Skocz do zawartości

KURS DOSZKALAJACY WROCLAW - TOMASZ KULIK


t_imon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za foty i za obsługę grilla :] Czekamy na kolejne foty i filmy. Jeden z kolegów pytał o wydech- oto dokładnie ten, który mam u siebie- http://allegro.pl/sportowe-tlumiki-owalne-do-motocykli-japonskic-i1774827530.html

Pozdro

Edytowane przez Bob-ER5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za udział w zajęciach i dyscyplinę :lalag:

Marcinowi dziękuję za zorganizowanie szkolenia :notworthy:

Do zobaczenia wiosną.

Tomek :icon_biggrin:

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

jesli ja bym to organizowam w tym roku to na pewno nie bedzie to na rakietowej, ten tor jest do dupy aswalt i nagle plyta i jak Ty tam chcesz trenowac zlozenie:/ chyba, ze ktos inny zajmie sie organizacja to wtedy nie mam nic do gadania;p ale jak cos to w tym roku albo kisielin albo gostyn albo jakis dobry tor w okolicy. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co to miałby być za kurs. Jeśli podobnie jak w zeszłym roku - manewry przy mniejszych prędkościach: hamowanie, slalom, redukcje, martwy ciąg - to rakietowa się nadaje. Jeśli jechać na tor gokardowy, np. do kisielina, to niestety koszty wzrosną i wtedy to ja życzyłbym sobie bardziej sportowe szkolenie - linia przejazdu, pozycja w zakręcie, punkty dohamowania. Nie wiem, czy Tomek jest takim szkoleniem zainteresowany, a z drugiej strony z 15 osób od nas też się musi znaleźć.

 

Jakie są oczekiwania?

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do osob to ja bym sie nie martwil w tym sezonie z forum xj-ty juz mam wielu chetnych i sa gotowi wydac w tym roku wiecej aby pojezdzic na normalnym torze. Tomek rok temu mowil ze jesli bysmy organizowali to w tym roku nie bedzie powtorki z tamtych manewrow tylko bardziej sportowa jazda, mysle ze to kwestia dogadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...