Jump to content
LORD VADER

Plusy dodatne i plusy ujemne

Recommended Posts

Godzinę temu, qpa napisał:

Oj to dzisiaj chłopcy będą smacznie spać bez tych złych minusów! 🙂

i już nieaktualne

8 godzin temu, Tommo napisał:

Następny przez Tommo pokrzywdzony. Biedactwo.

Stary jedno kliknięcie dodaj do ignorowanych i jesteś wolny od Tommo na wieki. Nie będziesz musiał w kółko powtarzać te same frazesy i biadolenia. Nie będzie cholernego audi, ekspresu i rękawiczek. Będziesz szczęśliwym forumowiczem jak nigdy dotąd. Miej jaja jak to kiler mówi i to zrób do jasnej cholery

ale po co jak przecież osoba zaufania publicznego jakim jest diagnosta zaraz wyjdzie z forum przynajmniej tak obiecała , no to chyba słowa dotrzyma ?

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

8 godzin temu, konrad1f napisał:

i już nieaktualne

No właśnie, ciekawe kiedy mu się znudzi.

image.thumb.png.40daae2baef7edf8c0aa05a047caad23.png

Audi Sport

4 godziny temu, michoa napisał:

ale po co jak przecież osoba zaufania publicznego jakim jest diagnosta zaraz wyjdzie z forum przynajmniej tak obiecała , no to chyba słowa dotrzyma ?

Jako osoba zaufania publicznego domniemam, że jest dobrze wychowany, chciał odejść kulturalnie to się pożegnał wg. Mnie, nie zawinął się po angielsku. A teraz kulturalnie prosiłam żeby jednak został bo jest jednym z niewielu z którym jakiś kontakt stały mam - jako facet dobrze wychowany wie że kobiecie się nie odmawia, no i jest 😊 

Jestem tu niedługo ale nie rozumiem takiego wkur...nia się za okazywanie swoich, poglądów, myśli itd...(polityka dramat..jest jak jest i trzeba myśleć co robić żeby było lepiej) każdy jest inny i podobno żyjemy w wolnym kraju. 

A na forum nie zrozumiem również faktu że ktoś kogoś nie lubi bo jego znajomy za nim nie przepada, żenada,  swoje zdanie trzeba mieć.

Plusy i minusy powinno się dawać okazując przez to czy dana wypowiedź zgadza się z naszymi poglądami lub nie, nie ważne kto ja pisze tylko co pisze!!!

Ściskam, całuje i pozdrawiam😁😗

Plusy i minusy nie powinny mieć nic wspólnego z poglądami. Powinny odzwierciedlać jakość merytoryczną i kulturę wypowiedzi, zabawność, celność w temacie itp. Poglądy każdy ma prawo mieć inne niż oceniający i jako takie nie powinny podlegać ocenie punktowej, oczywiście w przyjętym kulturowo zakresie (jak najbardziej pogląd że np. można kopać psa powinien być napiętnowany, ale tego typu poglądy to już inna para kaloszy). Oczywiście to moje, subiektywne podejście.

P.S. Nie ściskam, nie całuje, mamy pandemię, trochę odpowiedzialności...

A chooj z pandemią mnie tam Agnes możesz wyściskać i wycałować 😉

21 minut temu, Staszek_s napisał:

Plusy i minusy nie powinny mieć nic wspólnego z poglądami. Powinny odzwierciedlać jakość merytoryczną i kulturę wypowiedzi, zabawność, celność w temacie itp. Poglądy każdy ma prawo mieć inne niż oceniający i jako takie nie powinny podlegać ocenie punktowej, oczywiście w przyjętym kulturowo zakresie (jak najbardziej pogląd że np. można kopać psa powinien być napiętnowany, ale tego typu poglądy to już inna para kaloszy). Oczywiście to moje, subiektywne podejście.

P.S. Nie ściskam, nie całuje, mamy pandemię, trochę odpowiedzialności...

Staszku, ale każdy z nas ma inny pogląd na jakość merytoryczną itd...myślę że przedstawiłeś to co chciałam przekazać ucierając to ładniej w słowa, ja jak zawsze, szybko,prosto i szczerze.

No to masz...wirtualny buziak i przywitanie łokciem 😂😂😂

2 godziny temu, Agnes85 napisał:

Staszku, ale każdy z nas ma inny pogląd na jakość merytoryczną itd...myślę że przedstawiłeś to co chciałam przekazać ucierając to ładniej w słowa, ja jak zawsze, szybko,prosto i szczerze.

