Jump to content

Przeróbki sportsterów

wilkrew
 Share

Recommended Posts

Guest łysy31

Coś z oryginału musi pozostać, ja na siedzenie nie narzekam. Uważam że pasuje do całości, styl- taki mały drag na 1/4 w przyszłości co skręca,hamuje, i 500km nim dziennie pokonasz. Co do jego mocy-przyszły sezon prognoza na 115 kucy i Nm oby został na poziomie tym co jest 130Nm.

-uważasz że owijki stosuje się tylko w boberze

-co do koloru to musiałbyś go na żywo zobaczyć, jest tak że nigdy nie udaje mi się w "spokoju zatankować"

-podnóżki niestety jak się śmiga moto po 500km to kompromis musi być.

Jak na razie to ty jesteś na początku zmian zobaczymy, ocenimy jak skończysz :mellow: .

Zmieniłem posta bo wcześniej córka mi nie pozwoliła,maluch 16mc :biggrin: .

Na zmianę wizualną między innymi siedzenia już się nie skuszę- moto tak jak napisałem "wizualnie" w 90%ukończone. Teraz linki stalowe,wyczynowe klocki, kapsle i inne pierdółki które uzupełnią tylko mój projekt.

Jak pisałem wcześniej teraz dokończę silnik, a więc chip nowy,sprężyny na zaworach,rolki,ramienia-i wydruk z hamowni wam w przyszłym sezonie pokarzę.

Co do moich nowych opon AVON spisują się doskonale index tył 240, przód 210 koła po dodaniu gazu już się nie ślizgają na prostej i w zakrętach.

Po moich modyfikacjach, uważam że dopiero teraz zasługuje na nazwę "Sportster" i nie chodzi mi o stronę wizualną.

Edited by łysy31

nie o to mu chodziło... fakt, że twoj jest w stylu trudnym do określenia, ktoś pisał ze robisz v-roda, ale za mało czarny...moze przez spojler. owiewka z cafe, ale reszta już z czegoś innego. owijki z bobera, ale to nie bober, kiera nisko i sportowy filtr, ale wysunięte podnóżki z czopera... kolory też się trochę gryzą.

no tak mniej więcej miałem to na myśli :-)

...Czekam na moto twoje-ocenimy, mnie to zajęło 4 długie lata plus moto żony...

Mam nadzieje że do miesiąca będę mógł pokazać... bo też się robi :-) tylko trochę większe...

Jedni wolą Harleya i cycate blondynki... inni motocykle japońskie i ciasne... nazwijmy to...hmmm... winkle...

Guest łysy31

no tak mniej więcej miałem to na myśli :-)

Mam nadzieje że do miesiąca będę mógł pokazać... bo też się robi :-) tylko trochę większe...

No to ocena się nie będzie liczyła bo sportster jest specyficzny a twój nie podlega pod "te przeróbki" większy bracie.

Co do moich przeróbek-przerobicie to pogadamy(tyczy się sportów). Zmiana lampy i siedzenia nie zmienia właściwie w moto nic.

Edited by łysy31

No to ocena się nie będzie liczyła bo sportster jest specyficzny a twój nie podlega pod "te przeróbki" większy bracie.

Co do moich przeróbek-przerobicie to pogadamy(tyczy się sportów). Zmiana lampy i siedzenia nie zmienia właściwie w moto nic.

co, boisz się, że elka wypadnie lepiej od sporta? nie pękaj i pamiętaj - prawie każdy motur jest ładny :) po dwóch setkach, można powiedzieć, że każdy.

mam nadzieję, że do mojego posta odniesiesz się z odrobiną poczucia humoru, bo uwierzę, że nie tylko sporstery sa specyficzne, ale ich jeźdzcy również:) trochę dystansu do świata i własnych przedmiotów życzę. a jak będziecie robić jakieś spotkanie w Krakowie, dajcie znać, wpadnę, może nawet z jakimiś sportami. co do samych sportów, często jeżdżę z dwoma na różne wycieczki. jeden standard, drugi przerobiony na takiego wieprzka jak sobie kumpel wymyślił. każdemu co mu pasuje

pozdro

Guest łysy31

co, boisz się, że elka wypadnie lepiej od sporta? nie pękaj i pamiętaj - prawie każdy motur jest ładny :) po dwóch setkach, można powiedzieć, że każdy.

