Jump to content
Sign in to follow this  
qurim

Fat Boy Gray Ghost

Recommended Posts

Witka!

Szperałem po Alle i natknąłem się na aukcję FatBoy`a z pierwszego roku produkcji czyli 1990. Był on znany jako "Gray Ghost". Co w tym specjalnego? Miejska legenda głosi że kolorystyka była wzorowana na bombowcach B-29 a sama nazwa FatBoy pochodzi od nazw bomb atomowych zrzuconych w Japonii właśnie z samolotu B-29. Bomby miały nazwy Fat Man oraz Little Boy.

Tutaj aukcja. Zapiszę fotki i wrzucę do tematu co by zostały dla potomstwa. :icon_biggrin:

Ten akurat trochę przerobiony już jest. Jakaś grafika na baku, koła chyba nieseryjne i takie tam pierdoły. Ogólnie powinien być srebrny z żółtymi dodatkami, tak jak widać na pokrywach sprzęgła i głowic.

http://allegro.pl/harley-fat-boy-gray-ghost-1990-i1729631589.html

Taka refleksja przy okazji - poj***ny ten hamerykańcki naród, że furorę u nich robią motocykle nazwane imionami bomb które zabiły setki tysięcy ludzi. :icon_eek:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Ogólnie to nie lubię nadmiaru chromu . No i Fat Boy mi nie bardzo podchodzi, tym bardziej przerobiony . Ale Heritage (aż tak się nie różnią) jest moim marzeniem

Heritage też ma dużo chromu.Jeśli go nie lubisz to może Street lub Fat Bob w czarnym macie.

https://lh3.googleusercontent.com/-vt78JsAg958/ThtmjLvLqBI/AAAAAAAAA3U/AG3S7IcBwBc/s640/IMG_0703.JPG tu kolega Prałat w Grecji na swoim Street Bobie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Ja akurat choruję na FatBoy`a. Najlepiej czarny mat i siedzenie solo...

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

No właśnie, ceny Fat`ów są okrutne.... U nas tak samo, drogie a i wybór marny.

Trzeba będzie Elkę zrobić na styl FatBoya. Błotniki, koła i kilka gadżetów.

Takie coś mi się podoba, dodać do tego akcenty FB i by było git.

Electra trochę nie na miejscu u mnie jest. W tym sezonie najdalszą trasę zrobiłem chyba 80km od domu. I nie zapowiada się więcej w kolejnych latach bo zimą dziecko się urodzi a przeważnie z kobitą najdalej jeździłem bo na wakacje nad morze.

Na dobrą sprawę to tylko przedni błotnik jest potrzebny. Tylny od Fata jest bardzo podobny do błotnika FLH jeśli chodzi o tył i końcówkę, czyli tą widoczną część. Przedni jest całkiem inny, płytki i "krótkie" mocowanie czyli mógłby nie sięgnąć do uchwytów. A jeśli by sięgnął to fajno, nawet lepiej gdyby siedział nisko nad oponą. :buttrock:

Ewentualnie opcja FLSTF po "przejściach" ze Stanów.

Edited by qurim

Tzn nie o takie chromy mi chodzi :icon_mrgreen: Lubię tylko te fabryczne chromy, dodatki chromowane (a jak niektórzy przesadzają ) już mi się nie podobają.

Ano. To moja. Z ciekawości wystawiłem, jakby się znalazł chętny to bym sprzedał. Gość mi przysłał ofertę zamiany na Corvettę C4... :icon_eek: Fakt że cenę trochę naciągnąłem, ale co tam, jak się nie sprzeda to nie będę płakał przecież. :icon_mrgreen:

Edited by qurim