No to masz...wirtualny buziak i przywitanie łokciem 😂😂😂

Nie zrozumiałaś. O ile prawie sie zgadzam ze Staszkiem,  że każdy bez wyjątku ma prawo do swojej oceny o tyle nie zgadzam się na to, żeby ktoś zakładał pierdylion kont, po to tylko, żeby hejtować innych. Jeżeli mi się nie podoba, to wstawiam minusa pod własnym nickiem. Natomiast, jeżeli ktoś nie ma cywilnej odwagi albo boi się, że ktoś krzywo na niego popatrzy i zakłada fejkowe konta tylko po to, żeby uderzyć w innych, to jak go nazwiesz? Masz szacunek do takich ludzi? Albo do kogoś, kto się sam nazywa osobą publiczną, godną zaufania, chociaż nią nie jest, Ufasz takim oszustom? Ja nie. Chciałabyś np żeby facet z jednej strony szeptał ci czułe słówka na ucho, zapewniał o dozgonnej miłości a za chwilę zdradzał z najlepszą przyjaciółką? Nie mam szacunku dla takich... wstaw sobie co chcesz.

Edited by jonaszko

31 minut temu, jonaszko napisał:

Nie zrozumiałaś. O ile prawie sie zgadzam ze Staszkiem,  że każdy bez wyjątku ma prawo do swojej oceny o tyle nie zgadzam się na to, żeby ktoś zakładał pierdylion kont, po to tylko, żeby hejtować innych. Jeżeli mi się nie podoba, to wstawiam minusa pod własnym nickiem. Natomiast, jeżeli ktoś nie ma cywilnej odwagi albo boi się, że ktoś krzywo na niego popatrzy i zakłada fejkowe konta tylko po to, żeby uderzyć w innych, to jak go nazwiesz? Masz szacunek do takich ludzi? Albo do kogoś, kto się sam nazywa osobą publiczną, godną zaufania, chociaż nią nie jest, Ufasz takim oszustom? Ja nie. Chciałabyś np żeby facet z jednej strony szeptał ci czułe słówka na ucho, zapewniał o dozgonnej miłości a za chwilę zdradzał z najlepszą przyjaciółką? Nie mam szacunku dla takich... wstaw sobie co chcesz.

Opisujesz swój przypadek? Gardzisz samym sobą? Bo póki co sam sie przyznałeś do lewych kont, których zresztą użyłeś. Ja mam jedno konto i nikt tego racjonalnie nie podważył i nie podważy. WSZYSTKIE minusy które dałem tobie są z jedynego jakie mam konta. Nie wiem jak mam to dobitniej wyjaśnić.

Audi Sport

Godzinę temu, jonaszko napisał:

Natomiast, jeżeli ktoś nie ma cywilnej odwagi albo boi się, że ktoś krzywo na niego popatrzy i zakłada fejkowe konta tylko po to, żeby uderzyć w innych, to jak go nazwiesz?

Tchórzem i wąchaczem męskich członków 🙂

tacy ludzie "na żywo" zamiast przyjść i powiedzieć ci co mu leży na wątrobie po cichu w nocy przyjdą (o ile  się odważą , bo najchętniej to by dali na flaszkę menelowi żeby się nie narażać  😉  )i porysują ci samochód  😉

DLA WYJAŚNIENIA - PISZĘ  O OGÓLNYCH ZASADACH JAKIE RZĄDZĄ LUDŹMI TEGO TYPU A NIE O NIKIM KONKRETNYM

Godzinę temu, jonaszko napisał:

Nigdzie nie napisałam że popieram zakładania pseudo kont...dla mnie to dzieciniada. Macie jakiś zgrzyt powinniście to załatwić między sobą a nie wciagac inne osoby z forum. Nie lubicie się nie piszcie do siebie, ignorujcie. Miałam kiedyś własny biznes o trochę rozumiem zdenefwowanie Tommo, bo może to żarty ale uwierzcie mi, że gdyby ktoś był upierdliwy to można sobie koło dupy narobić, wiem po własnych doświadczeniach, miała kontrolę sanepidu raz w tygodniu przez kilka miesięcy powodu głupich pomysłów inych...zazdrość, konkurencją, nie wiem było minęło...oczywiście zgłoszenia anonimowe..US Też 😅

Ja nie problemu ani do Tommo ani  do Ciebie baaa nawet do Michoa (choć nie przeprosił 😅

Mnie jeszcze tutaj nikt nie oszukał -chyba😁 napewno tego nie odczułam a w życiu prywatnym, różnie to było ale uwierz że z każdym byłym jestem w stanie flaszkę bez emocji wypić, przynajmniej z mojej strony 😊

Jak zauważyłeś nie wtrącam się za bardzo bo jestem tutaj krótko i nie znam sytuacji od podszewki.

