Skocz do zawartości

problemy z XR'em 1200


maciejka69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kiedy stoję po lewej stronie motocykla to spod prawej. Czy masz może jakiś pomysł?

No bardzo prosty ,zadzwoń do Krakowa i żądaj wymiany motocykla na nowy. Nie silnik nie uszczelki tylko nowe moto. Powiedz im że jak nie, to zakładasz sprawę w sądzie. Ja bym się nie pier...lił. Jak miałem ślizga to ubezpieczyciel drogi Inter Risck (wina wykonawcy- nieprawidowe zabezpieczenie w pasie drogowym) za uszkodzoną prawą stronę moto i ciuchy chciał dać 7 tyć łącznie. Zagroziłem sądem i uzyskałem 24 tyś, co 4 tyś poszło na naprawę a reszta do przodu. Tylko stanowcza i poparta argumentami postawa da ci zwycięstwo w tej nie równej walce :mad: . Zadzwoń ewentualnie do Wrocławia, ale uwżam że wizyta u prawnika 100pln, i trzeba mocno za jaja ich złapać :biggrin: .

Moto kiedyś mi pisałeś było mocno przegrzane i nigdy nie będziesz miał pewności co w tym silniku ucierpiało (pisałeś kiedyś że wydech na kolektorze wydechowym ci przepaliło oraz świece wytopiło). Tylko nowe moto, silnik se niech wsadzą, jak pomyślę jak ja napierd..lam swoim N1200 to podejrzewam że twój wadliwy model, by sie po weekend sam rozpadł.

Edytowane przez łysy31
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...