Skocz do zawartości

stuki f4i


barka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że zalatuje to nieszczelnym kolektorem wydechowym i nie pozostaje Ci nic innego jak tylko zacząć od tego. Trochę trudno to określić bo ani nie dodałeś gazu i tylko z jednego miejsca kręciłeś.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz, czy występuje przy zwolnionym i załączonym sprzęgle. U mnie na luzie w gixxxerze jest to samo, dźwięk znika w momencie wciśnięcia sprzęgła. Tak jest "od zawsze", jak zespół napędowy jest zimny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wrzuc jedynke daj delikatnie gazy trzymajac na hamulcu i popusc klame sprzegla, aby dostal obciazenia silni... Panewki moim zdaniem inaczej brzmia, a najlepiej slychac przy dodaniu i jak schodzi z obrotow, u Ciebie na wolnych obrotach na poewno to nie sa panewki bo juz bys mial po silniku, ale to tylko moje zdanie... Panewki wydaja metaliczny dzwiek i jak dla mnie wyzszej czestotliwosci i dopiero wydaja dzwieki w momecie bujania obrotami od przygazowek a nie jak u Ciebie najglosniej przy jałowych, a od kiedy to masz, nasilal sie ten dzwiek, ile tak juz jezdzisz, napisz jakies szczegoly bo to wazne w diagnozie - zwlaszcza panewek! Masz zawsze odpowiednia ilosc oleju?

Edytowane przez Paweli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były nieszczelne kolektory rozebrałem pospawałem i złożyłem na pastę i teraz pali na 2 cylindry na pierwszy i drugi a trzeci i czwarty zimny co robić?? Czy jak chodzi na 2 cylindrach to nie dostaje się benzyna do oleju?? Czy ją męczyć jak chodzi na 2cylindrach aż załączą się pozostałe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem, dla mnie nie brzmi to zbyt dobrze, jeśli to dziura w wydechu to chyba wielkości monety.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisał ktoś wcześniej, wymień świece (albo wygrzej jak są nowe, ale nie sądzę), dobrze naładuj akumulator, sprawdź iskrę i próbuj jeszcze raz. Teraz po takich sztuczkach (kto holuje motocykl? przy odrobinie szczęścia można sobie rozrząd przestawić) na pewno świece są zalane, chyba że powodem nie zapalania jest brak paliwa. Co demontowałeś przy okazji naprawiania tych wydechów? Może coś jest źle zmontowane/nie podłączone itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...