Skocz do zawartości

Chopper/Cruiser dla kobiety


zuzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To moj pierwszy post wiec witam wszystkich serdecznie.

 

Chcialabym zasiegnac Waszej rady.

Mysle o ... no wlasnie na poczatku myslalam o skutrze ale... wiem, ze bede zalowala i tesknila za czyms wiekszym.

Jezdzilam juz na naszych wspanialaych weteranach M-ka i Junak :icon_razz: Jezdzilam to moze zbyt duzo powiedziane, wiecej bylo dlubania przy motorach niz jezdzenia.

 

W przyszlym roku chcialabym kupic jakis sprzet, w miare prosty w obsludze, nie za jakas kolosalna kase bo takiej nie posiadam. Moze podpowiecie mi za jakim modelem powinnam sie rozgladac zeby sie "zakochac" ? :icon_razz:

Podczytuje Was troche i podoba mi sie Virago 535...albo moze Honda Shadow?

Chcialabym dodac, ze mala ze mnie kobieta zaledwie 46kg i 160cm

Tylko nie piszcie mi, ze mam pozostac przy zakupie skutera

 

serdeczne pozdrowienia

zu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Skoro dawałaś sobie radę z tamtymi, to nie myśl o skuterze. XV 535 będzie spoko. Shadow 600 jest nieco większy i ładniej skrojony, ale ma łańcuch. A po co Ci troska o smarowanie i czystość? Może jeszcze coś z Intruderów...ale one trzymają cenę. Zależy od Twoich zasobów finansowych. Znajdź kogoś znającego się na rzeczy i pomyśl o XV 535.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Virażka 535 jest wprost skrojona dla kobietki. Moja żona ma taką, dziewczyny świetnie na niej wyglądają. Motocykl sam się prowadzi i w sumie jest bezobslugowy w trasie, więc rączek się nie pobrudzi. 46KM to więcej niż nowy dragstar 650, więc w trasie spokojnie daje radę, szczególnie z lekką amazonką :icon_razz: Wirażka jest lekka, bardzo łatwa w obsłudze i w prowadzeniu, często goście odstawali w winkielkach ku mojej uciesze. Taką mam zdolną kobietę, ha :icon_razz: Kupuj virago 535!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od tego jaki masz "dizajn" i preferujesz styl jazdy :icon_razz: Jesli chcesz nakeda to na poczatek Honda CB500 albo Kawasaki ER5, ew.Suzuki GS500. Jesli jednak mimo wszystko wolisz V2 i chromy to biorac pod uwage Twoje gabaryty Virago535. Shadow VT600 moze sie okazac nieco przyduzy, no chyba ze trafisz jakis dobry rocznik za dobra cene :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczytuje Was troche i podoba mi sie Virago 535...albo moze Honda Shadow?

 

Virago i Shadowa bedą w sam raz jak się uczysz jeździć. Jeśli masz jakieś doświadczenie (a wygląda na to , ze masz jazda "ruskiem" jest czesto trudniejsza od opanowania dużego "japończyka" :icon_razz: ) to rozejryzj się za VS 800 Intruder, XV 750/1100 Virago albo jakimś innym niezbyt cięzkim chopperem. Chociaż z drugiej strony to w USA sporo kobitek pomyka dużymi motocyklami i jakoś dają sobie radę. A u nas jest opinia , ze dla dziewczyny to XV 535 to max.

 

 

 

 

Chcialabym dodac, ze mala ze mnie kobieta zaledwie 46kg i 160cm

 

Podaj resztę wymiarów :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi :icon_razz:

Wole raczej spokojniejsza jazde, zreszta przy mojej wadze musialabym miec ciezkarki w spodniach zeby mnie nie zwialo :biggrin:

 

Klaus_Drifter dzieki za link do forum, zarejestruje sie i pcpytam dziewczyn :biggrin:

 

 

Podaj resztę wymiarów :icon_razz:

 

reszta jest proporcjonalna do tego co podalam :) ;)

 

pozdrawiam zu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem przegłosowany , ale bedę sie bronił ;)

 

Sporą ilość pochebnych opini o Virówce przypisuje jej dużej ilości użytkowników , co wg mnie wynika z jej niższej ceny ( a ta najlepiej przekonuje niestety :) )

reszt edopisze później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Zuzu! Zaczynałem od 535 i nie było źle, ale przemyśl VT600 - silnik chyba jest trwalszy i lepiej się prowadzi. A gdyby nawet był za wysoki w siedzeniu, to każdy dobry tapicer temu zaradzi. Shadow wygląda poważniej od Virago. Resztę zalet przedstawi Ci pewnie Doktor. Pozdrawiam wszystkich początkujących na XV 535!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...