Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj gadałem już w lipcu z kilkoma osobami podczas szlifowania techniki i na 90 % bedzie zamkniety w Lublinie :icon_evil: Jawidz blisko, nawet bliżej mam niż na zemborzycką :icon_razz:

Edytowane przez cinekban87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podobno mieszkańcom sam tor nie przeszkadza a 2/3 z nich jest za budową ekranów dźwiękochłonnych czy jak je tam zwał. Wiadomo lepiej wszystko wrzucić do jednego worka że hałas itp a ziemię przez to trzeba sprzedać deweloperowi.

2. Budowa toru gdzieś tam gdzieś tam pod Lublinem wiąże się ze zmiana zagospodarowania przestrzennego.

3. Tor 1100m ten miał ponad 1400m.

 

Zresztą w ogóle co tu gadać jak zamkną ten obiekt to nowy powstanie tak samo szybko jak ten w Pionkach czyli może kiedyś a najlepiej wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jana pawła chłopaki bedą proste szlifować

 

Już od dawna szlifują, bo tam nie musisz wyłożyć 40zł za wjazd :icon_mrgreen:

 

 

Zresztą, o co to całe zamieszanie. Mają zamknąć, niech zamykają. Robią tylko z ludzi baranów. Teraz rzesza ok. 3500 "facebookowców" będzie walczyć o tor.

Wiadomo, że takie obiekty muszą istnieć. Jeśli nie Lublin, to jest Radom, są obiekty w innych miastach. Mi wycieczka do Radomia nie przeszkadza. Skoro tam są lepsi gospodarze, wolę im zapłacić za możliwość treningu w bezpiecznych warunkach. Ludzie są leniwi i chcą mieć wszystko na miejscu. Skoro motocykliści z Warszawy mogą przyjeżdżać do Lublina, to "Lublin" też może jeździć tam, gdzie są tory kartingowe, motocyklowe i inne. Chcieć to móc.

Edytowane przez piecyk

Pozdrawiam, Daniel Piecychna
Szkolenia motocyklowe w Lublinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba temat jest inny.

Jak znajdzie się kupiec na ten teren to zostanie sprzedany, bo użyteczność typu doszkalanie i zawody sportowe to w tym kraju przegrywają póki co z hipermarketami i deweloperami co to potrafią wszystko obiecać.

Z pewnością nie chodzi tu o hałas, choć pamiętam, że były protesty mieszkańców Okęcia coby lotnisko zlikwidować:)

Hałas to temat zastępczy-ale życzę protestującym Kauflanda albo Biedronki w tym miejscu wreszcie będzie cisza:)

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja pooglądam wyścigi samochodowe na Brnie. Może Ciebie josza tam zobaczę. Podobno jeździsz tam na treningi w terminach, kiedy są imprezy samochodowe... :icon_rolleyes:

Trochę jak Trinity na 996 pod prąd na autostradzie...

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko.. wstyd mi za miasto w którym się urodziłem. Nie było mi dane skorzystać z tego toru (brak czasu, praca) choć wybierałem się kilka razy. Ale dla mnie sprawa jest prosta.

1. Mieszkańcy

Pewnie większość z nich to stare zawistne grzyby, którym przeszkadza nawet płynąca w rurach woda i kłuje ich w oczy, że młodzi zbierają się pod ich blokami, ''ZBIERAJĄ SIĘ'' bo nic złego nie robią.

Mieszkańcy sami sobie wybierali miejsce do życia, wiedzieli co jest obok. To ich własna decyzja. Nie wiem o co mają teraz pretensje. Jeśli im hałas przeszkadza - niech zmienią osiedle!

2. Hałas

Dlaczego zatem nie przenieść warszawskie Okęcie czy londyńskie Heathrow z obu stolic daleko poza miasto? Przecież hałas wokół nich jest znacznie większy niż na torach. Jak do tej pory jeszcze nikt o tym nawet nie pomyślał... dziwne.

Myślę, że na większości ulic większych polskich miast (bynajmniej w Wawie) w godzinach szczytu panuje większy hałas a mieszkania drżą od przejazdu pociągu czy nawet tramwaju. Dlaczego nikt tego nie zauważy?!

3. Konsekwencje

Młodzież straci miejsce relaxu i miejsce do rozwijania swoich bezcennych umiejętności, które mogą uratować życie. Niestety w razie pozbawienia ich toru, te umiejętności będą zdobywać na ulicach, co zaowocuje wieloma dramatami...

Jedynym podmiotem, który skorzy skorzysta w pełni na zamknięciu toru, będzie głupi deweloper, który postawi kolejne szare pudła i natrzepie kasy. No i może paru urzędników weźmie solidne łapówki.

A ww. stare zawistne grzyby będą zadowolone, że mają wreszcie ,,spokój" (to jest tutaj najbardziej chore).

4. Co zrobić?

Bronić toru do końca! Pisać petycje do władz, polityków, protestować. Moim zdaniem nowy tor nie powstanie w miejsce starego. Miasto wykręci się kryzysem albo pustą kasą - jak to zwykle w Polsce bywa. Obiecanki cacanki

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...