Jump to content

Przeróbki sportsterów

wilkrew
 Share

Recommended Posts

Guest łysy31

sa fajne

http://www.ebay.co.u...984.m1423.l2649

ale cena tez fajna

Powiem tak cena nie jest za wielka, taniej to bym się obawiał czy mi się nie rozleci. Co do przeróbki sporta to jak będziesz go chciał zaraz sprzedać jak niektórzy co moto tutaj pokazali to lepiej dać sobie z tym spokój. Niestety tuning taki prawdziwy jest ku**ewsko drogi, a niektórzy znawcy z FM i tak powiedzą że to tylko sport, powodzenia i samozaparcia.

Ja w przyszłym roku planuję rozpocząć budowę wózka bocznego do mojego, nieduży aby moja córka lub osoba do 160cm i 50 kg (obecnie 16mc) mogła z nami śmigać. Obecnie co dziennie jak widzi moto to pokazuje brum brum i już ją kilka razy przewiozłem po bocznej asfaltowej drodze(w kasku i w goglach).

http://www.pumpsessions.com/2011/10/db-customs-ironhead-sportster.html

Edited by łysy31

Powiem tak cena nie jest za wielka, taniej to bym się obawiał czy mi się nie rozleci. Co do przeróbki sporta to jak będziesz go chciał zaraz sprzedać jak niektórzy co moto tutaj pokazali to lepiej dać sobie z tym spokój. Niestety tuning taki prawdziwy jest ku**ewsko drogi, a niektórzy znawcy z FM i tak powiedzą że to tylko sport, powodzenia i samozaparcia.

Ja w przyszłym roku planuję rozpocząć budowę wózka bocznego do mojego, nieduży aby moja córka (obecnie 16mc) mogła z nami śmigać. Obecnie co dziennie jak widzi moto to pokazuje brum brum i już ją kilka razy przewiozłem po bocznej asfaltowej drodze(w kasku i w goglach).

Wiesz tego sporta,ktorego mam obecnie(zostaje ze mna do konca tak jak i junak) na razie nie zmieniam wiecej(nieco zmienilem juz),ale mysle o kupnie drugiego dla syna

tego drugiego chcialbym troche zmienic,a pozniej,ktorego z nich wybierze syn to bedzie jego

mie mam nic do przerobek motocykli,poniewaz szanuje wybor wlasciciela pojazdu

ale podobaja mi sie rowniez motocykle fabryczne,zwlaszcza klasyki

ja rowniez zycze wytrwalosci i radosci ze swojego motocykla

i nie tylko

i prosze nie przejmowac sie krytyka

pewnych ludzi nie da sie zmienic niestety

TYPE O NEGATIVE

Fajny ale lusterka do bani :wink: .

Znowu to samo...

No to musisz jeszcze wywalić osłonę plastikową na pas-będzie bardziej surowa-ja tak zrobiła(no mąż mi wywalił). Co do lusterek, małe okrągłe wyglądały by bardziej surowo i klasycznie. Co do przeróbek, fajnie że dołączył kolejny sport. Inaczej bym pomyślała że tutaj królują tylko plastikowe choopery z gmolami,frędzlami itd.

Z Wami jest coś nie tak. 90% Waszych postów to krytyka innych...

wilkrew

Co do fali krytyki w tym temacie to na każdym forum znajdzie sie jakiś krytykant tematu, bo każdemu sie wydaje że wie najlepiej.

Jedni w swoich przeróbkach ograniczają sie do tuningu optycznego ( np. ze wzgl . finansowych, badź nieumiejętności wykonania wieszoscii rzeczy samemu.

Inni preferują tuning mechaniczy.

Analizując krytyke ze strony najw. krytykanta tego tematu ( i pod kontem mojego Harego ) uważam że moto wyszło ok.

.

To że przerobiłem i sprzedaje.

Akurat dużą frajdę dawało mi same przerabianie i dłubanie przy nim.

Mam juz kilka nowych projektów w głowie , więc jak sie tylko tu na obczyźnie urzadze to napewno popełnię coś jeszcze.

Guest łysy31

Znowu to samo...

Z Wami jest coś nie tak. 90% Waszych postów to krytyka innych...

No brakowało mi twojej bezkrytycznej opinii, kiedy sprzedajesz sporta :blink: .

Ten ma potencjał, silnik, malowanie baku i parę innych przeróbek. Zlikwidować mu ten nadmiar chromu i był by git.

http://otomoto.pl/harley-davidson-sportster-M3340358.html

Edited by łysy31

No brakowało mi twojej bezkrytycznej opinii, kiedy sprzedajesz sporta :blink: .

Ten ma potencjał, silnik, malowanie baku i parę innych przeróbek. Zlikwidować mu ten nadmiar chromu i był by git.

http://otomoto.pl/ha...r-M3340358.html

Niedługo sprzedam i kupie 2 szt. do dalszych modyfikacji i znowu sprzedam, nie hajtałęm się z żadną maszyną :)

Guest łysy31

Niedługo sprzedam i kupie 2 szt. do dalszych modyfikacji i znowu sprzedam, nie hajtałęm się z żadną maszyną :)

No należy pamiętać że konsumpcjonizm nie ma nic wspólnego z pasją :sad: .

Ja wolałbym do naszego garażu dokupić to "moto"

http://moto.allegro....2585080954.html

Ale do tego trzeba jeszcze mieć serce i kase(upór).

Jak bym ciągle kupował i sprzedawał "motorki", to mógłbym zapomnieć że kiedyś coś takiego sobie sprawię.

Edited by łysy31

No należy pamiętać że konsumpcjonizm nie ma nic wspólnego z pasją :sad: .

Ja wolałbym do naszego garażu dokupić to "moto"

http://moto.allegro....2585080954.html

Ale do tego trzeba jeszcze mieć serce i kase(upór).

Jak bym ciągle kupował i sprzedawał "motorki", to mógłbym zapomnieć że kiedyś coś takiego sobie sprawię.

I Właśnie tym się różnimy...

wilkrew

Co do fali krytyki w tym temacie to na każdym forum znajdzie sie jakiś krytykant tematu, bo każdemu sie wydaje że wie najlepiej.

Jedni w swoich przeróbkach ograniczają sie do tuningu optycznego ( np. ze wzgl . finansowych, badź nieumiejętności wykonania wieszoscii rzeczy samemu.

Inni preferują tuning mechaniczy.

Analizując krytyke ze strony najw. krytykanta tego tematu ( i pod kontem mojego Harego ) uważam że moto wyszło ok.

.

To że przerobiłem i sprzedaje.

Akurat dużą frajdę dawało mi same przerabianie i dłubanie przy nim.

Mam juz kilka nowych projektów w głowie , więc jak sie tylko tu na obczyźnie urzadze to napewno popełnię coś jeszcze.

Racja, moim zdaniem też wyszło ok.

Pozdro

Łysy, dużo Twoich wpisów kończy sie autem albo dragsterem (też autem). To że jesteś zakochany w USA to widać, ale o mojej pasji to nic nie wiesz...Pozdro i pokój :)

• 3 weeks later...

Ja bym nic nie poprawiał

no właśnie miałem to samo napisać. jak jesteś w stanie coś zmienić w tym motocyklu i odbiorę to jako autentyczną poprawę tego motocykla, prześlę sześciopak. a jak się nie uda, ja czekam na piwo :) łatwiej chyba jednak coś tu pochrzanić.

Edited by Jaroslav