Jump to content
LORD VADER

Plusy dodatne i plusy ujemne

Recommended Posts

Panowie reprezentujący Jezuuu.. ku*wa Mać , jego nowy klub polityczny i jego poglądy zauważyli ze elementem mogacym mieć wpływ na opinię o danym użytkowniku dla przypadkowych obserwatorów moga byc forumowe plusy i minusy . Te moga byc wywalane niemal w dowolnej ilości i na kazdy post .

W związku z powyższym proponuje aby w jednym temacie jeden uzytkownik mógł zapunktować dowolną liczbe postów , tak jak do tej pory , ale jezeli zrobi to za kazdym razem ten sam użytkownik , do reputacji dodaje się TYLKO jeden punkt .

Coś jak z komentarzami na allegro .

Owszem, takie podejście wymaga kilku dodatkowych rozwiązań , ale nie mam czasu nad nimi myśleć.

PS.

Panowe - lyberauy , a co wy , ku*wa , czyjś światopogląd w stylu Ziobry kształtujecie ? A przecie była mowa z ustek waszmości że PiS-u nie lubicie ?

Edited by janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

...dałem Ci na wszelki wypadek minusa, bo nie zrozumiałem przesłania Twojej wypowiedzi.

"Panowie" to doskonale wiedzą o kim mowa .

Staszku ,w sumie to nic strasznego, dostaje negatyne opinie od wielbicieli Janusza Korwina Mikke i KNP. Ponieważ dbam o to aby moja opinia miała jednak jakiś wpływ na osoby postronne , a te moga być zrażone nieustannie przybywająca liczba "minusów" na moim koncie, więc chce zapobiec niesustannie przybywającej liczbie minusów , za kazdego posta w byle jakim dziale a nawet daleko od tematów politycznych :laugh:

Innym tez to wyjdzie na zdrowie (o ile kogoś ten forumowy patent plusowo - minusowy interesuje)

Edited by janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Guest Zbycho

Dałem Staszku plusa bo wiem o co chodzi.

Chodzi o okładanie przeciwnika pałą ... znaczy ... minusami.

Moja główna zabawa ( teraz ) na Forum to kasowanie bez sensownych minusów.

Nie tylko u tych których poglądy podzielam. U tych co dostają minusy za całokształt.

ok, to sorki za minusa, wyczaję gdzies indziej wpis Janosikkka i "wyzeruję" :)

Guest Zbycho

ok, to sorki za minusa, wyczaję gdzies indziej wpis Janosikkka i "wyzeruję" :)

Zrobiłem TO za Ciebie :icon_mrgreen:

Ja proponuje więcej dystansu do życia i nie branie tych minusów za bardzo do siebie. :flesje:

A jak ktoś spać w nocy przez nie nie może to chyba jest opcja żeby to wyłączyć..

Dałem Staszku plusa bo wiem o co chodzi.

Chodzi o okładanie przeciwnika pałą ... znaczy ... minusami.

Moja główna zabawa ( teraz ) na Forum to kasowanie bez sensownych minusów.

Nie tylko u tych których poglądy podzielam. U tych co dostają minusy za całokształt.

hmmm, Zbycho podobnie się zabawiamy ha ha ha, ręce opadają jak widzę minusy przy postach całkowicie neutralnych... więc dla równowagi daję plusika - a co mi tam :)

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

mi tam się moje "-" nawet podobają! a z drugiej strony mam je w dupie... :bigrazz:

Zbycho, to juz ciekawszych zajęć nie ma...? podziwiam!

Ja też często widzę posty neutralne , nie powinny takie posty nikomu przeszkadzać . A tu nagle jakiś padalec wali co drugi post . Co to ma być pytam? Dziesiątkowanie ? Jak ktoś ma zły humor to niech policzy do 10 lub do 100 i da spokój ludziom :banghead:

Moja kolekcja się powiększa , co prawda czasem pisałem naprawdę głupie posty . Ale teraz ? Staram się pisać normalnie a co wejdę na swoje konto i patrze - OO.. znowu komuś się nudziło :icon_eek:

Ale i tak staram się "lać na to ciepłym moczem" ( bez głupich skojarzeń)

Pozdrawiam :crossy:

kamilolo1kopiakopia2.jpg

zgadza sie! lejecie na to a nie zakładacie kolejne durnowate tematy... autor tylko dostanie komplecik świerzych minusów, taki bedzie efekt, ja na swojej leje :bigrazz:

Niejako obok dyskusji: 

właściwie dlaczego moderatorów nie można oceniać plusami i minusami? Może na poczet równych szans w dyskusji zrzekniecie się "immunitetu" w tym zakresie?

Równych szans = możliwość oceny punktowej Waszych wypowiedzi przez innych dyskutantów.

Obawiam się, że gdyby dano nam szansę oceniać moderatorów punktami reputacji, to niektórzy z nich wpadli by w depresję.

Edited by grizzli
literówka

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...