Skocz do zawartości

Triumph Daytona 600


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w przyszłym sezonie planuje zakup moto, a jako ze lubie sie wyrozniac, szukam wlasnie tego modelu, interesuje mnie rocznik 2003 bo na taki ewentualnie mogę finansowo sobie pozwolić. To czego chcialbym sie dowiedizec, to jak sprawuje się ten silnik, hamulce jakie są koszty utrzymania moto - części i ich dostępność, generalnie opinie uzytkownikow, bo cięzko znaleźc. Nurtuje mnie tez cena moto. W konfrontacji z japoncami jest sporo tanszy skad to sie bierze ? z malej popularności ?

Edytowane przez relakzstyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekował, swoją droga taka maszyna i nie ma w Polsce zwolennikow. Wszyscy tymi japoncami jezdza :) ciezko kupic moto o ktorym nikt nic nie wie a serwisowac mozna tylko w serwisch ala intermotors

 

Właśnie dlatego 95% Polaków nie kupuje tego sprzętu ;) Swoją drogą zawsze to coś innego na drodze :flesje:

'na zegarze trzysta nie znaczy o męstwie...'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podziekował, swoją droga taka maszyna i nie ma w Polsce zwolennikow. Wszyscy tymi japoncami jezdza :) ciezko kupic moto o ktorym nikt nic nie wie a serwisowac mozna tylko w serwisch ala intermotors

 

Dlaczego tylko w intermotors? Ja serwisuje sam, nie ma w tym wielkiej filozofii, serwisówki są dostępne. Dodatkowo jest darmowy software do obsługi ECM w Triumphach w którym można wykonać komputerowe regulacje, wgrywać nowe mapy ECM, wykonać diagnostykę. Można się podłączyć przy użyciu kabelka za 20pln. Pokażcie mi coś takiego do jakiegokolwiek japońca...

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to taka piekna maszyna, ale boje sie kupowac tak rzadko spotykane moto, nawet na serwisie all. jest kilka-moze naście sztuk 600stki. :/ z tych "typowych" maszyn kreci mnie gsxr 600 ale srad. 98-2000 rok, ta buda mi sie podoba, tylni zadupek jak hajka :P ale to juz "zwykły" i pospolity sprzet dobrze ze dopiero w maju bede kupował to moto, mam troche czasu na lekturę i dokonanie wyboru. SOULREAVER fajna sprawa to co mowisz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

przegladalem alledrogo jest tego tak mało u nas w polsce i w dodatku od dłuuuzszego czasu te same sztuki eh szok wszystko fajnie pieknie z tym ze raczej bede szukał innego moto i dopiero na wiosne. Mam pare miesiecy na przemyslenia mentlik troche w glowie wystepuje no ale czas pokaze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladalem alledrogo jest tego tak mało u nas w polsce i w dodatku od dłuuuzszego czasu te same sztuki eh szok wszystko fajnie pieknie z tym ze raczej bede szukał innego moto i dopiero na wiosne. Mam pare miesiecy na przemyslenia mentlik troche w glowie wystepuje no ale czas pokaze.

 

Daytona 600/650 to taki "udawany" Triumph ze względu na czterocylindrowy silnik, ogólnie mało ich jest nie tylko w Polsce, chyba nie wytrzymały konkurencji w tamtym okresie. Może pomyśl nad jakimś innym Triumph-em... Może Daytona 955i?? Świetny motocykl, potężny silnik, ciągnie od dołu jak lokomotywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie celuje w 600stke. Zbyt male mam doswiadczenie zeby sie pchac w takie pojemnosci. Zobaczymy mam zime na przemyslenia, a od marca bede jezdzil i szukal maszyny, moze do maja znajde cos w dobrym stanie. Pozdr

 

Jak chcesz :). Nie będę cię namawiał na "1000" bo zaraz się zjawią forumowi moralizatorzy z odsieczą :D.

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez sie tym przejedz zanim kupisz...

 

Co masz na mysli ? Szczerze to nie widzialem jeszcze na zywo tej maszyny, mowisz o malych gabarytach ? Generalnie raczej odbijam od triumpha i bede celowal w japonce bo potem bede bujał sie ze sprzedaza i rozsadek bierze gore nad emocjami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...