Skocz do zawartości

A co mi tam... Nowe uprawnienia.


qurim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... ale nadal nie patrzę na znaki drogowe.

 

Sie cale zycie nie patrzylo, to teraz ciezko sie przyzwyczaic :icon_mrgreen:

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tej bandy osobiście nic nie mam ale trochę za wielu ich tam było, ze trzech + instruktor i jakieś cwaniaki jeszcze.

Witam.

Nic nie zrozumiałeś.

Chodziło mi o stwierdzenie >tej bandy<.

jak można tak pisać publicznie o kimś kto pomagał Ci zdobyć uprawnienia ( za darmo!!), szkolił cie, egzaminował, kiedyś siedział i wkuwał na studiach... trzeba było chodzić do szkoły i się uczyć a nie dziś wyładowywać frustracje i obrażać innych.

pozdrawiam

nezka

 

PS.

uwagi nie dotyczą grupy "politycy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękować! :notworthy:

 

 

Witam.

Nic nie zrozumiałeś.

Chodziło mi o stwierdzenie >tej bandy<.

jak można tak pisać publicznie o kimś kto pomagał Ci zdobyć uprawnienia ( za darmo!!), szkolił cie, egzaminował, kiedyś siedział i wkuwał na studiach... trzeba było chodzić do szkoły i się uczyć a nie dziś wyładowywać frustracje i obrażać innych.

pozdrawiam

nezka

 

PS.

uwagi nie dotyczą grupy "politycy" :D

 

 

Aaa... chyba że tak. Możliwym jest że wyraz "banda" po prostu u Ciebie ma inne znaczenie niż u mnie, a u mnie nie jest jakoś strasznie obraźliwe. Powinienem był napisać "zorganizowana grupa inżynierów". :icon_mrgreen:

 

 

Ok, idę odpalić transformatorówkę. Lubię zapach płonącej elektrody celulozowej. :buttrock:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ponad 2 miesiącach walki po 8h dziennie [...]a w nich wszystkie pozycje spawania.

 

 

No stary, teraz to wal do Prezesa o akces do MGS i ..... DajMuNaZimnym :buttrock: :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heeh. Będę na posadzie spawacza w MGS. :icon_mrgreen: Korby będziemy spawać?

 

 

A tymczasem znalazłem pracę tylko że wykorzystam w niej uprawnienia zdobyte rok temu - wózki widłowe. Teraz jestem mgzr.Qurim. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gurim gratulacje.

 

Nezka, wyluzuj warkocze, bo piszesz o kompleksach, a się zachowujesz jakby to Ciebie coś bolało. Trochę dystansu do siebie. Ja nie spinam się jak ktoś bluzga na "pismaków" ;)

Dołączam się do gratulacji. :clap: Kwalifikacje podnosi się całe życie - w przeciwnym razie człowiek przestaje się rozwijać.

 

Nezkę chyba zabolało, że Qurim za chwilę będzie zarabiał więcej jako spawacz w Anglii czy Norwegii niż on(a?) w Polsce z tytułem inżyniera. :wink:

 

Papier ważny na całym świecie tam gdzie potrzebni są spawacze spełniający kryteria norm EU oraz ISO.

I to jest chyba w tym wszystkim najcenniejsze: fach i uprawnienia, które można wykorzystać w Europie i reszcie świata.

 

Wiele osób kształcąc się w takim czy innym kierunku często nieświadomie skazuje się na pracę w kraju. Weźmy dla przykładu absolwenta studiów prawniczych na polskiej uczelni, który robi aplikację radcowską czy adwokacką. Nie wiem, jakie potem ma szanse na zrobienie kariery w zawodzie, dajmy na to, w Niemczech, ale obawiam się, że znikome (nie orientuję się w temacie i mogę nie mieć racji).

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, liczy się fakt że ważne na całym globie. W PL spawacz na początku wiele nie zarobi a robota szkodliwa bardzo i łatwo popsuć zdrowie. Nigdy nie narzekałem na wzrok, zeszłego tygodnia robiłem badania do nowej pracy i już był problem ze wzrokiem. Brak widzenia obuocznego czyli praca na wysokości nie da rady. Prawdopodobnie oko uszkodzone nadmiarem UV np. od spawania. :icon_evil: Teraz czeka mnie maraton po gabinetach okulistycznych i szklany ekran na nosie. Jakby nie patrzeć +10 do IQ z okularami na twarzy. :icon_mrgreen:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie spawaj gmole, naprawiaj ludziom stelaże pod kufry, dorabiaj centralne podstawki - ceny oryginałów są chore, wiec niejeden się skusi :-)

A co do ram, to będziesz doskonale wiedział jak naprawić uszkodzoną ramę zabytkowej maszyny, którą trzeba uratować.

 

Powodzenia :-)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...