Jump to content
kacper1r6

hamownia+strojenie Tomek Kędzior, ma ktos kontakt?

Recommended Posts

Siema, chcialbym zrobic odpowiednia mape pod nowe duperele w XX'ie. Posiada ktos aktualny namiar na Tomka Kędziora?? Z tego co sie orientuje to wspolpracowal z free&fun, ale ostatnio bylo tam spore "zamieszanie" i nie wiem jak moge go zlapac... pozdro

Podejrzewam, że nie stać Cię na strojenie silnika przez Tomka.

Wybrał jedyne słuszne pole do działania w branży motocyklowej i przeniósł swój biznes do kraju gdzie motocykliści płacą a nie płaczą podczas wyrównywania rachunków za wykonaną usługę :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

fakien siet, czy moze ktos w takim razie polecic fachowe/sprawdzone miejsce gdzie moglbym to zrobic? Jesli bedzie cos w centrum to fajnie, ale moge smignac i do Wroclawia, zeby tylko zrobil to ktos 'kumaty'

Tyle, że nikt poważny nie zrobi mapy na odległość bo to ściema :biggrin: albo moto na hamownie i strojenie, albo zestaw PC lub Bazzaz z modułami autotune i strojenie "własne".

A efekt raczej będzie mizerny.

24cefcm.jpg

przeloty + K&N + PC III usb (+eliminator sondy)

mam nawet pomysl jak powinna wygladac "moja" mapa (chodzi mi po glowie wg mnie kozackie zgranie AFR/TPS/RPM), ale potrzebuje fachowca zeby to potwierdzil i co wazniejsze- wykonal

edit:

blazej33 - autotune to dopiero dla PC V wiec sam tego nie zrobie

musze wstawic xx na hamownie, podlaczyc sonde i "dopasowywac" do tego, czego oczekuje

Edited by kacper1r6

Ja się podpinam pod temat. Też szukam kogoś kto zrobi mapę pod moje moto.

Dokupiłem ostatnio moduł Autotune, więc przetestuję. Opinie u naszych kolegów zza wielkiej wody są bardzo pozytywne :)

(jak by ktoś miał kłopot z instalacja lub strojeniem Bazzaz to zawsze coś podpowiem)

Edited by blazej33

Teraz skojarzyłem w Wawie na Mińskiej 25, tam gdzie kiedyś był warsztat Ryżego.

Teraz tam budują wyścigowe motocykle, robią wszystko i są podobno rewelacyjni. Robią wszystko, łączni ze sprawdzeniem na hamowni.

YUBY wiem że już trochę czasu minęło ale może znasz nazwę tej firmy/warsztatu?? Muszę dać gdzieś moto zestroić i szukam kogoś kumatego. Obojętne mi gdzie, Wawa, Wro, Łodź, Poznań, Kraków...

Wielkie dzięki za namiar. Po weekendzie się do nich odezwę. Widzę że są z Nadarzyna ale współpracują z toximoto we Wrocławiu. Teraz się zastanawiam gdzie lepiej, 100km do Wro czy lepie dołożyć około 220km i do Nadarzyna.

• Create New...