mam nadzieję, że do mojego posta odniesiesz się z odrobiną poczucia humoru, bo uwierzę, że nie tylko sporstery sa specyficzne, ale ich jeźdzcy również :) trochę dystansu do świata i własnych przedmiotów życzę. a jak będziecie robić jakieś spotkanie w Krakowie, dajcie znać, wpadnę, może nawet z jakimiś sportami. co do samych sportów, często jeżdżę z dwoma na różne wycieczki. jeden standard, drugi przerobiony na takiego wieprzka jak sobie kumpel wymyślił. każdemu co mu pasuje

pozdro

Masz rację właściciele sportów są specyficzni co się również tyczy krakusów :biggrin: . (coś tam o centusiach kiedyś słyszałem :laugh: .)

Mam szczere chęci zobaczyć tutaj więcej fajnych przerobionych HD.

Edited by łysy31

mam nadzieję, że do mojego posta odniesiesz się z odrobiną poczucia humoru, bo uwierzę, że nie tylko sporstery sa specyficzne, ale ich jeźdzcy również :) trochę dystansu do świata i własnych przedmiotów życzę. a jak będziecie robić jakieś spotkanie w Krakowie, dajcie znać, wpadnę, może nawet z jakimiś sportami. co do samych sportów, często jeżdżę z dwoma na różne wycieczki. jeden standard, drugi przerobiony na takiego wieprzka jak sobie kumpel wymyślił. każdemu co mu pasuje

pozdro

Racja Racja!!! "bo uwierzę, że nie tylko sporstery sa specyficzne, ale ich jeźdzcy również" Nie ważne na czym jeździsz, ważne jaki jesteś ! ALe się wygadałęm !

Guest małaMi

Ja bym wyrzuciła gumol i dała kierownicę "do dołu", wtedy stałby się bardziej agresywny http://www.youtube.com/watch?v=fg-3PmEmlYo.

Co do 48 chyba raczej nie przypadł by mi do gustu :wink: . Z drugiej strony moto męża jest bardziej specyficzne :icon_razz: .

Dlaczego po zmianie wydechu nie zmieniłeś filtra, ja zaraz wywaliła tę brzydką konserwę. Masz chip......stosujesz razem z wydechem i filtrem.

Edited by małaMi

Guest małaMi

Jasne, Łysy ma najpiękniejszy motor :biggrin:

No to się zdziwisz- jak jesteśmy razem to mój się im bardziej podoba-ale to dla tego że już nie ma prawdziwych mężczyzn. Noo może po za moim łysym :wink: .

Ja jak będziemy mieli kasę to zmienię malowanie, bo mój to ma trochę pedalski brokatowy kolor.

Oczywiście mąż się nie zgadza z moją opinią.

Edited by małaMi

no to Cię zmartwię: ostaw ten kolor bo ten "pedalski brokoatowy" to super jest. słuchaj męża, widać mądry chłop z niego. normalnie aż chce się poznawać kolegów i żanki z forum :) a, piszemy gmol - nie gumol. gumol to but, inaczej gumiak :) albo gumior.

nie mam bo nie ma potrzeby jesli jest filtr stockowy , a na razie nie zmieniam. po wrzuceniu wytlumien czekam ile bedzie palil bo mialem z tym problem. :) Jak nie to wrzuce nowa mape i zobacze.

a tak wogole to nie gmol tylko podnozki Highway Peg :)))

Edited by RADECK

Bolek

Guest łysy31

No fajnie czekamy na więcej, z pierwszego mi tylko nie pasują widły na błotniku i ten kapsel między cylindrami. Drugie moto fajne ale ja nigdy nie lubiłem dużych baków w sportach. No i albo montuję klamrę albo wycinam mocowanie błotnika :happy: .

Edited by łysy31