Jump to content
Sign in to follow this  
hesuss

Kombinezon sportowy Tekstylny, gdzie kupić?

Recommended Posts

Moim zdaniem warto brać pod uwagę przed wszystkim to jak się jeździ, a nie czym. Po co komuś skórzany kombinezon na sporta jeśli jeździ nim głównie rekreacyjnie??? Z drugiej strony jeśli ktoś nakedem głównie po torze śmiga takie kombinezon jest jak najbardziej wskazany. Ja osobiście przez długi czas jeździłem w skórze, ale od momentu kiedy przesiadłem się na nakeda postawiłem na tekstylną modekę. I jestem bardzo z niej zadowolony. Fakt, po dzwonie musiałem kurtkę wymienić bo się zewnętrznie cała poprzecierała, ale protektory spełniły swoją rolę..

Jest taki kominezon, jakiś niemieć w nim śmigał w wyścigach supermoto - dwa lata temu, kiedyś gdzieś nawet widziałem jego opis w jakiś gazecie i pisało że niby wytrzymały jak skóra ale cena była o ile dobrze pamiętam ostra.

Witam, mam pytanko tak, jak w temacie. Może ktoś polecić jakiś dobry kombinezon tekstylny sportowy, o ile takie są ? Mam kombi RST skóra, ale chciałbym kupić drugie na jakieś latanie wkoło komina, głównie w jakieś mega upały. Myślałem o jakimś kombi tekstylnym w miarę dobrym, zależy mi, by miał slidery na kolanach i wg słyszał może ktoś o takich kombinezonach ? Z góry dzięki za odpowiedzi, o ile będą 😉

3 hours ago, Grzesiek SZAJBUS:) said:

Witam, mam pytanko (...)

Twoje pytanie zostało połączone z poprzednim, identycznym. sugeruję jednak korzystanie z wyszukiwarki, po 3x jestem mniej wyrozumiały

BTW są jeszcze co najmniej 2 podobne tematy, na próbę szukaj: "komb* teks*" (ew. tex*) w dziale co, jak kupić dla motocyklisty, z ograniczeniem do tematów i po wszystkich słowach kluczowych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]