Jump to content
LORD VADER

Plusy dodatne i plusy ujemne

Recommended Posts

14 godzin temu, Tommo napisał:

Dlaczego kara? Nie lubisz szybkich samochodów a może się ich boisz? 

nie lubię audi jako marki

kojarzy mi się z diagnostami z zaburzeniami psychicznymi i januszami z gówniakami , co by nie wyprodukowali i jak szybkie by nie było nie chcę

13 godzin temu, jonaszko napisał:

Wszystko w swoim czasie.

w tym momencie jonaszko utonąłeś ostro -uważałem że w sparingu ty vs tommo było 1:0 dla ciebie  ale teraz jest 1:1  bo jak tak piszesz wychodzi że tych dowodów zwyczajnie nie masz 😄  Politycy jak czymś postraszą a tego nie mają to zawsze tak mówią jak ty ktoś zresztą zauważył

12 godzin temu, MariuszJ napisał:

Ja rozumiem, że pewnie niektórzy na kwarantannie, ale może poszukać innej rozrywki lub bardziej powściągliwie bo temat pójdzie w kosmos.

nie przesadzaj ich wojna o fejm na forum jest nudna i mało krwawa , ot klikają sobie minusy z fejk kont i tyle , MOC vs lefty czy Januszm vs reszta świata i wojna o honor bristolski to się działo 😄  jakby na wojnę diagnosta samochodowy osoba zaufania publicznego vs mongor jonaszko były płatne bilety to dałbym max 5 zł za loże vip bo jest słabo ....

8 godzin temu, kiler napisał:

jak nie ma dowodów ?? Na tym filmie widoczne jest że przekroczyłeś dozwoloną prędkość 😉  

i jako osoba zaufania publicznego i diagnosta samochodowy pozwala sobie na takie dawanie przykładu ? zaraz wyśle filmik na policję , martwię się o nasze wspólne bezpieczeństwo jeszcze kogoś zabije....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

http://miszczua.cba.pl

21 godzin temu, Tommo napisał:

Jonaszko dał mi minusa, domniemywam że poległ wyzwaniu. 

Miałem to olać ale skoro się domagasz....

Sprawa zaczęła się od wpisu Montera w swoim temacie o chwili zapomnienia... Monter, wrzucił zdjęcia swojej stopy. Tommo uznał je za zbyt drastyczne i się oburzył. Ja mu coś tam odpisałem, że przecież nie musi tu zaglądać. Zaczął mnie hejtować minusami. Początkowo to lekceważyłem jednak zaczęła mnie zastanawiać ilość. Postanowiłem sprawdzić, czy to tylko Tommo czy jeszcze ktoś? Postanowiłem to sprawdzić na dwa sposoby. Jeden tu, po pokrótce opiszę. Rewelacji nie będzie, nic nowego. Stary sposób na dwie połówki banknotu. Drugi, zostawię dla siebie, może jak będzie miał jeszcze wątpliwości, to się zastanowię.

Jako, że minusy przychodziły niemal w pakietach, często był w nich też T, więc założyłem fikcyjne konto "narcyz1, wysłałem mu z niego minusy i czekałem. Niemal po może godzinie, dwóch, przyszły minusy z konta narcyz2. Ok. To jeszcze nie dowód. Założyłem drugie konto: worek.w1 i znów odpowiedź z konta z worekw2. Wysłałem tylko do niego, więc nikt inny nie mógł odpowiedzieć, bo nie znał tego adresu, tylko on. Oczywiście, przychodziły zazwyczaj jeden po drugim, z kilku kont. Więc tych kont ma jeszcze dużo więcej. Ja naliczyłem 9.

To tak w skrócie.  Oczywiście, miałem podejrzenia, też co do jeszcze innych. Jednak oni na moją prowokację nie odpowiedzieli. W związku z tym, zaplusowałem ich, żeby nie czuli się pokrzywdzeni.

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sprawę i jest czytelne i oczywiste dla wszystkich. Jeżeli będą potrzebne daty i konkretne posty, to oczywiście je mam i mogę podać, jeżeli ktoś będzie miał jakieś wątpliwości.

Zgodnie z deklaracją, czekam na kopię dowodu rejestracyjnego, celem sprawdzenia VIN aby móc zgodnie z deklaracją Tommo, zakupić jego Audi a następnie sprzedać i kwotę za sprzedaż przeznaczyć na pomoc charytatywną. Może operacja jakiegoś dziecka? Jak macie propozycje, znacie kogoś, komu taka pomoc potrzebna, to dawajcie. Mam nadzieję, że osoba publiczna, jak sam Tommo się nazywa, słowa dotrzyma.

Edited by jonaszko

34 minuty temu, jonaszko napisał:

Założyłem drugie konto: worek.w i znów odpowiedź z konta z worekw2.

