Skocz do zawartości

Następne moto do 12.000-18.000 pln


Rekomendowane odpowiedzi

na sprzęt do wożenia plecaczka SP 1/2 chyba najmniej sie nadaje, odległości między tankowaniami też są malutkie, ale poza tym daje zajebista frajde na odpowiednim wydechu trzęsie okolicą, prowadzi sie jak po sznurku, jest twarda, dość krótka, na torze też dużo frajdy. Polecam ale nie do konca jestem przekonany czy spełni Twoje oczekiwania. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje założenia się wykluczają:

 

Może będzie jeździł 200, ale poza miastem, to już zmienia postać rzeczy :icon_mrgreen: A co do moto, to jestem za ZX-10R, chociaż 1000RR niby najbardziej nadaje się na ulicę

Mój profil bikepics

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe podejście w szukaniu motocykla "turystycznego" :D

Heh może w końcu będzie ewolucja w klasyfikacji motocykli ;)

Żaden sportowy motocykl z wymienionych przez Ciebie nie przejedzie 300km na jednym tankowaniu, przy normalnej jeździe rzecz jasna :D

Gdy szukałem następcy fazera jednym z kryteriów był właśnie przebieg minimum 300km na jednym tankowaniu.

Zakupiłem VFR 800 (spełniła wszystkie oczekiwania) którą jak widzę śmigałeś.

I żadnych z tych wad które umieściłeś w "ogólnym" opisie nie doświadczyłem, ale to już kwestia gustu ;)

 

Kumpel śmiga zx12 też fajna lokomotywa i troszkę mniejsza od Hajki :D

Edytowane przez stoodent1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tez kumpla od zx12, siedziałem na niej wydaje się być lekka, choć wygląda jak lokomotywa, spalanie? kosmiczne...

napisałem ze motor nie ma być turystyczny tylko sportowy który na baku zrobi 200-250km przy prędkości przelotowej z plecaczkiem 100-130km/h

Gdzieś na forum czytałem temat ze na hondzie 1000rr robią ludzie trasy Polska-Chorwacja wiec pewnie nie jest tak źle dlatego powstał ten temat.

 

 

Lewa.

Warsztat motocyklowy na warmii i mazurach zapraszamy http://www.facebook.com/fast2fix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum czytałem temat ze na hondzie 1000rr robią ludzie trasy Polska-Chorwacja wiec pewnie nie jest tak źle dlatego powstał ten temat.

 

No bo to prawda. Nie jest to już ta pozycja co w 954 czyt. bardziej ''luźna'' bo na 1000RR jednak sety są już na odpowiednio sportowej pozycji. Ale znów 954 ciągnie jak smok.

 

Najlepszą alternatywą jest ZX-9R. Mocne, wygodne i szybkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbane k1/k2 są w cenie k4...

najlepsza zasada kupującego - zawsze lepiej jest wybierać najdroższe ze starszych modeli niż najtańsze z tych nowszych.

 

zx9r sprzedałem jakieś 3 miechy temu, jakoś w ogóle nie miał dołu, ale wygodny to fakt!

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...