Skocz do zawartości

Skrzypiący springer


Rekomendowane odpowiedzi

Trwałego smarowania nie ma. Może być jedynie okresowe. :icon_biggrin: Czyli co jakiś czas trzeba tam zajrzeć i posmarować. Jeśli kupisz dobry smar to dłużej będziesz miał spokój. Taki smar który nie łapie kurzu i nie wysycha. To chyba silikonowy smar, zdaje się.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwałego smarowania nie ma. Może być jedynie okresowe. :icon_biggrin: Czyli co jakiś czas trzeba tam zajrzeć i posmarować. Jeśli kupisz dobry smar to dłużej będziesz miał spokój. Taki smar który nie łapie kurzu i nie wysycha. To chyba silikonowy smar, zdaje się.

 

Silikonowy już stosowałem i po jednym dniu dalej skrzypi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anti Seize czyli np. WD40. Nie zaciera się ale szybko wysycha i czyści powierzchnię.

 

Spróbuj jakiś lubrykant z Sex-Shop`u. Dobre mają, nie zatrze się. :icon_mrgreen:

 

 

Taki urok Springerów, że lubią skrzypieć. To wynika z ich konstrukcji. Smar pomoże na jakiś czas. Tylko jaki smar? Może miedziowy?

 

A może po prostu rozebrać, wyczyścić i nap****lić towotu aż wyjdzie z każdej strony. :buttrock:

 

Miewałem podobne problemy z SHL M11 która ma przód na długim wahaczu pchanym. Skrzypiał jak szalony, szczególnie po zlocie w Lubaszu 2004 gdzie to się katowało sprzęty na błocie przez noc. Smarowanie przez kalamitki pomagało tylko na chwilę. Rozebrałem, umyłem, zapchałem ŁT-4 i było git.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...