Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, poszukuje opinii na temat tego kombi Dainese Avro Div, jest to jeden z tańszych modeli Dainese. Jeśli ktoś mógłby mi cos powiedziec na jego temat byłbym wdzięczny poniżej podaje link.

 

http://allegro.pl/kombinezon-dainese-avro-div-48-nowosc-2011-i1762747073.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym kombinezonem. Owszem, jest to najtańszy model Dainese, jednak IMO tę taniość tu po prostu czuć. Macałem i miałem na sobie właśnie Avro i na pozór bardzo podobną wizualnie Laguna Seca - różnica między nimi jest wyraźna.

 

Skóra w Avro jest wyczuwalnie bardziej twarda i szorstka, nie ma nic wspólnego z fenomenalną skórą D-Skin używaną w wyższych modelach Dainese (choćby właśnie w Laguna Seca). Podszewka 3D w Avro jest tylko na jakimś malutkim fragmencie kurtki, podczas gdy w Lagunie jest nią wyszyta cała kurtka i część spodni. Brakuje w Avro tych "smaczków" typowych dla Dainese - tytanowych protektorów (jest Alu), wytłoczeń na skórze itp. Detale, jednak decydujące o odbiorze całości.

 

Avro z daleka jest zajebisty, stylowy jak każdy Dainese, ale z bliska już szału nie robi. Ja dołożyłem trochę i wziąłem Laguna Seca. Gdybym miał bardziej ograniczony budżet, wolałbym za te pieniądze jakiś wysoki model Berika/Arlena niż Avro. No chyba, że przywiązujesz wagę do metek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witam, szukam dla siebie kombinezonu w granicach do 3k zł i zastanawiam się nad Dainese AVRO DIV D1, bo mam okazje kupic go właśnie za 3k w moim rozmiarze, a trudno mi dobrać kombinezon bo jestem niski, czy ktoś posiada ten oto kombinezon i mógłby mi cokolwiek o nim powiedzieć i jak się sprawuje ? chciałbym znać wasze opinie na jego temat

 

Oto kombinezon : http://www.lagunaseca.pl/product-pol-59808-Kombinezon-dwuczesciowy-Dainese-T-AVRO-DIV-D1.html

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...