Nieprawda że tylko do niego wysyłałeś 🙂

he he he kolega o nicku związanym z moim miastem zrobił z tego aferę 🙂

Ale ja nie odsyłałem minusów 🙂

Bo generalnie te plusy i minusy są dla mnie smieszne  i zwisa mi czy wyświetla mi się cyferka + 63546538 czy - 9384374537289

Edited by kiler

Już poprawiłem. Powinno być worekw1 bo worek.w był zajęty. Stąd i odpowiedź z worekw2. Podobnie jak narcyz i jeszcze jeden, też już zajęty.

58 minut temu, jonaszko napisał:

Miałem to olać ale skoro się domagasz....

Sprawa zaczęła się od wpisu Montera w swoim temacie o chwili zapomnienia... Monter, wrzucił zdjęcia swojej stopy. Tommo uznał je za zbyt drastyczne i się oburzył. Ja mu coś tam odpisałem, że przecież nie musi tu zaglądać. Zaczął mnie hejtować minusami. Początkowo to lekceważyłem jednak zaczęła mnie zastanawiać ilość.

Zacznę od tego, że wkleję oryginalne wpisy z tego tematu. Niech każdy sam oceni jak się ma rzeczywistość do tego co podaje jonaszko

W dniu 10.08.2020 o 08:44, Tommo napisał:

Sorry Monter ale dołuje mnie ten temat na forum. Dlatego, że przypomina i uświadamia jak wiele ryzykujemy jeżdżąc motocyklem. Trafiło na Ciebie, więc na każdego z nas też może. Z jednej strony musimy o tym stale pamiętać ale z drugiej, ta dołująca świadomość niszczy radość z jazdy jednośladem. Ciężko to razem sensownie połączyć.

Trzymaj się !

A to jest twoja jakże łagodna odpowiedź

W dniu 10.08.2020 o 09:15, jonaszko napisał:

Ja pie**olę, do czego to już dochodzi z tą poprawnością polityczną!. Myślisz, że jak o czymś się nie napisze, to tego nie ma?  Proponuję następnym razem, je*nąć się główką w mur, zanim napiszesz takie kolejne bzdury, raniące twoje uczucia. Gwarantuję ci, że wszyscy mają je głęboko w dupie.

I na ten atak odpowiedziałem minusem. Od tego momentu byłem zalewany wręcz minusami. Oczywiście odbijałem piłeczkę, skromną bo z jednego konta co prawda w przeciwieństwie do jonaszki.

1 godzinę temu, jonaszko napisał:

Mam nadzieję, że to wyjaśnia sprawę i jest czytelne i oczywiste dla wszystkich. Jeżeli będą potrzebne daty i konkretne posty, to oczywiście je mam i mogę podać, jeżeli ktoś będzie miał jakieś wątpliwości.

Zgodnie z deklaracją, czekam na kopię dowodu rejestracyjnego, celem sprawdzenia VIN aby móc zgodnie z deklaracją Tommo, zakupić jego Audi a następnie sprzedać i kwotę za sprzedaż przeznaczyć na pomoc charytatywną. Może operacja jakiegoś dziecka? Jak macie propozycje, znacie kogoś, komu taka pomoc potrzebna, to dawajcie. Mam nadzieję, że osoba publiczna, jak sam Tommo się nazywa, słowa dotrzyma.

Naprawdę masz mnie za idiotę wypisując takie rzeczy? Wiesz co to jest dowód w sprawie? Jaką ma wiarygodność ten twój wpis? ZADNĄ.

Audi Sport

50 minut temu, Tommo napisał:

Wiesz co to jest dowód w sprawie? Jaką ma wiarygodność ten twój wpis? ZADNĄ.

kurcze dowód w sprawie ??

ja myślę że powinniście udać się do sądu . I to jeszcze z wnioskiem o krzesło elektryczne dla drugiego 🙂

ja tylko nie umiem sobie wyobrazić  dania komuś minusa kiedy ten ktoś nic nie napisał ??

Da się ??

Nie wiem , nie znam się , dlatego pytam

kiler ale ja mam gdzieś te minusy. Niech sobie stawia nawet 40 dziennie z 15 kont jak ma być mu lepiej. Tylko nie pozwolę sobie na pomówienia , kłamstwa i wulgaryzmy jakie stosuje wobec mnie. Niestety moderatorzy nie reagują, co w konsekwencji prowadzi do takich zdarzeń jakie mamy obecnie.

Audi Sport

Ile Wy, ku*wa, macie lat?

6 minut temu, grizzli napisał:

a chcesz minusa?

podobno mam 9 kont także wiesz, nie ma żartów 😉

Audi Sport

39 minut temu, grizzli napisał:

max 13 

4 godziny temu, jonaszko napisał:

(...) założyłem fikcyjne konto "narcyz1, wysłałem mu z niego minusy i czekałem. Niemal po może godzinie, dwóch, przyszły minusy z konta narcyz2. Ok. To jeszcze nie dowód. Założyłem drugie konto: worek.w1 i znów odpowiedź z konta z worekw2. (...)

Nie wierzę 😄

Edited by bozoo

38 minut temu, qpa napisał:

max 13 

Chyba razem wzięci 🤣

Eeeee tam... taki zakład... 

Zakład o złamanie bejsbola lewą nogą, to był zakład!

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...