Skocz do zawartości

K-750 lub inny


Kazimierz61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, doradxcie mi troszke. Otóz zamierzam kupic K-750 lub podobny z wózkiem. Czy kupować z napędem na kosz/ . zamierzam raczej tylko po asfalcie smigac , teren raczej nie. Jak taki sprzet prowadzi sie z napedem i bez napędu na asfalcie? Koś ma doswiadczenie ? prosże o opinie w tej sprawie. Dzięki . Kaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze z napędem na jedno kolo Ci wystarczy skoro nie chcesz typowo w teren jednak na jedno kolo tez sobie jakos radzi na polnych drogach:))))ogolnie sa to pojazdy ktore niezbyt dobrze sie prowadzi z koszem ale kwestia przyzwyczajenia:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

kachy nigdy nie miały napędu na kosz tylko MW I dniepr mt 16 . Jeśli nie masz doświadczenia w mechanice to odradzam weterany chyba że masz dużo pieniędzy . Do jazdy się nadają po niewielkich modernizacjach hamulców i uk.napędowego . To nie są motocykle do latania na codzień . A postawienie ruska od podstaw pochłania masę pieniędzy i nerwów nawet jak się samemu robi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz "Kaśkę" bez napędu. W momencie jak będziesz zmuszony remontować dyfer z napędem, załamiesz się. Po pierwsze koszty, po drugie tylko naprawdę dobry fachowiec jest wstanie to wszystko poskładać, w sposób, który zagwarantuje w miarę przyzwoity przebieg.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam, jak nie chcesz taplać się w błocie to bierz bez napędu. Można teraz dość tanio dostać Dniepra MT 16. Ale żeby zrobić dobrze sam napęd to koszt ok. 1000zł i nie masz gwarancji ,żę to będzie hulać. Dorobienie satelit, ataku i talerza potrafi kosztować prawie 1200zł i dopiero wtedy można mówić o jakiejś bezawaryjnosci.

oldboxer.pl

 

Renowacje Radzieckich Boxerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby zrobić dobrze sam napęd to koszt ok. 1000zł i nie masz gwarancji ,żę to będzie hulać.

To jakie to "dobrze" jeśli nie wiadomo czy będzie działać? To w takim wypadku po prostu wywalanie pieniędzy do kosza. :banghead: :icon_twisted: :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie msz zamiaru śmgać po polnych drogach to bez napedu myśłe bedzie wsam raz mniejsze koszty w utrzymaniu jak nawali naped to troszk kosztuje osobiscie jezdzilem modelem bez napedu i jezdzilo mi sie dobrze nie narzekalem :)

a jeśli bedziesz mial zamiar wyskoczyc gdzies do lasku i przedrzec sie przez jakas rzeczke to lepiej z napedem wiadom :)

Żeby jeździć trzeba mieć benzynę we krwi, ale i olej w głowie…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie bój się i bierz bez napędu. Jeżdziłem M-72 z bocznym wózkiem bez napędu i było super. Potrzeba trochę wprawy ale jak geometria wózka względem moto będzie dobra to nie ma problemu. Technikę jazdy na zakrętach opisałem we wcześniejszym poście.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój się i bierz bez napędu. Jeżdziłem M-72 z bocznym wózkiem bez napędu i było super. Potrzeba trochę wprawy ale jak geometria wózka względem moto będzie dobra to nie ma problemu. Technikę jazdy na zakrętach opisałem we wcześniejszym poście.

Pozdrowionka.

 

Odpowiedziałeś na post z 2011 roku...gratulacje.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...