Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie sprawa jest prosta. W urzędzie nie ma po prostu asertywnej, trzeźwo myślącej osoby, która na te wszystkie żale mogłaby odpowiedzieć: "Tor był tu wcześniej, wielu mieszkańcom nie przeszkadza, więc możecie sp...lać". Oczywiście do mediów ten przekaz można by sformułować inaczej. Facio, który "myślałem że to taki mały tor kartingowy i że czasem będą tu jeździć gokarty" albo jest totalnym frajerem albo jechanym kłamcą. Kwestia wyników ankiety jest ciekawa. Nie wierzę, że w kraju gdzie istnieje procedura legalizacji samowoli budowlanej nie ma biurokratycznych możliwości utrzymania a nawet rozbudowy tego toru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopada nas szara polska rzeczywistość :(

Lublin ma specjalne strefy ekonomiczne z których nic nie wynika.

Lublin jest przykładem miasta jak nie robić inwestycji.

Już na dzień dobry wjeżdżając 17 od Warszawy po drodze dojazdowej do miasta wojewódzkiego! widać jak miasto dba o swój rozwój...

Nikt nie chce tu inwestować a firmy które próbują biją głową w mur.

Czy tor będzie? Szczerze jestem niepoprawnym optymistą i w sytuacjach beznadziejnych widzę promyk nadziei lecz niestety nie Lublinie :(

Przykro się robi patrząc jak miasto jest ciągniete w dół złymi decyzjami ostatnich 30 może więcej lat...

 

Mimo wszystko życzę nam wszystkim by stał się cud :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co ja słyszałam to rozdmuchał to prezes tej spółdzielni (to chyba jest ten gościu, co się wypowiada na filmie, Malon czy jakoś tak). Ponoć smaruje setki pism do wszystkich świętych, ale co ważniejsze - ma jakieś plecy, gdzie trzeba. Artur Lis pokazywał mi okna jego mieszkania (też widoczne na filmie) - facet dostał zgodę na przesunięcie okna. Kompletnie demoluje to wygląd elewacji. Pokażcie mi, kto normalny może dostać zgodę na coś takiego! Dlatego, według mnie niestety sprawa toru jest przegrana :banghead:.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ugryźmy temat z drugiej strony. Palikot dostał 10% poparcia- może by mu wysłał przypomnienie (wraz z poparciem/petycją np osób z naszego forum- moze kilka tys jest :) ) i niech działa- obiecał przecież budowę toru. Może chociaż ten lubelski utrzyma trochę. Wie ktoś jak się kontaktuje z takimi politykami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak się kontaktuje z takimi politykami?

Tia, idziesz pod kancelarię premiera i napierd...asz kaskiem 3 dni w chodnik, palisz jakieś opony i wykrzykujesz hasła przez megafon. Może Ci się uda to, co górnikom czy kolejarzom i dostaniesz emeryturkę po 5 latach pracy. Na tor bym nie liczył, bo jeżeli tacy ludzie, jak palikot, po albo pis wezmą się za sport, to gwarantuje Ci, że sami za to zapłacimy.

 

Tor powinien powstać z inicjatywy prywatnej i powinien na siebie zarabiać. Dość już mamy obiektów, za które potem musimy płacić w podatkach, ZUSach i srusach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest trochę beznadziejna. Nigdy tam nie byłem ale na zdjęciach

widać bloki w tle. Tam pewnie mohery zamieszkują i narzekają na hałas.

Kiedyś PZM sprzedał tor w Zielonej Górze i wyszło to wszystkim na dobre.

Tyle tylko, że tam tor leży w lesie, daleko od skupisk ludzkich.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...