Skocz do zawartości

Silnik o podobnych parametrach


MMMSz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie dwukołowców, mam prośbę i prosił bym, o pomocną dłoń,

 

Na początek powiem tak chodzi o silnik, a na silnikach znam się jak na "okresowym, miesiączkowaniu u pingwinów podczas zorzy polarnej***" czyli nie za wiele.

 

Potrzebuje silnik z jakiegoś motoru/motorynki/skutera/itp/itd o podanych parametrach(co podam), na początku powiem że fundusz w tym celu to około 2000 zł jak będzie mniej kosztował to super, jeśli więcej to gorzej ale może być (silnik z całą elektryką*)

 

Chodzi głównie o silnik (parametry)

 

Obroty około 8,000 obr/min (tym więcej tym lepiej)

Koni mechanicznych powyżej 20KM (28KM)

Waga do 48kg (z płynami)MAX lżejszy lepszy

-Małe drgania (słyszałem że jest jakaś różnica pomiędzy 2 suwem a 4 suwem albo chodziło o 2 tłokowa albo 4 tłokowa nie wiem dlatego pytam*)

Przełożenie od 1,8 - 2,4 (około) (też do końca nie wiem na czym to dokładnie polega)

 

Silnik dla uproszczenia będzie użyty do jakby motolotni (ale proszę to nie brać pod uwagę, chyba że ktoś ma pojęcie to proszę o dobranie jakiegoś dobrego silnika) jeśli chodzi o silnik z MZ 250, albo silnik z trabanta, to nie wchodzi w rolę. W nawiasie () powiem że silnik nie będzie użyty do motolotni, dodane jest to by uprościć zadanie w szukaniu silników, czym się kierować itp

 

Jeśli chodzi o powagę pomocy, to byłbym wdzięczny i mówię na wstępie, nie jest to głupie pytanie, albo tak z nudów zadane, po prostu interesuje się tym, a przypuszczam że tu uzyskam pomoc

 

 

Z góry podziękował za podane modele silników (rozpatrzę podane)

 

 

MMMSz

Edytowane przez MMMSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...