Skocz do zawartości

Prawo jazdy A1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W listopadzie kończę 16 lat. Pragnę jak najszybciej zrobić prawko na A1. Jak pewnie wiecie wchodzą od lutego nowe przepisy utrudniające życie młodym ludziom... I teraz pytania:

 

1. Czy mogę zacząć teorię przed skończeniem 16 lat (jeżeli TAK to ile miesięcy wcześniej)?

2. Od jakiego miesiąca można zdawać prawko na A1?

 

Czekam na Wasze odpowiedzi.

Edytowane przez Dżarosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ale drugiego pytania raczej nie sprecyzowałem ;)

 

Gdyby było że od 16 urodzin to byłby gicior ALE one są w listopadzie. Jak wiemy miesiące od października do lutego są chłodne i raczej nie ma egzaminów praktycznych, chyba że się myle...

Więc, w jakich miesiącach można zdawać prawko na A1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wiecie wchodzą od lutego nowe przepisy utrudniające życie młodym ludziom...

 

Mozesz to sprecyzowac lub rozwinbac ?

 

W ktorym miejsci mlodym ludziom utrudnia sie zycie ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teorię w sumie mogę już zacząć... Super gdyby się udało jeszcze w listopadzie praktykę zaliczyć.

 

Zobacz sobie ten artykół: http://moto.wp.pl/kat,106086,title,Ostatnie-miesiace-latwego-prawa-jazdy,wid,13728255,wiadomosc.html?ticaid=1cee5&_ticrsn=5 - porządnie utrudnia życie ;/

 

 

Dzięki za odpowiedź ;)

 

Mozesz to sprecyzowac lub rozwinbac ?

 

W ktorym miejsci mlodym ludziom utrudnia sie zycie ?

 

Do ks-rider

 

Proszę spojrzeć... Kiedyś robiłeś raz prawko i miałeś. Teraz jest A1, A2, i A. Czyli trzy razy się płaci ;/ Może dzięki tej ustawie będzie mniej wypadków, ale na 100% będzie więcej kasy straconej ze strony "młodych ludzi" :)

Edytowane przez Dżarosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest A1, A2, i A. Czyli trzy razy się płaci

 

najprawdopodobniej masz bzdurne wiadomości, ale póki nie będzie rozporządzenia, to nie ma pewności. chyba, że ktoś mnie poprawi

po inne wiadomości odsyłam do wątku pt. młodzi mają problem, data wejścia zmian w pj była podawana

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chcesz otrzymac licencje 007 ( do zabijania ) to sorry, ale trzeba troche sie wysilic ( w Nemczech masz grubo ponad 1000 pytan, i jakos zdaja.

 

 

Do ks-rider

Proszę spojrzeć... Kiedyś robiłeś raz prawko i miałeś. Teraz jest A1, A2, i A. Czyli trzy razy się płaci ;/ Może dzięki tej ustawie będzie mniej wypadków, ale na 100% będzie więcej kasy straconej ze strony "młodych ludzi" :)

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Akurat wczoraj mialem wyklady teori ( ore notabene prowadzilem, wiec mozesz wyjsc zalozenia, ze jestem na bierzaco :icon_mrgreen:

 

Znasz obecnie jakies miejsce, gdzie za nauke sie nie placi ?

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smieszne nie jest, z tego co slyszalem to w przyszlosci komputer wyrzuci Ci fote z sytuacja, ktora widzisz kilka sekund i musisz podac prawidlowe odpowiedzi, kurde, moze wtedy bede musial sie tego na pamiec nauczyc ? :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...