Jump to content
Sign in to follow this  
luk87

key fob Electra

Recommended Posts

Witam. Problem polega na tym ze zgubiłem jedynego key fob'a/pilota do mojego motocykla ( H-D Electra 2008) :/ Może ktoś z was miał kiedyś taki problem i mi poradzi co zrobić w takiej sytuacji... W serwisie będzie to drogi interes... może istnieje jakiś sposób żeby to obejść??

Edited by luk87

Hej mi kiedyś pilota do b-kinga dorobili w poznaniu Al. Marcinkowskiego euro-klucz firma sie nazywała

Oczywiscie ze jest sposob - trzeba znac kod alarmowy, dostaje sie go wraz z motocyklem. W razie zgubienia foba lub wyczerpania baterii. Jezeli nie znasz kodu to chyba tylko serwis pozostaje. Lub poprobowac z 1111 (ponoc ustawienie fabryczne). Jak wklepac kod to wyczytasz w manualu.

Witam. Problem polega na tym ze zgubiłem jedynego key fob'a/pilota do mojego motocykla ( H-D Electra 2008) :/ Może ktoś z was miał kiedyś taki problem i mi poradzi co zrobić w takiej sytuacji... W serwisie będzie to drogi interes... może istnieje jakiś sposób żeby to obejść??

cytat z innego forum

znaleziono na wylocie z Wołowa w kierunku na Lubiąż pilot z dwoma kluczykami do HD-ka mam je w chacie

Może Twoje? :-)

Można spróbować odpalić awaryjnie.Przypomnę:przekręcić stacyjke na pozycję Ignition,następnie przytrzymać jednocześnie oba klawisze kierunkowskazów:na zegarze pokażą się migające kreski,nestępnie klawiszem lewego kierunkowskazu wklepać po kolei cyfry:3zatwiedzić prawym kierunk.1 zatw.3 zatw.1.zatw.3zatw.(Takie są domyślne.Chyba,że ktoś wcześniej je zmienił-a warto je zmienić na własne.I masz odblokowany.Wtedy już dorabiasz tylko nowe klucze(ok.60zł u lepszego dorabiacza lub 180 u Dilera) i FOBa Ok.350 z programowaniem u Dilera.