Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko za 100 punktow.

O ile za ciezka kase mozna w HD bezproblemowo dodatkowego "key foba" kupic i zaprogramowac, o tyle dorobienie/zamowienie tego smiesznego malego kluczyka do sakw oraz blokady kiery bez jego numeru jest niemozliwe. Oczywiscie numeru nie mam i teraz pytanko - dorabiaja wogole gdzies takie male okragle kluczyki?

Wyglada mniej wiecej jak te na zdjeciu z linka:

http://www.kandgcycles.com/images/T/15008.jpg

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byl kiedys temat na Webchapter. Odnalazlem i wklejam kilka sugestii:

 

"Kupując Elkę sprzedający zgubił kluczyki wiec zadzwonili do Zdanowicza do Gdańska i zamówlil nowy komplet podając VIN.Kluczyki otrzymalem po około miesiącu czasu.Kosztowało to ich 170 zł.Przychodzą 2 szt w komplecie.

Pasują do pozostalych zamków."

 

"w Warszawie na placu Grzybowskim"

 

"Carefour Zamość, punkt dorabiaia kluczy i masz.

Przynajmniej jak pokazałem kolesiowi mój kluczyk, powiedział, że nie ma problemu, dorobi."

 

"W Gorzowie tak jak w Lodzi

szybko i tanio

a jak powiedzialem ze to klucz BARYLKOWY to dorabiajacy klucze

ryknal takim smiechem ze .....ho,ho i powiedzial ze jak dlugo dorabia klucze

jeszcze takiej nazwy nie slyszal, ale................dorobi ten klucz systemu gerda."

 

"Robert byłem dzisiaj w Lublinie i na ulicy Władysława Grabskiego pytałem czy jest możliwość dorobienia takowego klucza. Powiedział że nie ma problemu wszystko da się dorobić. Wklejam fotkę z lokalizacją. Nie tyczę trasy bo mapy są zbyt stare. Ten biały budynek po prawej to Galeria Lubelska - Carrefour

Punkt B to dorabianie kluczy"

 

Czyli wynika, ze w wielu punktach dorabiania kluczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np w Appaloosie.Ostatnio kumpel kupił RK bez kluczy.Zamówił i dostał dwa.Cena jak wyżej.Mój przypłynął ze stanów z czterema kluczami i dwoma blaszkami z nr.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym problem? Taki kluczyk potrafi dorobić każdy zakład, który dorabia klucze. Pomimo swego przerażającego wyglądu, jest to zwykłe badziewie. Można taki zamek otworzyć "byleczem" Ostatnio, jakiś miesiąc temu, kolega zgubił. Tak się złożyło, że był w sklepie z rowerami. Tam zobaczył blokadę łańcuchową do rowerów z podobnym kluczem. Po zagajeniu ze sprzedawcą, za bodaj 3-4 rzem kluczyk spasował. Cała blokada kosztowała ok. 40 zł i były aż 3 klucze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam, że nie tylko kluczyk można dorobić, ale można też dopasować zamek do kluczyka.

W ubiegłym roku kupiłem do mojego RK kufer centralny od Electry (zakładam go okazjonalnie, kiedy na dłuższy wyjazd zabieram moją lepszą połowę).

Kufer był z zamkiem, ale bez kluczyka.

Ślusarz w Rzeszowie, do którego się udałem stwierdził, że może mi dorobić kluczyk, ale prościej i taniej będzie dopasować zamek kufra do kluczyka.

Dopasowanie zamka kosztowało niespełna 170 zł. i dzięki temu nie muszę nosić dwóch kluczyków - wszystko otwieram jednym :icon_biggrin:

<span style='color: rgb(128,0,0)'>Absens carens</span>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzieki dobrym ludziom kluczyk zostal dorobiony za 50 pln - za 2 sztuki. Troche bylo zachodu ale olalem HD z ich zasadami.

Teraz jeszcze key fob pozostaje ale tu juz chyba HD mnie nie ominie.

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze w Elektrze padł zamek stacyjki.Zamówił zamek według nr klucza i vin i przyszła stacyjka do Road Kinga pasująca do jego klucza.Po reklamacji przysłano taką jak trzeba.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Byl kiedys temat na Webchapter. Odnalazlem i wklejam kilka sugestii:

 

"Kupując Elkę sprzedający zgubił kluczyki wiec zadzwonili do Zdanowicza do Gdańska i zamówlil nowy komplet podając VIN.Kluczyki otrzymalem po około miesiącu czasu.Kosztowało to ich 170 zł.Przychodzą 2 szt w komplecie.

Pasują do pozostalych zamków."

 

"w Warszawie na placu Grzybowskim"

 

"Carefour Zamość, punkt dorabiaia kluczy i masz.

Przynajmniej jak pokazałem kolesiowi mój kluczyk, powiedział, że nie ma problemu, dorobi."

 

"W Gorzowie tak jak w Lodzi

szybko i tanio

a jak powiedzialem ze to klucz BARYLKOWY to dorabiajacy klucze

ryknal takim smiechem ze .....ho,ho i powiedzial ze jak dlugo dorabia klucze

jeszcze takiej nazwy nie slyszal, ale................dorobi ten klucz systemu gerda."

 

"Robert byłem dzisiaj w Lublinie i na ulicy Władysława Grabskiego pytałem czy jest możliwość dorobienia takowego klucza. Powiedział że nie ma problemu wszystko da się dorobić. Wklejam fotkę z lokalizacją. Nie tyczę trasy bo mapy są zbyt stare. Ten biały budynek po prawej to Galeria Lubelska - Carrefour

Punkt B to dorabianie kluczy"

 

Czyli wynika, ze w wielu punktach dorabiania kluczy.

temat stary. ale zapytam. na podstawie nr VIN dorobia???

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
On 6/10/2011 at 10:29 PM, streng9 said:

Ślusarz w Rzeszowie, do którego się udałem stwierdził, że może mi dorobić kluczyk, ale prościej i taniej będzie dopasować zamek kufra do kluczyka.

Dopasowanie zamka kosztowało niespełna 170 zł. i dzięki temu nie muszę nosić dwóch kluczyków - wszystko otwieram jednym

Stary wpis, ... ale jeśli można prosić o jakieś namiary na tego rzeszowskiego ślusarza?

Miałem dorabiać kluczyk do blokady kierownicy po VIN, ale wolałbym przerobić blokadę i mieć tylko jeden kluczyk do wszystkiego (do stacyjki mam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był żaden specjalny ślusarz, a z tego co pamietam to pierwszy lepszy, jakiego znalazłem.
Ale dla porządku: był to zakład ślusarski (dorabianie kluczy) zlokalizowany na pierwszym piętrze w hali targowej na skrzyżowaniu ulic Targowej i 8-go marca.

<span style='color: rgb(128,0,0)'>Absens carens</span>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, streng9 said:

To nie był żaden specjalny ślusarz, a z tego co pamietam to pierwszy lepszy, jakiego znalazłem.

OK, popytam najpierw tych w hipermarketach. W hali targowej to pewnie z 15 lat nie byłem, nawet jestem ciekaw jak tam teraz jest.

Blokadę kierownicy wyjmę przy okazji wymiany łożysk główki ramy pewnie, bo to podobno nie jest łatwe w RK i pewnie szkoda roboty tylko po to. Albo może w zimie z nudów. Ma ktoś z was już z tym jakieś doświadczenia? Co trzeba zdemontować?

Mam nadzieję, że sama blokada jest na tyle rozbieralna, że ślusarz sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...