Jump to content
spiwor

Zimowy temat o dupie Maryni

Kobieta a majtki  

153 members have voted

1. 1. Jakie preferujecie majteczki u kobiety?

• stringi
      64
    • figi
      57
    • bokserki
      32

Recommended Posts

Swoją drogą to możecie jeszcze trochę rozwijać wątek, fajnie się czyta

:laugh:

Dodaj cos od siebie ( znaczy sie Twoje zdjecia w bieliznie ) to dopiero pojdzie z kopyta jak sie patzry :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Tak se myśle : ciekawe jak moją ogolę i założę stringi czy poznacie ...

Tak se myśle : ciekawe jak moją ogolę i założę stringi czy poznacie ...

Kto by Marian takiej dupy nie poznał.

26cf81397066a8768d3c4b6c679032b5.jpg

• Upvote 2

Kliknąłem głos na bokserki i widzę, że w mniejszości jestem :blink: :icon_evil:

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

stopkai.jpg

Kto by Marian takiej dupy nie poznał.

26cf81397066a8768d3c4b6c679032b5.jpg

O kuu..., akurat jadłem. Ale jakoś przełkłem :biggrin:

Why... So... Serious

Dodaj cos od siebie ( znaczy sie Twoje zdjecia w bieliznie ) to dopiero pojdzie z kopyta jak sie patzry :biggrin:

Hmmm, może w weekend gdy będę pod wpływem alkoholu to mi odbije.

Blackbird uległ zniszczeniu na skutek przejechania przez autobus. Ja trzymam się na śrubkach

Ja mam propozycje, żeby oprócz "forumowego motocykla miesiąca" dorzucić konkurs "forumowiczka miesiąca". Skromnie po 3-4 zdjęcia w dowolnej konfiguracji, ubiorze i stylu - byle do skłonić do głosowania :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

• Upvote 1

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

Primum non nocere.

Diabel, niesamowitym jest, że powyższy obrazek natchnął Cię do takiego pomysłu.... :wacko:

<seryjna kolekcjonerka>

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Ja mam propozycje, żeby oprócz "forumowego motocykla miesiąca" dorzucić konkurs "forumowiczka miesiąca". Skromnie po 3-4 zdjęcia w dowolnej konfiguracji, ubiorze i stylu - byle do skłonić do głosowania :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Popieram , słuszna idea :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:

Do wygrania, jako nagrodę proponuję zasponsorowanie wyjazdu w dowolne miejsce Europy wraz z osobą która oddałaby najwięcej głosów na zwyciężczynię :icon_twisted: :icon_twisted:

• Upvote 1

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

stopkai.jpg

ja wywnioskowałem z rozmów z kobietami ( a akurat obracam się glównie w ich gronie :D) że jednak stringi są dla nich nie poręczne i niewygodnie.. Gdzies tak na 80% tych z tych które to mówiły. Większość właśnie stawia na figi :). A ja lubię najbaardziej te które chodzą bez

Edited by adrian44

Diabel, niesamowitym jest, że powyższy obrazek natchnął Cię do takiego pomysłu.... :wacko:

natchnęło mnie to:

Dodaj cos od siebie ( znaczy sie Twoje zdjecia w bieliznie ) :biggrin:

Hmmm, może w weekend gdy będę pod wpływem alkoholu to mi odbije.

:icon_twisted: :icon_twisted:

edit:

Do wygrania, jako nagrodę proponuję zasponsorowanie wyjazdu w dowolne miejsce Europy wraz z osobą która oddałaby najwięcej głosów na zwyciężczynię :icon_twisted: :icon_twisted:

o to, to właśnie :cool: :cool:

Edited by Diabel_Piszczalka

Dlaczego na świecie żył i czego chciał, dokąd dążył, komu służył - sam nie wiedział. Służył stepom, wichrom, wojnie, miłości i własnej fantazji.

Primum non nocere.

Diabeł..ja Cię obserwuję.. :ph34r: ..owłosiona dupa mariana Cię zainspirowała Ty zepsuty chłopaku !!!

cosmoo pyrkający w orzeszku, nie jest tak, a nawet gdyby było, to dupa mariana zainicjowałaby wspaniały konkurs dla naszych amazonek, z którego nie spuściłbyś oczu :icon_twisted: :icon_twisted:

Primum non nocere.

Zdecydujcie się - to ma być nagroda czy kara? :icon_razz: (o ile wiem, w takim głosowaniu można oddać tylko jeden głos. Mając zatem powyższe na uwadze, musielibyście znaleźć takiego "jelenia", który zasponsoruje wyjazd zwyciężczyni z grupą osób).

Poza tym taki pomysł to już tu był nie raz i jak widać spotkał się z marnym odzewem.

Edited by marzka

<seryjna kolekcjonerka>

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Zdecydujcie się - to ma być nagroda czy kara? :icon_razz: (o ile wiem, w takim głosowaniu można oddać tylko jeden głos. Mając zatem powyższe na uwadze, musielibyście znaleźć takiego "jelenia", który zasponsoruje wyjazd zwyciężczyni z grupą osób).

grupa zrobi zrzutkę to grupa pojedzie :icon_twisted: :icon_twisted:

Poza tym takie pomysłu to już tu były i jak widać spotkały się z marnym odzewem.

Na pewno nie przez męską część forum :cool:

Drogie Panie - czyżby jakieś kompleksy?? :icon_mrgreen:

Primum non nocere.