Jump to content
LORD VADER

Plusy dodatne i plusy ujemne

Recommended Posts

2 godziny temu, grizzli napisał:

Jonaszko, czas odkryć karty. Dawaj dowody.

A ja odnoszę wrażenie (ba jestem tego pewny bo sam o tym pisał 🙂) że ma jeszcze jakiegoś asa w rękawie 😉

16 godzin temu, lysy76 napisał:

Jaj nie macie?

Spotkajcie się, dajcie po razie lub idźcie na browar...

he he he i tu jest właśnie pogrzebany kawałek tego psa o jaki jest  afera 🙂

A konkretnie o ludzi bez jaj którzy boją się dostać po tym lub owym i dlatego robią szopki  🙂

17 godzin temu, jonaszko napisał:

Widzisz kiler, to taki objaw, jaki miał visuz. Też założył pierdylion kont i dam sobie wystawiał plusy. Innym dawał minusy. emoji1.png jestem ciekaw, czy organ wydający decyzje o prowadzeniu skp opiera o się o jakiś wywiad środowiskowy? Raczej nie, skoro każdy czub może to robić.

P.S czy to ten Ernest, kropelka 350?

Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

Jonaszko, długo się na forum nie odzywałem ale w końcu muszę. I zrobię to bardzo kulturalnie. A już, któryś raz wymieniasz mnie w swoich urojonych domysłach i pseudo-dowodach.

Odstosunkuj się od mojej osoby (nicka), jak chcesz sobie swoją fałszywą gębę wytrzeć, to użyj do tego szmaty i swoich plwocin. 

Przez takie fałszywe gnidy jak Ty, szkoda nawet się wypowiadać w co poniektórych tematach. Zacznie się czepiać ukryty trol podnoszący swoje ego poprzez hejtowanie kogoś. 

Na razie tyle, to tak na szybko było.

Faktycznie napisałem kropelka 350. Jednak nie moge w historii odnaleźć czy to był nick kropelka350 czy kropelka coś tam. Jeżeli to nie Ty, to soory. Wiem, że sprawdzałem, i nie było takiego, czynnego konta a przynajmniej żadnych postów, więc jak to nie ty, to jeszcze raz soory. Będę miał chwilę, to sprawdzę i wrzucę skan.

Jednak nie, nie pomyliłem się. Kolejny, ukryty troll i jeszcze ma pretensje Jednak bezczelność niektórych, nie zna granic. a5cf3e31d83342d43c916a15170821fa.jpg&key=ab1b1ca97f918ae86596b019ce1d495f0205edeb229b9c91d676bf85c4952793

Edited by jonaszko

38 minut temu, kiler napisał:

he he he i tu jest właśnie pogrzebany kawałek tego psa o jaki jest  afera 🙂

A konkretnie o ludzi bez jaj którzy boją się dostać po tym lub owym i dlatego robią szopki  🙂

Te swoje mądrości zachowaj dla siebie. Jak tobie nie przeszkadza kiedy plują w twarz i mówisz, że deszcz pada to ok, jak tak nie potrafię.

A tak w ogóle widze że jesteś  najaktywniejszy w tej żenującej szopce. Na siłę nikt tu cię nie zaprasza, więc coś tu się nie zgadza.

Audi Sport

Godzinę temu, Tommo napisał:

Te swoje mądrości zachowaj dla siebie. Jak tobie nie przeszkadza kiedy plują w twarz i mówisz, że deszcz pada to ok, jak tak nie potrafię.

Jak szło to przysłowie ?? coś o stole , nożycach itp 😉

Przecież ja nie napisałem o kim mowa ale jak widać coś w tym jest jeśli to akurat Ty na to zareagowałeś 🙂

Godzinę temu, Tommo napisał:

Na siłę nikt tu cię nie zaprasza, więc coś tu się nie zgadza.

Problem polega na tym że może mnie tu nikt nie zapraszał ale za to Ty właśnie już się żegnałeś , prosiłeś o skasowanie konta a mimo to dale tu jesteś 🙂

10 minut temu, kiler napisał:

Problem polega na tym że może mnie tu nikt nie zapraszał ale za to Ty właśnie już się żegnałeś , prosiłeś o skasowanie konta a mimo to dale tu jesteś

no złoto panie , ja kliknąłem lajka z prawdziwego konta 😄 

miał odejść , powoli się gubię ile czasu temu , kiedy dotrzyma słowa ?

on naprawdę musi być zagubiony strasznie , automaty do kawy , audi za grube hajsy i mam wrażenie że życie by oddał za fejm na forum motocyklistów 😄  ja przy takim natłoku hejterów , zawinąłbym mamuśkę która go lajkuje na priva czy tam fejsa i po prostu z stąd wyszedł , proste , szkoda tracić czas na przegrane gównoburze ale nie on nie odpuszcza 😄

w sumie ja też mam już taki stosunek wrogów do przydupasów że powoli odpuszczam  😄  kurde obym pamiętał temat sobie założyć 😄

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

3 hours ago, jonaszko said:

W zasadzie, to średnio mnie interesuje, co myślą niedowiarki. 

Nie chodzi o to co kto myśli czy w co wierzy, tylko co możesz udowodnić. A to o czym pisałeś wcześniej to niestety żaden dowód. Mam nadzieję że ten drugi co trzymasz w rękawie będzie lepszy, tylko pytanie czy kiedykolwiek się dowiemy.

Why... So... Serious

Godzinę temu, michoa napisał:

miał odejść , powoli się gubię ile czasu temu , kiedy dotrzyma słowa ?

Następny przez Tommo pokrzywdzony. Biedactwo.

Stary jedno kliknięcie dodaj do ignorowanych i jesteś wolny od Tommo na wieki. Nie będziesz musiał w kółko powtarzać te same frazesy i biadolenia. Nie będzie cholernego audi, ekspresu i rękawiczek. Będziesz szczęśliwym forumowiczem jak nigdy dotąd. Miej jaja jak to kiler mówi i to zrób do jasnej cholery 😅

Audi Sport

7 minut temu, Limo napisał:

A to o czym pisałeś wcześniej to niestety żaden dowód.

Kolega twierdzi, że po adresie IP można ustalić lokalizację. Sam poszukałem w necie i znalazłem takie coś: https://pl.geoipview.com

Pomogłem? 😂

A poważnie, jest tu jakaś moderacja? Ta żenada poziomem zeszła już poniżej dna, trzech metrów mułu i Mody na sukces.

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-..., CRF 250Rally 2019-...,

14 minut temu, Judas napisał:

Kolega twierdzi, że po adresie IP można ustalić lokalizację. Sam poszukałem w necie i znalazłem takie coś: https://pl.geoipview.com

Pomogłem? 😂

A poważnie, jest tu jakaś moderacja? Ta żenada poziomem zeszła już poniżej dna, trzech metrów mułu i Mody na sukces.

Nie rozumiem, co masz do "Mody na sukces"? 🤣

Kazik, masz rację, zapędziłem się z Modą. 🤣🤣

Mi lokalizację pokazało bezbłędnie. 😉

Edited by Judas

ETZ 251 x2 1993-1996,XL600R 1996-1998,DR800 1998-2005,RF900R 2005-2007,FMX650 2007-2009,SV650S 2008-2010,SV1000N 2010-2015, XR600R 2011-2016, CMX250 2014-2015, MT-07 2015-2018, DR-Z400SM 2016-2019,CBR650F 2018-..., CRF 250Rally 2019-...,

A mi, że z Gniezna.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...