Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W sprawie padnietego amorka. Moze to głupie ze cytuje sam siebie z przed 3 lat, ale widocznie w pewnym wieku juz tak sie ma ;)

Witam,

Do alan: niestety regeneracja się nie powiodła, udało sie dopasować używany amorek od FZR-ki, trzeba przerobić mocowanie przy wahaczu - śmiga jak szalony, i regulacja inna. Mogę wreszcie spokojnie przejeżdżać przez torowiska i inne miejskie wertepy

 

Za to cena z katalogu nowego była powalająca 5100. O ile dobrze pamiętam, to działało i to całkiem nieźle.

Pozdrowienia

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ps Kiedy powinno sie zregeneroweac amortyzator. Czekac az padnie?? No i co z gazami w amortyzatorze. Macie jakies dane ile czego nabic??

 

Jak tylko zacznie się pocić. Doprowadzenie do dużego wycieku spowoduje, że tłok będzie pracował na sucho, bez oleju i się zatrze, a to oznacza dodatkowe koszty na chromowanie.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po I ZLocie Yamaha XJ - oto linku do relacji uzytkoników :

http://www.yamahaxj.pl/forum/viewtopic.php?p=22485

Oraz zapraszam do mojej prywatnej galerii z zlotu http://www.haryb.prv.pl

 

pzodro

haryb

Edytowane przez haryb

www.haryb.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do szanownych forumowiczów i forumowiczek, nosze się z zamiarem zakupu Yamaszki XJ 900 Diversion, ale nie wiem, czy będzie to właściwe moto dla mnie. Mam ok. 186 cm wzrostu i jestm słusznej wagi ok. 100 kg, jeżdżę z plecaczkiem, raczej długie traski. Jak się sprawuje moto w takich warunkach z bagażem i we dwie osoby. Sorrki, że zadaję takie pytanko, ale chce zmienić motorek, dotchczas śmigałem Virażką 535, gdy jeździłem sam to było jeszcze ok, ale zaczęła ze mną jeździć żonka i myśle o czymś większym i mocniejszym. Nie dysponuję większą gotówką, ale widząc po cenach przyzwoita XJ 900 mieści się w granicach moich możliwości. Prosze o radę.... :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do szanownych forumowiczów i forumowiczek, nosze się z zamiarem zakupu Yamaszki XJ 900 Diversion, ale nie wiem, czy będzie to właściwe moto dla mnie. Mam ok. 186 cm wzrostu i jestm słusznej wagi ok. 100 kg, jeżdżę z plecaczkiem, raczej długie traski. Jak się sprawuje moto w takich warunkach z bagażem i we dwie osoby. Sorrki, że zadaję takie pytanko, ale chce zmienić motorek, dotchczas śmigałem Virażką 535, gdy jeździłem sam to było jeszcze ok, ale zaczęła ze mną jeździć żonka i myśle o czymś większym i mocniejszym. Nie dysponuję większą gotówką, ale widząc po cenach przyzwoita XJ 900 mieści się w granicach moich możliwości. Prosze o radę.... :) :smile: :lalag:

Duza xj bedzie dla ciebie idealna. Chyba jedyna jej wada to spora masa ale jesli piszesz ze jestes slusznego wzrostu i wagi to nie bedziesz mial z tym problemow. A tak to same zalety: ciagnie od samego dolu, malo pali, ma kardana. Do turystyki idealna. Mocy spokojnie starcza na 2 osoby i kufry. Zajrzyj na forum.yamahaxj.pl i popytaj. Jeden z tamtejszych moderatorow przesiadl sie z kawasaki en 500 na duza dywersje i bardzo sobie chwali :).

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duza xj bedzie dla ciebie idealna. Chyba jedyna jej wada to spora masa ale jesli piszesz ze jestes slusznego wzrostu i wagi to nie bedziesz mial z tym problemow. A tak to same zalety: ciagnie od samego dolu, malo pali, ma kardana. Do turystyki idealna. Mocy spokojnie starcza na 2 osoby i kufry. Zajrzyj na forum.yamahaxj.pl i popytaj. Jeden z tamtejszych moderatorow przesiadl sie z kawasaki en 500 na duza dywersje i bardzo sobie chwali :notworthy:.

Dzięki za informację, prawdopodobnie od nowego sezonu zawitam do waszego grona....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz po I ZLocie Yamaha XJ - oto linku do relacji uzytkoników :

http://www.yamahaxj.pl/forum/viewtopic.php?p=22485

Oraz zapraszam do mojej prywatnej galerii z zlotu http://www.haryb.prv.pl

 

pzodro

haryb

 

Kurcze, ze ja nie wiedzialem wczesniej :icon_mrgreen::( no ale moze za rok chetnie sie dolacze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ze ja nie wiedzialem wczesniej :buttrock::( no ale moze za rok chetnie sie dolacze!

 

tak to jest jak sie nie czyta forum yamahy...

w weekend bede prawdopodobnie dywersja w lipsku, jak masz chec mozna sie styknac. jak cos to priw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...