Skocz do zawartości

Definitywny koniec sezonu


VinAlucard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wreszcie głos praktyka:)

To samo pisałem kilka postów wcześniej-miałem w zyciu z 50 kolizji i stłuczek ...

 

 

Qurna ... ja przekręciłem w życiu, w ciągu 40 lat, około 1,3 do 1,5 miliona kilometrów ( samochód + Moto, roweru nie liczę ). Łącznie miałem maksimum 12-15 kolizji czy też słuczek ... licząc także te, że ktoś wjechał mi w dupę przed pasami ( x 4 :icon_mrgreen: ).

Statystykę psują mnie ostatnie dwa lata, cztery zda(e)rzenia. Jakby co, trzy razy dostawałem kasę z OC, raz się wyje*ałem na moto, podnóżka nie złożyłem :icon_evil:.

Jak Ty to robisz :icon_eek: :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motomikołaje Gdańsk.

Prawdziwi twardziele.

 

"Najdłuższą trasę w drodze na paradę pokonali 64-letni Timo Gonberg oraz 72-letni Pertti Kaipiainen. Panowie przyjechali odpowiednio 1480 i 1510 kilometrów na swoich motocyklach, w mrozie sięgającym -20 st. Celsjusza."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurna ... ja przekręciłem w życiu, w ciągu 40 lat, około 1,3 do 1,5 miliona kilometrów ( samochód + Moto, roweru nie liczę ). Łącznie miałem maksimum 12-15 kolizji czy też słuczek ... licząc także te, że ktoś wjechał mi w dupę przed pasami ( x 4 :icon_mrgreen: ).

Statystykę psują mnie ostatnie dwa lata, cztery zda(e)rzenia. Jakby co, trzy razy dostawałem kasę z OC, raz się wyje*ałem na moto, podnóżka nie złożyłem :icon_evil:.

Jak Ty to robisz :icon_eek: :icon_question:

 

Niektórzy są takim jeżdżącym magnesem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy są takim jeżdżącym magnesem :D

 

Miałem dawno, dawno temu takiego ... hmm ... znajomego.

Jego popisowym numerem była jazda ( samochodem ) podczas mgły z głową wychyloną na zewnątrz ... z naprzeciwka jechał taki sam mądrala i stukneli się głowami ... A wypadki miał po kilka rocznie ...

Na motocyklu, samochodem ...

Miał fajnego Junaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z małego wypadu - tak, gdzie sucho, to jest nawet ok. Natomiast w lasach asfalt aż błyszczy, jakby brokatem posypany.

 

Prognozy łaskawe, jeszcze się poturlamy przed śniegami:

http://www.windguru.cz/pl/index.php?sc=347

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem w zyciu z 50 kolizji i stłuczek

Ja na Twoim miejscu przesiadłbym się do komunikacji miejskiej... :icon_rolleyes: bez urazy.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...