Skocz do zawartości

KTM EXC 400 '00r na Yamaha FZ6


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, zamienie mojego ktm'a na fazerka, oto opis :

 

Witam, na sprzedaż mam mój motocykl, który posiadam od 2 sezonów, marki KTM EXC 400 z 2000r. Wizualnie i technicznie prezentuje się lepiej niż nie jeden 2004++. Nigdy mnie nie zawiódł a serwisowany na bieżąco, co 1000km zmieniany olej z filtrami wraz z ustawianiem zaworów, co 3-5wypadów czyszczony filtr powietrza, wymienione klocki, właściwie nowy akumulator, motocykl przygotowany do sezonu, opony 80% przód, 70% tył, napęd w bardzo dobrym stanie, 0 wkładu, silnik w świetnym stanie, pali od pierwszego zakręcenia, serdecznie polecam bo taki rodzynek wśród motocykli klasy hard enduro to rzadkość a daje mnóstwo funu, co tu długo tłumaczyć, znawcy tematu wiedzą co potrafi ten sprzęt, sprzedaję z powodu przesiadki na motocykl szosowy (częste dojazdy do szkoły, a zdecydowanie to nie żywioł ktm'a) Motocykl używany 100% amatorsko, w ciągu 2 sezonów widział z 3-4razy tor, gdzie nawet bałem się odkręcić, poza tym jeżdżony po pobliskich polach, lasach, interesuje mnie zamiana tylko na yamahe fz6(model +2004) Kontakt tel : 781 038 122, odpowiem na wszystkie pytania, nie mam nic do ukrycia,(Zarejestrowany w kraju, ubezpieczenie do końca roku 2012) motocykl godny polecenia.

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=2171739589

 

Fazerek z owiewką od 2004r. oczywiście, możliwa dopłata z mojej strony.

post-24717-0-32425200-1330732694.jpg

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...