Jump to content
LORD VADER

Plusy dodatne i plusy ujemne

Recommended Posts

4 minuty temu, kiler napisał:

czas jakiś temu  taka lokalizacja po IP sprawdzała się kiedy miałeś łącze w TP , neti itp

Ale od czasu jak bardzo dużo netów jest z karty sim , telewizji i innych przenośnych to się kiepsko sprawdza

Dobra, dobra, jak kobita się dowie że zamiast w domu w Krakowie balujesz to wypad masz z chaty . Ale spox, znajdę Tobie jakiś kąt, dom jest duży. 🤣

Edited by Judas

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-..., CRF 250Rally 2019-...,

Nie chodzi o to co kto myśli czy w co wierzy, tylko co możesz udowodnić. A to o czym pisałeś wcześniej to niestety żaden dowód. Mam nadzieję że ten drugi co trzymasz w rękawie będzie lepszy, tylko pytanie czy kiedykolwiek się dowiemy.
Limo, proszę Cię, nie obrażaj mojej i swojej inteligencji . Myślisz że to ja sam sobie kliknąłem i nadal klikam ? Jaki bym miał w tym interes, bo od tego by trzeba zacząć? Druga metoda, potwierdziła to na 100%. Może kiedyś napiszę jako ciekawostkę. Jest jeszcze coś, o czym też na razie nie chce mówić w szczegółach. Chodzi o to, że jeszcze ktoś na moją prośbę zrobił to samo. Jak myślisz, jaką była odpowiedź? Może i ta osoba zechce się ujawnić ale to tylko i wyłącznie jej decyzja. Jak na razie, zostaje tak jak jest.

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

2 minutes ago, jonaszko said:

Druga metoda, potwierdziła to na 100%. 

To masz też ciekawostkę ode mnie - dopóki nie ujawnisz tej drugiej metody to jest całe 0% 😉

Why... So... Serious

Już to napisałem. Wali mnie to w co kto wierzy. My z tommo wiemy i nic tego nie zmieni. Wie też pewnie i admin.

4 godziny temu, jonaszko napisał:

Faktycznie napisałem kropelka 350. Jednak nie moge w historii odnaleźć czy to był nick kropelka350 czy kropelka coś tam. Jeżeli to nie Ty, to soory. Wiem, że sprawdzałem, i nie było takiego, czynnego konta a przynajmniej żadnych postów, więc jak to nie ty, to jeszcze raz soory. Będę miał chwilę, to sprawdzę i wrzucę skan.

Jednak nie, nie pomyliłem się. Kolejny, ukryty troll i jeszcze ma pretensjeemoji1787.pngemoji1787.png Jednak bezczelność niektórych, nie zna granic. a5cf3e31d83342d43c916a15170821fa.jpg&key=ab1b1ca97f918ae86596b019ce1d495f0205edeb229b9c91d676bf85c4952793

Ciemny jestem jeżeli chodzi o to coś co wkleiłeś. Co ten skan, zrzut przedstawia i czego niby dowodzi?

Bo to że się nie wypowiadam, to chyba nie znaczy że czytać czegoś tam na forum nie mogę.

Jeszcze jedno, niech to do Ciebie dotrze. Mam tylko jedno konto na forum i żadnych wojenek nie prowadzę. 

nie bardzo bo mi pokazuje że teraz klikam z krakowa 

A mi, że ja z... Klasztoru Karmelitów Bosych w Warszawie :o

30 minut temu, jonaszko napisał:

Już to napisałem. Wali mnie to w co kto wierzy. My z tommo wiemy i nic tego nie zmieni. Wie też pewnie i admin.

A ty mów za siebie bo ja nie wiem co to za metoda. 

Jonaszko a w ogóle zachowujesz się jak Kaczyński. Ten też wychodził na konferencję, oznajmiał że ma jakąś istotną wiedzę ale nie może teraz jej ujawnić. Dokładnie to samo, żenujące przedstawienie. 

Szkoda, że nie potrafię udowodnić  faktu posiadania jedynie jednego konta na FM. Temat byłby wyczerpany i można by się było spokojnie przygotować na zhejtowanie piesosmarka. 

Edited by Tommo

Audi Sport

A ty mów za siebie bo ja nie wiem co to za metoda. 
Jonaszko a w ogóle zachowujesz się jak Kaczyński. Ten też wychodził na konferencję, oznajmiał że ma jakąś istotną wiedzę ale nie może teraz jej ujawnić. Dokładnie to samo, żenujące przedstawienie. 
Szkoda, że nie potrafię udowodnić  faktu posiadania jedynie jednego konta na FM. Temat byłby wyczerpany i można by się było spokojnie przygotować na zhejtowanie piesosmarka. 
Może Ciebie hejtowanie innych bez powodu bawi. Mnie nie.
Kropelka, co nie przeszkadza Ci innych hejtowac. Nie masz własnego zdania ale zza winkla, to mocarz z Ciebie że hej.

widzę reset liczników 😄

Oj to dzisiaj chłopcy będą smacznie spać bez tych złych minusów! 🙂

Tommo...kręcisz coś..sprawdziłem Cię i mam dowód na to, że piszesz z Paryża, tuż obok Luwru..a żeby nie być gołosłownym...https://pl.geoipview.com/?q=108.162.229.83&x=4&y=9
Tak właśnie działa vpn. Można nim oszukać, np netfixa. Jednak dla kogoś, kto nie ma o tym pojęcia, jest to gorzej niż by zostawił swój własny podpis. Brawo Cosmoss

Chłopie, ty normalnie lepszy od Czaka Norisa jesteś - informatyk, policjant, detektyw, nauczyciel, mechanik i nie wiadomo co jeszcze...
Ale zanim coś walniesz przydałoby się choć trochę zorientować w danym temacie.

Haha... mogę iść spać. 

Audi Sport

6 godzin temu, Tommo napisał:

Jak tobie nie przeszkadza kiedy plują w twarz i mówisz, że deszcz pada to ok, jak tak nie potrafię.

ok . Jesteście po wyzerowaniu kont 🙂

To napisz teraz co ty robisz jak Ci plują w twarz człowieku z jajami ??

Lecisz do prawnika ?? 🙂

Głośno krzyczysz "policja ratunku ??  🙂

A może coś innego ??

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...