500E? :biggrin: Mam takową ale szukam starej GS400 bo bardziej je lubię, miałem kilka sprzętów z rodziny GS i 400-tka najbardziej mi pasuje. Moja GS500E jest na chodzie, zarejestrowana i z opłatami na najbliższe dni jeszcze. Kilka pierdół do zrobienia, nic poważnego.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fura wygląda jak trzeba, niby 3 lata starsza od mojej a ma już kilka rzeczy których to mojej brakuje, i właściwie jednej co to mi cholernie brakuje...Kick startera. No jakież szczęście mieć taki motocykl z tym cudownym mechanizmem rozruchu silnika!!! Geniusz wymyślił motocykl z rozruchem elektrycznym + kick starter a potem jakiś baran to zepsuł.

 

Jeszcze zapytanie mam ile ta wersja (400cc) pali na 100km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy normalnej jeździe zmieści się w piątce a nawet mniej.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...