Skocz do zawartości

Chopper/Cruiser dla kobiety


zuzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja do pracy jeździłem Hondą z 1988 roku i nie miałem żadnego problemu. Na parkingu obok mnie parkował nówka Kiway (jakoś tak). Koleś ciągle jeździł do serwisu. Jak jedno naprawili, to drugie się psuło. Można dużo pisać. Proponuję Japońca. Dlaczego dwudziestoletni japoniec jest droższy od dwóletniego chńczyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi, w zasadzie upewniły mnie co do wyboru używanego moto. Forum podczytuję codziennie ;). Wszelkie aukcje i ogłoszenia internetowe o sprzedaży motocykli też przeglądam co kilka dni, na razie po to żeby zobaczyć jak plasują cenowo poszczególne sztuki. Staram się zbierać jak najwięcej informacji i wybór zawęziłam do Yamahy Virago i Rebelki. Teraz rozpuszczę wici i może wśród znajomych znajomego znajdzie się ktoś, kto mógłby mi poświecić trochę swojego czasu i pomóc mi w zakupie ;)

 

P.S. W sobotę byłam w salonie Junaka we Wrocławiu i żadnego z nowych modeli (M11, M16 i 131) nie ma, bo jeszcze nie wypłynęły z Chin, więc nawet nie miałam okazji zobaczyć ich na żywo.

Edytowane przez LittleVixen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd tylko moje marzenie o własnym motocyklu zaczęło się spełniać o wiele szybciej niż sądziłam (czyli od jakiś 3 tygodni, kiedy dowiedziałam się, że mój mąż w tajemnicy uzbierał dla mnie 3 tys.) chodzę niesamowicie nakręcona i świat stał się nagle o wiele piękniejszym miejscem :wub: Teraz powoli zbieram kolejne elementy ubrania a za jakiś czas będę szaleć moją 125 na drogach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Cześć,

Szukam pierwszego choppera dla siebie. Wcześniej mi się nie podobały, ale obecnie coś mi się odmieniło 😄

Mam 168 wzrostu, 60 kg. Wyjazd z garażu mam delikatnie pod górkę, więc szukam takiego motocykla, żebym się na nim "bezpiecznie" czuła, czyli stopy w pełni oparte o podłoże, a sama jego masa nie była dla mnie zbyt ciężka do przeprowadzania.

Mam prawko kat A, wcześniej robiłam też a2, jeździłam takimi sprzętami: cbr125, cbr 600f4 i teraz er650f. A więc jak widać zupełnie inna bajka. 

Wstępnie zainteresowałam się virago 535, en500.  Jakieś propozycję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałaś zakresu cenowego.

Takie choperki jak shadow 750 albo kawasaki vn800 tez weź pod uwagę.

Jak zrobiłem prawko to chciałem coś takiego kupić. Wystarczyła jedna jazda próbna aby stwierdzić, ze to nie moja bajka.

Ważne aby dobrze się na tym czuć wiec usiądź, przymierz się i zrob jazdę próbna i będziesz wiedzieć co Ci lepiej pod tylkiem lezy;)

 

Damian85: ,,Łapy mają być luźne i mają sobie "dyndać", tj. wisieć jak flaki.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Croowab napisał:

Nie podałaś zakresu cenowego.

Takie choperki jak shadow 750 albo kawasaki vn800 tez weź pod uwagę.

Jak zrobiłem prawko to chciałem coś takiego kupić. Wystarczyła jedna jazda próbna aby stwierdzić, ze to nie moja bajka.

Ważne aby dobrze się na tym czuć wiec usiądź, przymierz się i zrob jazdę próbna i będziesz wiedzieć co Ci lepiej pod tylkiem lezy;)

 

Chciałabym się zmieścić w kwocie 8k, licząc już przygotowanie motocykla do jazdy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj czegoś młodszego, xv535 czy en500 to już zabytki... gdzieś na fm jest podany link do portalu pokazującego sylwetkę na konkrenym motocyklu, przy podaniu wzrostu (i np. długości rąk czy nóg, jak ktoś ma nietypowe wymiary), trzeba sobie tylko poszukać (nie pamiętam nazwy, ale może ktoś przypomni). z drugiej strony pamiętam znajome jeszcze niższe, jeżdżące xvs650 - jedynie z szerokimi gmolami, żeby łatwiej było samodzielnie podnieść w razie utraty równowagi; z niskimi motocyklami problemu generalnie więc nie ma

jsz

ps. przeczytaj sobie jeszcze od początku temat, do którego przyłączyłem Twoje zapytanie. powinien pomóc

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2015 o 15:58, Diabliczka napisał:

1. ...Nie stać mnie na japońskie, włoskie czy niemieckie moto, a 18-letniego nie chcę.

2. I tak praktycznie z każdą usterką pojadę do mechanika - mam gwarancję, więc przynajmniej nie będę dokładać.

3. Przy staruszku za każdym razem musiałabym płacić.

4. Na kiepskiego fachowca…...

Na spokojnie, bez emocji napisze Ci najbardziej neutralnie jak sie da.

Mamy na Forum goscia - Luca ktory jezdzi Chinskim sprzetem, i sobie chwali, ma najezdzone ponad 100 000 km..  

1. To generalnie jest glowny Argument, bo z pustego i Salomon nie naleje. Ja co Prawda osobiscie wolalbym japonska 125 - tke ale to inna bajka.

2. Gwarancja trwa 2 lata.  Zapytam wiec, co zrobisz po jej skonczeniu sie ? Sprzedarz sprzeta, czy delej beudiesz nim jezdzic ? 

3. Owszem, Taki urok tego swiata, ze ci ktorzy kupija nowe Maja na poczatku mniej problemow. 

4. W renomowanym Service pracodawca wysyla swojego pracownika na szkolenia, nieraz za granice, Ten zarabia tez wiecej bo zregoly jest lepiej wyksztalcony a pracodawcy zalezy aby ten zostal w jego firmie, bo wyszkoelnie nastepnego bezdie zowu kosztowac i tak mniejwiecej bledne kolo sie zamyka. 

 

Teraz zastanow sie, kto pracuje w Service chinczykow ? Ijakie sa tam place, a co wazniejsze, jaka jest rotacja prycownikow.

W razie czego jest tu tez Taki kolojak micho, zaloz biale kozaczki i zapytaj jego, jak to jest z chinolami, narobil sie przy nich, powinien wiedziec.

🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KaeS...zacytowałeś post z 2015 roku...a ostatni post  Diabliczki na forum jest z 2016...

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostane zlota lopate archeologiczna ? 🤣

 

🙂

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thank ju wasza mat ! 🤣

To juz 46 - ta ! 

 

🙂

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...