36 minut temu, kiler napisał:

Tchórzem i wąchaczem męskich członków 🙂

tacy ludzie "na żywo" zamiast przyjść i powiedzieć ci co mu leży na wątrobie po cichu w nocy przyjdą (o ile  się odważą , bo najchętniej to by dali na flaszkę menelowi żeby się nie narażać  😉  )i porysują ci samochód  😉

DLA WYJAŚNIENIA - PISZĘ  O OGÓLNYCH ZASADACH JAKIE RZĄDZĄ LUDŹMI TEGO TYPU A NIE O NIKIM KONKRETNYM

kiler a co byś zrobił w sytuacji kiedy niesłusznie jesteś o coś posądzany? Zakładasz w ogóle taki scenariusz? Właśnie ja w nim uczestniczę i cholernie mnie to irytuje, bo nie mam jak się przed tym bronić. Mogę pisać, apelować, nawet samochód oferować, to wszystko jest prawie nieskuteczne. Wystarczyłoby ujawnić wszystkie minusy, kto je stawia, zablokować możliwość oceniania postów nowym kontom i byłoby po problemie. Raz na zawsze odetnie te idiotyczne maniery. A tak będa kolejne strony nawalanki i pomówień.

4 godziny temu, Agnes85 napisał:

Jestem tu niedługo ale nie rozumiem takiego wkur...nia się za okazywanie swoich, poglądów, myśli itd...(polityka dramat..jest jak jest i trzeba myśleć co robić żeby było lepiej) każdy jest inny i podobno żyjemy w wolnym kraju. 

A na forum nie zrozumiem również faktu że ktoś kogoś nie lubi bo jego znajomy za nim nie przepada, żenada,  swoje zdanie trzeba mieć

Całkowita aberracja moderatorni i masz skutek jaki opisujesz.

4 godziny temu, Agnes85 napisał:

Jako osoba zaufania publicznego domniemam, że jest dobrze wychowany, chciał odejść kulturalnie to się pożegnał wg. Mnie, nie zawinął się po angielsku. A teraz kulturalnie prosiłam żeby jednak został bo jest jednym z niewielu z którym jakiś kontakt stały mam - jako facet dobrze wychowany wie że kobiecie się nie odmawia, no i jest 😊 

Dziękuję skarbie, postaram się odwdzięczyć. Może Audi za 50 zł ? 😉😄

Audi Sport

15 minut temu, Tommo napisał:

kiler a co byś zrobił w sytuacji kiedy niesłusznie jesteś o coś posądzany?

Genealnie to co chwila mnie ktoś o coś posądza 😉

a to że jestem zakażony ideałami kościoła , albo ze uważam że klimat się nie zmienia i o wiele innych które wielu tu dobrze pamięta 😉

Ale z tego powodu nie próbuje sprzedawać samochodu , nie pisze dramatycznych pożegnań , nie straszę nikogo prawnikiem i nie robię innych dziwnych ruchów

26 minut temu, Tommo napisał:

Całkowita aberracja moderatorni i masz skutek jaki opisujesz.

Napisz więc czysto teoretycznie - Co twoim zdaniem powinna zrobić moderacja ??

Zaproponuj  , może  ktoś to przyjmie a może nie . co masz do stracenia ??

8 minut temu, kiler napisał:

i nie robię innych dziwnych ruchów

To po co wciskasz te obraźliwe komentarze? Z jednej strony się dziwisz, że reaguję a z drugiej tylko podsycasz ogień nienawiści.

Moderacja nie reaguje na personalne ataki. To jest wg. mnie niedopuszczalne. Napisałeś na mnie, że mieszkam na prowincji a udaję znawcę. Drwiłeś że mieszkam w powiecie grójeckim etc. Uwierz za takie jazdy na forum Subaru dostałbyś bana w 3 min. To jest niepotrzebne i niszczące na dłuższą metę.

Edited by Tommo

Audi Sport

10 minut temu, Tommo napisał:

Napisałeś na mnie, że mieszkam na prowincji a udaję znawcę. Drwiłeś że mieszkam w powiecie grójeckim etc.

nieee . ja tylko napisałem informacje z pewnym małym komentarzem zaczerpnięte z wikipedii lub z googli o mieście które masz wpisane w profilu 🙂

Jeśli to Ci w jakiś sposób pomoże ukoić skołatane nerwy  to mogę tak samo wkleić znalezione w necie dane o Poznaniu 😉

10 minut temu, Tommo napisał:

Uwierz za takie jazdy na forum Subaru dostałbyś bana w 3 min.

A na forum paputek.pl albo forum.sex.bez. tajemnic.pl  posłali by mi za to kwiaty 🙂

Nie jesteśmy jednak na żadnym z wymienionych for wiec poruszajmy się w jego ramach a nie opowiadajmy co by było gdzieś tam

Edited by kiler

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...