Skocz do zawartości

Quad 150cc - chinol problem


Lidkus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ano, psiaki fajniutkie. :notworthy:

 

Taka sytuacja mnie się kojarzy - stoi sobie świński quad, psiak podchodzi, podnosi girę i leje a w tym momencie quad rozsypuje się na części jak Transformer. :icon_mrgreen: Nie wytrzymał obciążenia ciepłym moczem... Ale w realu psiaki wyglądają na niegłupie i pewnie szkoda im moczu na takie byle co.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet91 quad o którym piszesz jest już zarezerwowany po odbiór dla mnie.

 

Co do quada z tematu i ładowaniu go 2 dni "jakoś" mozna by powiedziec odpala.

 

Nie polecam akumulatorów z Polmo zbytów za 90zł typu AWINA srawina czy jakie tam odłamy tejże marki.

 

 

 

Temat do zamkniecia.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilet91 quad o którym piszesz jest już zarezerwowany po odbiór dla mnie.

 

Co do quada z tematu i ładowaniu go 2 dni "jakoś" mozna by powiedziec odpala.

 

Nie polecam akumulatorów z Polmo zbytów za 90zł typu AWINA srawina czy jakie tam odłamy tejże marki.

 

 

 

Temat do zamkniecia.

 

Nie spinaj sie, to tylko chinczyk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szystkie te turbo-nitro-pro-akumulatorro nadają się jedynie do tego aby złączyć plus z minusem na stałe i szybko się oddalić. :banghead:

 

oj wujku podpadasz :D zrywam już plakaty z tobą ze ścian :D

 

ja mam akumulator firmy ,,moto'' china 2 lata w skuterze i raz go ładowałem a rok temu odpuściłem jazdę jak nawaliło śniegu dopiero.........w temp -2 do -5 nie było żadnego problemu z rozruchem mimo że skuter stał 24h pod gołym niebem nierzadko w marznącym deszczu i zawsze kręcił jak wsciekły..........raz go tylko ładowałem jak przestał śnieżną zimę i mrozy po -15 w nieogrzewanym pomieszczeniu nieodpalany to bardzo wolno kręcił jak wiosna sie pojawiła....

 

ja bym sprawdził jak enduromaster pisze przewody, połaczenia spróbował podmienić przekaźnik....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko było sprawdzone prze zemnie próbowałem nawet na krótko na klemy grube kable ze ciągnik można odpalać, aku trzyma 11.4 V przy kręceniu rozrusznikiem spada do 5/6. Gaźnik wyczyszczony filtr powietrza takze a silnik raz chodzi na wolnych dobrze a na drugi dzień trzeba znowu mieszankę regulować :) ssanie raz działa raz nie i dlatego trzeba mieć przy sobie dezodorant psik w filtr pow. i odpala, ogólnie porażka ta wersja chinola nazywa się Tiger ATV150ST oddałem go w pizdu ciotce, a po godzinie jazdy dzieciaki zepsuły rolgaz, wjechały i połamały płot i jak zgasiły to już nawet od klem nie odpalił :)

 

Nigdy więcej nie będę komuś naprawiał chinoli, co innego sobie, bo wiem jak oszczędzać tak delikatna konstrukcje.

 

Aha aku podmieniłem do swojej kawy żeby wykluczyć go i nawet nie przekręcił rozrusznikiem także..

 

 

Co do właścicieli chińskich quadów radze skręcić gaz i jakoś go zabezpieczyć przed swoimi pociechami, bo ja osobiście nim jechałem 70km/h i prawie zęby zostawiłem na ścianie budynku bo takie to wywrotne, chińczyki dali mocny i słaby na wytrzymałość silnik ale zapomnieli o bezpieczeństwie dając hamulce od rowera i zawieszenie z plastiku.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zdecydowanie zamiast chinola kupić zdezelowaną yamahę breeze 125 za 2500 albo i mniej idzie kupić, jeśli nie użytkował jej mega rzeźnik to pojeździ :D

 

albo coś małego w 2t np kymco czy aeon idzie za 1500 wyrwać.......napewno dłużej polata niż chinol

 

i prawie zęby zostawiłem na ścianie budynku bo takie to wywrotne

 

praktycznie każdy quad jest wywrotny przy nieumiejętnej obsłudze, to nie pojazd jest winny a ludzie........ja jechałem trx400 z dystansami zrobionym do CC i jak wchodziłem w zakręt siedząc jak na kanapie to dachowałem :D

 

nawet mxer 150 od kymco niby super bezpieczny quad bo słaby (8KM) ciężki szeroki i wielkie koła też przy gwałtownym skręcie kiery w zakręcie przy dużej prędkości wstaje na 2 boczne koła......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...